Dit moet ik even rechtspreken omdat dit mijn uitspraken zijn. Ik wacht op de cd die nu door de PR is aangevraagd of we hem krijgen hangt af van het label. Als we hem niet krijgen koop ik hem zelf natuurlijk en review ik hem dan, maar dan is het minder actueel dat is logisch. Ik wil gewoon voorkomen dat ik hem straks 2 keer heb, dat zou jammer zijn.quote:Op zondag 19 juni 2005 21:18 schreef PlanetX het volgende:
[..]
Daar wordt moeilijk over gedaan. "Alleen als we een gratis kopie krijgen" , is onder andere gehoord.![]()
Dankuquote:Op zondag 19 juni 2005 21:57 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Dit moet ik even rechtspreken omdat dit mijn uitspraken zijn. Ik wacht op de cd die nu door de PR is aangevraagd of we hem krijgen hangt af van het label. Als we hem niet krijgen koop ik hem zelf natuurlijk en review ik hem dan, maar dan is het minder actueel dat is logisch. Ik wil gewoon voorkomen dat ik hem straks 2 keer heb, dat zou jammer zijn.
Ik heb het al op diverse plaatsen gevraagd maar volgens mij hoort niemand het:quote:Op zondag 19 juni 2005 20:20 schreef PlanetX het volgende:
Klopt. Bij Octavarium hoor je heel erg invloeden van de jaren '70 prog. symf. sfeer zoals Genesis, Pink Floyd (intro!) en in mindere mate Rush (ik denk trouwens dat ze 11 oktober een van deze bands gaan naspelen...!).
Bij ToT hoorde ik bijvoorbeeld heel erg Pantera invloeden.
ze doen een klassieker. Albums van Muse zijn dat nog lang niet.quote:Op maandag 20 juni 2005 12:55 schreef Un4 het volgende:
Gelukkig kaarten voor de maandag, coveravonden zijn leuk maar sommige invloeden van Octavarium trek ik totaal niet. Ga dus het risico niet nemen dat ik straks een uur naar DT does Muse of U2 sta te kijken.
Shit ik lees het nu pas! Maar er zijn geloof ik nog kaarten. Als mijn vriendin nou ff snel terugbelt dan kan ik ze bestellen.quote:Op zondag 12 juni 2005 23:10 schreef Doe_je_nix_aan het volgende:
BREAKING NEWS!
2 nights in Amsterdam and London confirmed!
Added on 06-12-2005
2 nights in Amsterdam and 2 nights in London confirmed!
October 10th and 11th - Amsterdam, Netherlands - Heineken Music Hall
October 24th and 25th - London, England - Hammersmith Apollo
Note: These shows will be very special "Evening with Dream Theater" shows. In both cases, the 2nd sets of the 2nd nights (Oct 11th and Oct 25th) will be a classic album covered in its entirety.
2x Dream Theater in HMH met een klassiek album bij de 2e showw!!! WHoohooo!! Welke zal et worden? Geen MoP en NotB denk ik.. Rush??
Is dat nieuw voor je?quote:Op maandag 20 juni 2005 22:37 schreef PlanetX het volgende:
Wow! Vrouwen die Dream Theater leuk vinden!!!![]()
![]()
Maar de andere namen die op veel plekken genoemd worden (Pink Floyd, Rush etc.) is toch ook niet echt knalharde muziek? Of zit ik er nu naast?quote:Op maandag 20 juni 2005 21:49 schreef Tokus het volgende:
[..]
ze doen een klassieker. Albums van Muse zijn dat nog lang niet.
En ze houden heus wel rekening met hun publiek, die wil toch iets stevigers horen dan U2 en Muse.
Dan heb ik nog krap 4 maand om me daarin te verdiepen...quote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:28 schreef Man_Made_God het volgende:
Muse is na het luisteren van Octavarium wel de meest logische kandidaat, en eigenlijk weer té logisch. Maar daarnaast vond Portnoy het wel de beste cd van de afgelopen tien jaar.... moeilijk moeilijk moeilijk...
Ach, Bliss & Plug in Baby ben je vast wel bekend mee. En als ik me moet verdiepen in alle muzikale kandidaten voor die avond, ben ik blij dat ik er nu al vanaf weetquote:Op dinsdag 21 juni 2005 02:14 schreef PlanetX het volgende:
[..]
Dan heb ik nog krap 4 maand om me daarin te verdiepen...
Dat had ik je al eens eerder horen zeggen inderdaad. Het schoot me weer binnen toen ik voor de "Rush Remasters" stond. En dan heb ik nog niet eens één van de toppers gekocht (geloof ik).quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:13 schreef Seborik het volgende:
Sowieso is Rush essentieel als je van progrock houdt.
Ik ken overigens geen enkele drummer die aan Peart kan tippen.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 11:01 schreef D3nn15 het volgende:
Moving Pictures moet je luisterenTom Sawyer en YYZ
En als je dan die Rush in Rio DVD ziet, moet ik toch toegeven, hoe goed Mike ook is, Neal is nog een klasse beter
Idd, als je O Baterista bv vergelijkt met een drum solo van Portnoy, ik ben nooit zo kapot van die solos van Portnoy, zijn solo op Live In Tokyo is nog het beste. Portnoy is gewoon een hele goede banddrummerquote:Op dinsdag 21 juni 2005 11:39 schreef kriele het volgende:
[..]
Ik ken overigens geen enkele drummer die aan Peart kan tippen.
Hij is nog vriendelijk over die kutsaxofoon.quote:Op woensdag 22 juni 2005 00:58 schreef PlanetX het volgende:
Ik ben wat aan het grasduinen op het internet naar recencies van DT en dan kom ik dit tegen
"Another Day" is a horribly cheesy ballad featuring an awful sappy sax solo that would make Kenny G proud. "Metropolis" - the album's other epic - is gimmicky and poorly put together. "Pull Me Under" is way longer than it needs to be, based on its limited content. "
( http://www.progreviews.com/reviews/display.php?rev=dt-iaw )
Ieder z'n eigen mening, maar die snapt er dus heel weinig van
Valt me wel meer op dat de metal/prog sites altijd lovende recensies schrijven en wat meer mainstream sites zijn veel minder positief.quote:Op woensdag 22 juni 2005 00:58 schreef PlanetX het volgende:
Ik ben wat aan het grasduinen op het internet naar recencies van DT en dan kom ik dit tegen
"Another Day" is a horribly cheesy ballad featuring an awful sappy sax solo that would make Kenny G proud. "Metropolis" - the album's other epic - is gimmicky and poorly put together. "Pull Me Under" is way longer than it needs to be, based on its limited content. "
( http://www.progreviews.com/reviews/display.php?rev=dt-iaw )
Ieder z'n eigen mening, maar die snapt er dus heel weinig van
Jazeker wel! Ahoy 2003!! Reken daarbij dat het nu om een "An evening with...." gaat in een kleinere venue. Dus ik zou niet te lang wachten met kaarten kopen. Met een slaapzak voor het postkantoor liggen is natuurlijk weer een andere uiterste.quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:04 schreef Ibanez het volgende:
Als je hier zou lezen en het zou geloven, dan zou je helemaal ik paniek raken om uberhaupt nog aan kaarten te komen. Sjonge jonge, volgens mij heeft dream theater nog nooit een concert in NL uitverkocht hoor.
Was in 2003 ook, en daarbij twijfel ik eraan dat het uitverkocht was. Ik was er nl. zelf bij, toen en het zag er niet echt 'uitverkocht' uit.quote:Op donderdag 23 juni 2005 03:00 schreef PlanetX het volgende:
[..]
Jazeker wel! Ahoy 2003!! Reken daarbij dat het nu om een "An evening with...."
Toen was de bovenste ring toch gesloten? Ik vond het sowiezo al een beetje grootheidswaanzin om te kiezen voor ahoy.quote:Op donderdag 23 juni 2005 10:07 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Was in 2003 ook, en daarbij twijfel ik eraan dat het uitverkocht was. Ik was er nl. zelf bij, toen en het zag er niet echt 'uitverkocht' uit.
Er was inderdaad geen uitverkoop in 2003. Ik was er ook en vooral achterin de zaal konden nog makkelijk honderden mensen. En inderdaad heet het ook al jaren een "An evening with..."quote:Op donderdag 23 juni 2005 10:07 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Was in 2003 ook, en daarbij twijfel ik eraan dat het uitverkocht was. Ik was er nl. zelf bij, toen en het zag er niet echt 'uitverkocht' uit.
Hmm ik zat op de eerste ring destijds, had niet een overzicht op alles, het leek iig packed to maximum capacityquote:Op donderdag 23 juni 2005 13:01 schreef Seborik het volgende:
[..]
Er was inderdaad geen uitverkoop in 2003. Ik was er ook en vooral achterin de zaal konden nog makkelijk honderden mensen. En inderdaad heet het ook al jaren een "An evening with..."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |