abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28787916
ik had er zonet ook nog 1, niet echt prettig maar ja

waren lekker bezig, springt een van onze katten met de nagels in mijn rug kennelijk een of ander vliegje gezien, damn dat deed pijn zeg

normaal wel es striemen van de nagels van de vriendin, maar deze zaten er echt diep in
  donderdag 14 juli 2005 @ 10:16:02 #227
92655 Ferdi81
omdat............
pi_28792908
tvp
  donderdag 14 juli 2005 @ 12:37:24 #228
35446 NT-T.BartMan
voorgoed vertrokken
pi_28797037
Op een klein Grieks eilandje, verlaten en afgelegen strandje, zon, zee en hormonen...
Blijkt de veerboot vlak langs te varen... Of en hoeveel mensen ons gezien hebben weet ik niet...
  donderdag 14 juli 2005 @ 12:41:26 #229
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_28797173
We hadden een of ander sekspakket van de Pabo of een dergelijk bedrijf. Daar zaten een soort siliconendingetjes in met ribbeltjes, die je om je vinger kon schuiven (of over je leuter als je een erg dunne hebt ) en dat zou de vrouw genot schenken. Vriendlief zou mij dus gaan vingeren met zo'n ding. Vinger vinger vinger, eroverheen, erin, eruit.... zonder "vingerhoedje". Het ding was achtergebleven in mijn vagina. En hij zat heel diep. Omdat ik heel vochtig was en het vingerhoedje ook, kregen we het kreng er niet meer uit . Ik raakte best wel in paniek, ik zag me al naar de EHBO vertrekken .
Wij maar wroeten en wroeten. Nadat ik bijna 10 minuten op de wc had zitten persen en frummelen kwam hij er eindelijk uit.
De zin was daarna flink over .

Een andere keer. Vriendlief woonde nog thuis en zijn ouders waren weg. Wij waren lekker bezig in de woonkamer, op de eettafel. Vriend kwam klaar, ik spring enthousiast van de tafel. KWAK, een lekkere klodder op het kleed. Wij dus poetsen om die vlek eruit te krijgen, komen zijn ouders thuis. " Uuhh, ik had cola gemorst". Gelukkig hadden we ons eerst weer aangekleed voordat we gingen schoonmaken .
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  vrijdag 15 juli 2005 @ 18:59:02 #230
39297 Tichelaar
4 8 15 16 23 42
pi_28838508
quote:
Op maandag 11 juli 2005 16:30 schreef ma_jojo het volgende:

[..]

Nee, ze scheuren bij jou inderdaad nooit. Waarschijnlijk omdat je ze altijd in het pakje laat zitten omdat je nooit de kans krijgt ze te gebruiken.
Nee, ik weet juist wat ik doe
Asjemenou
  vrijdag 15 juli 2005 @ 23:40:36 #231
124714 Rikoko
Ik oog jou! IK OOOOOG JOU!!
pi_28846447
OOOH LEUKKKKKKKK!!! BLUNDERS

Die heb ik ook!

Ik had een keertje zwaar met mn toenmalige meid liggen neuken, met een zeer lang voorspel enzo, en t was in een kamertje boven de garage, nou had ik em dr dus maar een paar x ingeschoven, hoorden we plots ineens voetstappen de trap oplopen. Lag mn meisje daar onder de laken met dr broek nog op de enkels, raampje zat nog dicht (het enigste raampje) en het WAS ME DR TOCH EEN GIGANTISCH potje heet! (t was hartje winter) en dr zat gewoon een dikke aanslag op t raampje!
Kwam palief eventjes binnenlopen HELEMAAL MET T ZWEET OP MN LIJF! Ik durfde hem niet aan te kijken

Ook een andere keer, was het iets soortgelijks, kwam dr pa ook naar boven, maar toen had mn toenmalige vriendin geen broek aan, maar alleen dr stringetje, was pa kwaad en zei dat ze op moest staan, nou zij dus opstaan met dr lekkere stringetje aan, en ik alleen mn trainingsbroek aan

En nu blunder top #1 bij mij:

We waren bij mij thuis zwaar aan het neuken, en ze is normaal altijd heeeheeheheel erg nat, dus ik dacht: WOW Deze keer gaat het wel HEEL erg lekker! Dus lekker doorgaan, ga ik mijzelf eventjes verzitten en wat zie ik daar op mijn matrasje? VETTE BLOEDVLEK VAN HIER TOT TOKIO!
Dus ik mijn leuter dr uit, kijken wat dr aan de hand is, zie ik daar één of ranzig bloederig goedje op mn lul, wat blijkt, t meisje is ongesteld geworden Leuk als mams t overtrek de was in pleurt!

Aaahh heerlijk
>>> Icons niet groter dan 100 KB.<<<
Rikoko is in een doodverwens-spree
M-m-m-m-monsterdeathwishhh!!!!!!
pi_28847883
Nouja, ik heb er ook wel een paar gehad met mijn vriendin op dit moment..
De meeste zijn niet echt boeiend, maar de ergste ga ik dus echt niet vergeten

We waren dus bezig met standje 69 toen we voetstappen de trap op hoorden komen, terwijl ik nog wel dacht dat ze ons met rust zouden laten, dus ik zei dat gewoon doorgaan. Mijn broer kwam dus wél binnen en van schrik ging mijn vriendin boven op me gezicht zitten, achter mn broer stond dus ook zijn vriendin.
toen was de zin wel weg en hebben we maar een filmpje gekeken en de vriendin van mijn broer heb ik een hele tijd niet aangekeken
The only thing to fear, is running out of beer!
pi_28848137
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 00:35 schreef McFarmer het volgende:
Nouja, ik heb er ook wel een paar gehad met mijn vriendin op dit moment..
De meeste zijn niet echt boeiend, maar de ergste ga ik dus echt niet vergeten

We waren dus bezig met standje 69 toen we voetstappen de trap op hoorden komen, terwijl ik nog wel dacht dat ze ons met rust zouden laten, dus ik zei dat gewoon doorgaan. Mijn broer kwam dus wél binnen en van schrik ging mijn vriendin boven op me gezicht zitten, achter mn broer stond dus ook zijn vriendin.
toen was de zin wel weg en hebben we maar een filmpje gekeken en de vriendin van mijn broer heb ik een hele tijd niet aangekeken
stikte je niet?
Capoeira is like fire...some people can hold on to it and encompass it and it will be a part of their life...and some people, they touch it and get too hot and they drop it.
pi_28848393
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 00:45 schreef GrupoBalanca het volgende:

[..]

stikte je niet?
kreeg het wel ff warm en me vriendin had een knalrooie kop, die schaamde zich nogal
The only thing to fear, is running out of beer!
  zaterdag 16 juli 2005 @ 12:28:07 #235
124714 Rikoko
Ik oog jou! IK OOOOOG JOU!!
pi_28854922
HAHAhAHAHAHHAHHA YEAAAAAAHHHHH!!!! hahahah extreeem! ik zie t al voor me, PRACHTIG!
>>> Icons niet groter dan 100 KB.<<<
Rikoko is in een doodverwens-spree
M-m-m-m-monsterdeathwishhh!!!!!!
pi_28855467
Waarom kloppen mensen dan ook niet voor ze een kamer binnenkomen.

Ik klem tegenwoordig de deur dicht door mijn "antieke" landkaart (kaart uit 1778) achter de deur te klemmen.

Of dat zo slim is is een tweede, het is best een mooie kaart. Echt nog zo een die op stof werd gemaakt.
Kutkloon.
  zaterdag 16 juli 2005 @ 13:35:30 #237
66422 dutch-mamma
Silence, Exile, Cunning...
pi_28856394
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 12:55 schreef BiMeWet het volgende:
Waarom kloppen mensen dan ook niet voor ze een kamer binnenkomen. (...)
Blijkbaar denken ouders zelfs in 2005 nog dat kinderen geen privacy nodig hebben...

Of ben ik de enige ouder die op de deur klopt? NB mijn kinderen zijn nog van de leeftijd waarop ze denken dat "sexen" hetzelfde is als bloot in 1 bed liggen en elkaar kusjes geven...! (OK, de oudste van bijna 10 begint al wat wijzer te worden...)

Schiet me nog een leuke binnen in dit verband... misschien een beetje offtopic, maar toch wel geinig...

Dutch Mamma ligt alweer een tijdje in een echtscheiding (gaat overigens op een "nette" manier, geen drama's). De bloedjes merken dat natuurlijk ook.
Jongste van 7 had het op een dag over sexen: "mamma, dat is bloot in 1 bed liggen en elkaar kusjes geven!" (met een gezicht van "getverderrie, zoiets doe je toch niet?!?") en hij roept, met de schrik in zijn ogen: "Doen jij en pappa dat óók?"
(nee, schat, nu even niet...!)

Oudste van 9 weet inmiddels dat dat te maken heeft met "kindjes maken"
"Jij en pappa hebben dus 2 keer gesext, want jullie hebben 2 kinderen!"

Ja, schat, en verder ook wat geoefend, hi hi hi!
Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
  zaterdag 16 juli 2005 @ 13:39:44 #238
124714 Rikoko
Ik oog jou! IK OOOOOG JOU!!
pi_28856495
HMjah! Ik kan me het nog verdomd goed herinneren, toen ik nog zo jong was....
Zo moest ik vroeger niet denken aan kusjes, en zo was er in groep 6 van de basisschool eens een meisje die met haar vriendje toen had GETONGZOEND!

GADVERDAMME! TONGZOENEN!? MET DE TONG IN IEMAND ANDERS ZIJN/HAAR MOND!? IEEEWWW

Maarja, dan weet je nog niet beter he zo zit de natuur nou eenmaal in elkaar
>>> Icons niet groter dan 100 KB.<<<
Rikoko is in een doodverwens-spree
M-m-m-m-monsterdeathwishhh!!!!!!
  zaterdag 16 juli 2005 @ 14:09:21 #239
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_28857160
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 13:39 schreef Rikoko het volgende:
Maarja, dan weet je nog niet beter he zo zit de natuur nou eenmaal in elkaar
Gelukkig maar, zou ik zeggen
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_28857289
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 14:09 schreef wonderer het volgende:

[..]

Gelukkig maar, zou ik zeggen
Anders zou je vreemde drama's krijgen
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 16 juli 2005 @ 14:21:47 #241
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_28857413
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 12:55 schreef BiMeWet het volgende:
Waarom kloppen mensen dan ook niet voor ze een kamer binnenkomen.

Ik klem tegenwoordig de deur dicht door mijn "antieke" landkaart (kaart uit 1778) achter de deur te klemmen.

Of dat zo slim is is een tweede, het is best een mooie kaart. Echt nog zo een die op stof werd gemaakt.
Een originele kaart uit 1778??? Dat noem ik misbruik. Waarvan is het een kaart? Ik wil die wel redden en het een beter gebruik geven dan een deurenklemmer, dan weet ik vast wel iets op te sporen om je deur goed mee dicht te klemmen (sorry, aankomend historicus hier)
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  zaterdag 16 juli 2005 @ 14:30:47 #242
66422 dutch-mamma
Silence, Exile, Cunning...
pi_28857606
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 14:21 schreef TARAraboemdijee het volgende:

[..]

Een originele kaart uit 1778??? Dat noem ik misbruik. Waarvan is het een kaart? Ik wil die wel redden en het een beter gebruik geven dan een deurenklemmer, dan weet ik vast wel iets op te sporen om je deur goed mee dicht te klemmen (sorry, aankomend historicus hier)
Ik wil 'm wel ruilen voor een hangslot
Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
pi_28858343
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 14:09 schreef wonderer het volgende:
Gelukkig maar, zou ik zeggen
Even mijn favo topic spammen hoor: Je vroegste seksuele herinnering...
pi_28860491
quote:
Op zaterdag 16 juli 2005 12:55 schreef BiMeWet het volgende:
Waarom kloppen mensen dan ook niet voor ze een kamer binnenkomen.

Ik klem tegenwoordig de deur dicht door mijn "antieke" landkaart (kaart uit 1778) achter de deur te klemmen.

Of dat zo slim is is een tweede, het is best een mooie kaart. Echt nog zo een die op stof werd gemaakt.
Mijn ouders zeggen het elke dag weer als mijn vriendin hier is, dat mijn broer moet kloppen als hij binnenkomt.. nu klopt hij wel, maar 1 seconde later staat hij al binnen
Vandaag trouwens betrapt door mijn moeder, die even snel in mijn spiegel wilde kijken of die 'geweldige' broek nou wel mooi stond bij haar.
Heb me moeder nog nooit met zo'n rooie kop gezien
The only thing to fear, is running out of beer!
pi_28864658
Net ook een leuke bijna blunder gehad..

bezig met copuleren, ik hoorde vanuit de hal dat de naam van m'n vriendin half geroepen werd naar iemand anders. Of ze er was. ze d88 van niet.

Ik was toen dus al alert en bleef ff stilliggen. Wordt er op de deur geklopt (gelukkig). vriendin: NEE NIET BINNENKOMEN!

Begint d'r moeder een heel verhaal op te hangen of we tompoesen wilden Toen maar gezegd dat we zo wel kwamen

beiden barstten we in lachen uit
pi_28865952
quote:
Op vrijdag 24 juni 2005 04:15 schreef Peder het volgende:

Geloof t of niet, maar het volgende verhaal is waargebeurd.
De (ex) beste vriendin van haar (Inge), was nog maagd toen ze haar eerste vriendje kreeg.
daar geloof ik nou niks van he !!
skallemapattes
  zondag 17 juli 2005 @ 22:46:48 #247
124714 Rikoko
Ik oog jou! IK OOOOOG JOU!!
pi_28894085
????????? ehhh?
>>> Icons niet groter dan 100 KB.<<<
Rikoko is in een doodverwens-spree
M-m-m-m-monsterdeathwishhh!!!!!!
  zondag 17 juli 2005 @ 22:50:43 #248
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_28894206
Nou we hebben weer een leuk weekend gehad hoor

Het begon vrijdag al, beetje spelen enzow, en mn vriendin was langzaam naar beneden aant gaan, kusjes overal ( ) maargoed, het was nogal warm geweest vrijdag, dus mn zolderkamertje had niet echt een aangenaam tempratuurtje, en het werd er niet koeler op natuurlijk Dus mn vriendin zakt steeds lager, en blijft met dr oksel aan mn been plakken (:')) en maakt zo'n fart geluidje (je weet wel je hand onder je oksel enz) *probeer te negeren* maargoed, na nog 3 van die geluidjes lagen we allebei helemaal in een deuk, weg bui, dus nog maar een jointje gerookt en volgende dag afgemaakt
En vanmorgen we zijn lekker bezig enzow, is er beetje teveel lucht naar binnen gepompt, dus ik had opeens een hele fanfare in mn doos Dus even uitgelachen en maar weer opnieuw begonnen
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_28899034
nog eentje van mij,
ik zat hier aan mijn bureau wat GTA:SA te spelen, plots bedenkt mijn vriendin dat ze me wel eens oraal wil bevredigen, dus zij kruipt onder het bureau, broek open en gaan met die handel.

na zo een tijdje bezig te zijn wil ik me even wat verplaatsen op mijn stoel, dus ik hef me een beetje op, hier had ze niet op gerekend en gaat hierdoor iets te diep, met de gekende kotsneiging tot gevolg.

ze trekt haar hoofd vol terug maar daar zat, je raadt het al, het bureau.
dus krijg je een stuitereffect waardoor ze door de klap weer naar beneden gaat en ik de rest van die kotsneiging op men broek krijg,

en dan maar zeggen dat ik nog voorgesteld had om op bed te gaan liggen
  maandag 18 juli 2005 @ 03:32:37 #250
39297 Tichelaar
4 8 15 16 23 42
pi_28900789
quote:
Op maandag 18 juli 2005 01:27 schreef hellbound het volgende:


en dan maar zeggen dat ik nog voorgesteld had om op bed te gaan liggen
Vrouwen....
Asjemenou
  maandag 18 juli 2005 @ 11:31:54 #251
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_28905028
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:50 schreef Nonneke het volgende:
'mn vriendin'
'beetje teveel lucht naar binnen gepompt'
'mn doos'
Euh, jij bent een vrouw, je hebt een vriendin. Ok, so far so good. Maar vervolgens teveel lucht naar binnen gepompt?
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_28905177
voorbinddildo?
Ik denk altijd goed na voordat ik iets stoms zeg!
pi_28905197
quote:
Op maandag 18 juli 2005 11:31 schreef flipsen het volgende:

[..]

Euh, jij bent een vrouw, je hebt een vriendin. Ok, so far so good. Maar vervolgens teveel lucht naar binnen gepompt?
lesbo's willen nog wel eens hulpmiddelen gebruiken bij gebrek aan een echte 'pomp'
pi_28954941
heb vaak wanneer ik mijn meisje doggystyled dat ze vaak vaginale knallen laat ja.. Knallen geen scheten ..
Dit zijn geen pff pff pff maar echt van die bloffff blofff probeer zelf maar met je mond op je arm en dan blazen .. ik zweer je precies hetzelfde geluid !!

Ben zelfs 1x betrapt met haar geweest bij zo`n sexcabine in amsterdam .. ze pijpte in de donker totdat ik pijn kreeg aan mijn pik.. Bleek haar mond vol met bloed te zitten.. dus ik kijk naar mn pik bleek mijn voorhuid gescheurd te wezen .. dus viel ik bijna flauw..

Ben er nooit mee naar de arts gegaan om het weer terug te naaien .. laat het maar lekker hangen zo..en weet je de Sex is veel beter !! En de erectie wordt veel groter !!

Zelfs toen ik haar maar een paar dagen kende heb ik haar geneukt in een bos ..
Ze had jammergenoeg haar honden meegenomen dus die blaften op alles wat ze hoorden..
Dus wij dachten van zullen we maar een vluggertje doen.. dus wij bezig zijn.. beginnen die teringhonden te blaffen waarop er een groepje kinderen met zaklamp roichting ons komen.. en je moet efgfe weten dat we van onderen naakt waren en dat die lui binnen een afstand van 50 meter waren ..dan kan je jezelf nie snel aankleden..

2 jaar geleden ging ik samenmet haar picknicken bij kralingse bos .. totdat we een leuke omheining zagen waar geen mesen waren .. voor de kenners dar waar een grote heuvel is kan je naar beneden lopen en heb je een leuk plekje waar je samen kan wezen.. Afijn we waren daar lekker naakt aan het liggn en natuurlijk neuken ..komt er nog een paar lopen , maar die lui zagen ons nie en die lui doen precies hetzelfde als wij doen... Ok tot nu toe geen blunder ,, dus...
NA een halfuur zweten met haar hoorde ik vaak geritsel boven de heuvel en bleek dat er een klein oud mannetje naar ons zat te kijken .. toen hij mij aankomen sprong hij gelijk op zijn fiets en reed hij weg !!

[ Bericht 45% gewijzigd door Onsokumaru op 19-07-2005 20:43:38 ]
if you never take a riscs , you never drink champagne !!
pi_28981466
Bos altijd weer zeer leuk.... maar niet echt een blunder gemaakt daar,

bij mij was het op camping vakantie in Spanje was 15 jaar inmiddels alweer een eeuwigheid geleden maja eerste keer vergeet je niet,

waren net lekker wezen stappen en had een meisje uit friesland leren kennen leuk me lopen lollen, van het 1 kwam het ander na wat voelen enzo zat er toch wel een paal in mijn broek tja ze was al wat ouder dan mij (17) dus ze wist er wel raad mee. wij naar een douche toe na wat gestuntel lukte het toch wel redellijk maar toen zij klaar kwam zakte ze compleet door haar benen ook ik gleed uit en viel met mijn gezicht tegen de klink van het douche hokje heb de resterende 2 weken met een dik blauw oog rond gelopen. en vertelt dat we ruzie hadden in de disco
pi_28982806
auch... blauwe oog..zie je die grietje nog of nie ??
if you never take a riscs , you never drink champagne !!
pi_28984626
Ik heb ook wel een leuke... Afgelopen zondagmiddag hadden we trek in pizza. Dus pizza in de combimagnetron gedaan, timer op een kwartiertje. Ik maakte een grapje: “precies nog even tijd voor een vluggertje”. Dus wij naar de slaapkamer, begonnen te seksen. Echt precies op het moment dat ik klaarkwam hoorde ik van beneden: * piep piep piep* pizza klaar! Kwam echt niet meer bij van het lachen...
  woensdag 20 juli 2005 @ 20:26:24 #258
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_28986461
Ik laatst ook, ik stap in de bus, betaal gewoon m'n ritje, komt er op een gegeven moment een lekkere meid naast me zitten, begin ik ermee te praten,ik had echt een paal in m'n broek, ik had een jogging broek aan, dus die moet ze gezien hebben, nou op een gegeven moment stopt de bus bij een bushalte stapt ze uit, ik baalen.
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
  woensdag 20 juli 2005 @ 20:28:59 #259
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_28986536
quote:
Op maandag 18 juli 2005 11:31 schreef flipsen het volgende:

[..]

Euh, jij bent een vrouw, je hebt een vriendin. Ok, so far so good. Maar vervolgens teveel lucht naar binnen gepompt?
Zoiets kan ook met je vingers gebeuren (en nee we zijn niet de enige heb het vaker gehoord)

En voorbindlullen enzow gebruiken we niet
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
  woensdag 20 juli 2005 @ 20:42:38 #260
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_28986945
quote:
Op woensdag 20 juli 2005 20:28 schreef Nonneke het volgende:

[..]

Zoiets kan ook met je vingers gebeuren (en nee we zijn niet de enige heb het vaker gehoord)

En voorbindlullen enzow gebruiken we niet
Houd je niet van een stevige paal dan? Ben je nou als lesbienne ook zo gefocust op de kut van je vriendin, ik wel namelijk.
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
  donderdag 21 juli 2005 @ 00:08:53 #261
39297 Tichelaar
4 8 15 16 23 42
pi_28995384
quote:
Op woensdag 20 juli 2005 20:42 schreef deek het volgende:

[..]

Houd je niet van een stevige paal dan? Ben je nou als lesbienne ook zo gefocust op de kut van je vriendin, ik wel namelijk.
Homomannen zijn iig niet gefocust op een pik, tenminste niet in een relatie, ik weet niet hoe heteromannen het doen, focussen ze op sex, of op zaken die er echt toe doen.
Asjemenou
  donderdag 21 juli 2005 @ 00:15:21 #262
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_28995603
quote:
Op woensdag 20 juli 2005 20:42 schreef deek het volgende:

[..]

Houd je niet van een stevige paal dan? Ben je nou als lesbienne ook zo gefocust op de kut van je vriendin, ik wel namelijk.
Nee, ik noem het zelf altijd PikVrees, ik wordt serieus misselijk als ik zo'n ding zie. En gefocust op de kut van mn vriendin ? hoe bedoel je
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_29005243
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 00:15 schreef Nonneke het volgende:

[..]

Nee, ik noem het zelf altijd PikVrees, ik wordt serieus misselijk als ik zo'n ding zie.
Haha ik had vroeger altijd een Vreemde lullenfobie maar das gelukkig over Een lesbische vriendin van me vind ze ook maar niks, die gruwelt naar eigen zeggen van 'al die vlezige zakjes' ( )
pi_29018130
quote:
Op woensdag 20 juli 2005 20:26 schreef deek het volgende:
Ik laatst ook, ik stap in de bus, betaal gewoon m'n ritje, komt er op een gegeven moment een lekkere meid naast me zitten, begin ik ermee te praten,ik had echt een paal in m'n broek, ik had een jogging broek aan, dus die moet ze gezien hebben, nou op een gegeven moment stopt de bus bij een bushalte stapt ze uit, ik baalen.
volgens mij heb jij een heel boeiend sexleven...

niet dat ik zulke boeiende dingen mee maak..

-BH bandje dat in een iets TE enthousiaste bui kapoet gaat
-Ze verteld ff TE laat dat ze ongesteld is
-krakende bedden alsof je hout loopt te zagen...
-record tempo kleding aantrekken als dr ouders thuis komen..
pi_29043920
Over een krakend bed heb ik ook nog wel een leuk verhaal..

M'n vriend had z'n bed via marktplaats gekocht, mooi donkerbruin houten 2persoonsbed. ik was er al bang voor, en ja hoor, flink kraken tijdens het sexen. We werden er helemaal gestoord van, het voelt gewoon zo belachelijk als je lekker bezig bent en je krijgt die geluiden erbij. Dus wij van alles verzinnen om dat bed te verstevigen.. van alles geprobeerd, extra schroeven, spijkers, bij de praxis een stuk hout gehaald en dat in blokjes gezaagd om in de hoeken van het bed te timmeren voor extra stevigheid.. het werkte allemaal voor geen hol. Zaten we daar op de grond bedroefd voor ons uit te staren, hele kamer lag bezaaid met de latten uit de lattenbodem, spijkers, houtsplinters etc 1 grote teringzooi.. Tot mn vriend opeens op het lumineuze idee kwam: KRUIPOLIE! In elke hoek 1 keer spuiten met dat spul en ja hoor het werkte perfect. Als we daar nou es eerder op waren gekomen.. (tip voor iedereen hier met een kraakbed)
  vrijdag 22 juli 2005 @ 17:59:11 #266
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_29045728
olie zou ik dus als eerste gedaan hebben
pi_29045953
quote:
Op vrijdag 22 juli 2005 17:59 schreef fs180 het volgende:
olie zou ik dus als eerste gedaan hebben
Vandaar dat ik 't in dit topic heb gezet 't was gewoon ontiegelijk stom
  vrijdag 22 juli 2005 @ 19:56:35 #268
73255 Frezer
Niet Henk!
pi_29048502
Das weer eens wat anders dan een bout proberen los te krijgen!
"Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man."
pi_29048598
hihi bedankt voor de tip ga ik ook maar eens even doen kruipolie
pi_29049667
damn, aapjes kruipolie is te mooi voor deze troubles
pi_29095107
niet echt een blunder, maar wel redelijk ranzig.

Op vakantie 3 wc/doucheruimtes, 1 dames, 1 heren, en een gemengd. Ik dus naar de gemengde (was dichterbij). Ik wil zo'n pleehok inlopen zie ik een dikke kwak aan de muur hangen. Ik zowat over m'n nek een andere wc ingegaan. Vang nog net op dat er ook geen wcpapier in 't toilet hangt. Hoor ik 2 meisjes binnenlopen. De een pakt 't hokje met 't kwakje aan de muur. En de ander die gaat haar haren doen. Ik hoor ze later weer weggaan. En kijk voor de grap even naar de wc waar 't kwakje hing.

Inderdaad, kwakje was weg.
Een begrip dat iedereen anders interpreteerd, en waar ieder een eigen draai aan kan geven.
  zondag 24 juli 2005 @ 21:24:44 #272
124696 marlieske
Isa en Ties
pi_29095659
een blunder is het niet echt maar wil t wel met jullie delen. t was vooral dikke humor.
we waren met een vriendengroep een weekend weg naar limburg.
we verbleven in een boerderijtje uit het jaar 1800 nogwat, oud, dunne muren, vloeren die kraakte als je liep, bedden die behoorlijk kraakte.
Het was dus duidelijk waneer iemand een nummertje maakte.

Nou was t 's ochtends vroeg de zon kwam op en iedereen sliep nog, wij dachten het ideale moment zodat we zo min mogelijk wazige blikken aan de ontbijttafel krijgen.
Dus het voorspel werd ingezet, niets aan de handin ieder geval nog niet!!

De temperatuur op het zolderkamertje steeg, en de opwinding ook dus door naar "echte werk"
ik ben een redelijk kreuner en hield me nu dus in (het volume een standje lager) maar elke keer als ik zachtjes kreunde, begon de koe die langs de boederij stond gruwelijk hard te loeien.
We moesten zo hard lachen dat van serieuze sex eigenlijk na een loeitje of 6 geen sprake meer was, en zijn dus maar 's middags verder gegaan toen de boer z'n koe in de stal had gezet.
Mama van Isa en Ties
pi_29106665
quote:
Op zondag 24 juli 2005 21:03 schreef Kinz het volgende:
niet echt een blunder, maar wel redelijk ranzig.

Op vakantie 3 wc/doucheruimtes, 1 dames, 1 heren, en een gemengd. Ik dus naar de gemengde (was dichterbij). Ik wil zo'n pleehok inlopen zie ik een dikke kwak aan de muur hangen. Ik zowat over m'n nek een andere wc ingegaan. Vang nog net op dat er ook geen wcpapier in 't toilet hangt. Hoor ik 2 meisjes binnenlopen. De een pakt 't hokje met 't kwakje aan de muur. En de ander die gaat haar haren doen. Ik hoor ze later weer weggaan. En kijk voor de grap even naar de wc waar 't kwakje hing.

Inderdaad, kwakje was weg.
pi_29106877
quote:
Op maandag 27 juni 2005 19:26 schreef deek het volgende:
Ik heb ooit in een vakantie in Frankrijk m'n toenmalige vriendin van achter langs geneukt op een vrij gammel bed.
Dus ik was lekker bezig met lekkere korte halen en af en toe een paar lange stoten zodat m'n paal er af en toe uit kwam, en elke keer als m'n paal eruit kwam ging die er bij de volgende stoot toch weer vanzelf goed in, maar bij 1 stoot ging m'n genots staaf niet in der mossel maar in der ster, mede door het gammele bed, hier schrok ze zo heftig van dat ze me toch een kutscheet liet, die duurde wel 5 seconde, toen was m'n zin ook even over.
  maandag 25 juli 2005 @ 12:14:00 #275
106959 Nerdmans
krekwakwauw
pi_29107445
Een jaar of 10 geleden besloot ik om eens een keer naar een sauna te gaan.
Ik zit daar op zo'n houten bankje mezelf af te vragen waarom mensen dit nu lekker vinden.
Op het moment dat de warmte me te veel aan het worden is stapt er een ontzettend mooie vrouw binnen.
Ik besluit ter plekke om nog even stiekem een minuutje te gluren en dan erg snel een koel plekje op te zoeken. Nou goed, zo'n mooi nattig lichaam is een goede basis voor een stevige fantasie. Ik vergeet even alles om me heen en laat de fantasie de vrije loop gaan.
Ik bedenkt ter plekke het meest geile scenario denkbaar, wat natuurlijk resulteert in een enorme paal.
Na wat onhandig gestuntel met mn tweede handdoek, was er op t eerste oog niets an de hand.
Plots bedenk ik me dat het echt te warm wordt en dat ik eigenlijk direct uit die cabine moet gaan.
Maar ja, zittend in de hoek met een extra handdoek geeft dekking. Opstaan is exposure........

In lichte paniek probeer ik mijn gedachten zo snel mogelijk te richten op alles wat die erectie maar kan opheffen. Alle inspaningen zijn echter tevergeefs en hij blijft fier overeind.
Ik kijk op t klokje en besef dat ik al ruim 15 minuten zit te stomen.

Weer probeer ik mijn gedachten op andere zaken te richten en deze keer met een redelijk resultaat.
Net als ik bedenk dat t zo, nog redelijker wijs kan, draait de bron van al deze ellende zich om. Tot mijn grote schrik geeft haar nieuwe positie mij een kijkje in haar meest intieme plekje. Ik kijk snel de andere kant op, maar het beeld zat al in mijn hoofd.
Nog geen 5 seconden later was ik weer terug bij af.

20 minuten... ik voelde me al licht in mijn hoofd worden. De dame in kwestie had de cabine reeds verlaten, maar er zaten teveel mensen om met mijn paal de cabine te verlaten.
Uiteindelijk is het na 25 minuten toch echt gedaan met mijn stamina. Ik moet gewoon die cabine uit.

Ik ben gewoon met een stalen gezicht de cabine uitgelopen, met mijn paal fier omhoog,zo naar de kleedruimte en linea recta naar huis.
NOOIT MEER GEWEEST...
ooit kom ik aan die 1000 pk :)
pi_29107553
! over peentjes zweten gesproken
Ik denk altijd goed na voordat ik iets stoms zeg!
pi_29109089
quote:
Op maandag 25 juli 2005 12:14 schreef Nerdmans het volgende:

Ik ben gewoon met een stalen gezicht de cabine uitgelopen, met mijn paal fier omhoog,zo naar de kleedruimte en linea recta naar huis.
NOOIT MEER GEWEEST...
Meesterlijk!!!
You cannot discover new oceans unless
you have the courage to lose sight of
the shore
  maandag 25 juli 2005 @ 13:21:15 #278
42555 Tomek
Take on the world!
pi_29109197
pi_29111067
quote:
Op woensdag 20 juli 2005 20:26 schreef deek het volgende:
Ik laatst ook, ik stap in de bus, betaal gewoon m'n ritje, komt er op een gegeven moment een lekkere meid naast me zitten, begin ik ermee te praten,ik had echt een paal in m'n broek, ik had een jogging broek aan, dus die moet ze gezien hebben, nou op een gegeven moment stopt de bus bij een bushalte stapt ze uit, ik baalen.
je-zus
pi_29111595
quote:
Op maandag 25 juli 2005 12:14 schreef Nerdmans het volgende:
Een jaar of 10 geleden besloot ik om eens een keer naar een sauna te gaan.
Ik zit daar op zo'n houten bankje mezelf af te vragen waarom mensen dit nu lekker vinden.
Op het moment dat de warmte me te veel aan het worden is stapt er een ontzettend mooie vrouw binnen.
Ik besluit ter plekke om nog even stiekem een minuutje te gluren en dan erg snel een koel plekje op te zoeken. Nou goed, zo'n mooi nattig lichaam is een goede basis voor een stevige fantasie. Ik vergeet even alles om me heen en laat de fantasie de vrije loop gaan.
Ik bedenkt ter plekke het meest geile scenario denkbaar, wat natuurlijk resulteert in een enorme paal.
Na wat onhandig gestuntel met mn tweede handdoek, was er op t eerste oog niets an de hand.
Plots bedenk ik me dat het echt te warm wordt en dat ik eigenlijk direct uit die cabine moet gaan.
Maar ja, zittend in de hoek met een extra handdoek geeft dekking. Opstaan is exposure........

In lichte paniek probeer ik mijn gedachten zo snel mogelijk te richten op alles wat die erectie maar kan opheffen. Alle inspaningen zijn echter tevergeefs en hij blijft fier overeind.
Ik kijk op t klokje en besef dat ik al ruim 15 minuten zit te stomen.

Weer probeer ik mijn gedachten op andere zaken te richten en deze keer met een redelijk resultaat.
Net als ik bedenk dat t zo, nog redelijker wijs kan, draait de bron van al deze ellende zich om. Tot mijn grote schrik geeft haar nieuwe positie mij een kijkje in haar meest intieme plekje. Ik kijk snel de andere kant op, maar het beeld zat al in mijn hoofd.
Nog geen 5 seconden later was ik weer terug bij af.

20 minuten... ik voelde me al licht in mijn hoofd worden. De dame in kwestie had de cabine reeds verlaten, maar er zaten teveel mensen om met mijn paal de cabine te verlaten.
Uiteindelijk is het na 25 minuten toch echt gedaan met mijn stamina. Ik moet gewoon die cabine uit.

Ik ben gewoon met een stalen gezicht de cabine uitgelopen, met mijn paal fier omhoog,zo naar de kleedruimte en linea recta naar huis.
NOOIT MEER GEWEEST...
ik snap niet dat je je daar zo druk om maakt , dat gebeurt echt geregeld in de sauna hoor
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
  maandag 25 juli 2005 @ 15:37:16 #281
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_29113100
quote:
Op vrijdag 22 juli 2005 16:47 schreef ZwarteMagika het volgende:
Over een krakend bed heb ik ook nog wel een leuk verhaal..

M'n vriend had z'n bed via marktplaats gekocht, mooi donkerbruin houten 2persoonsbed. ik was er al bang voor, en ja hoor, flink kraken tijdens het sexen. We werden er helemaal gestoord van, het voelt gewoon zo belachelijk als je lekker bezig bent en je krijgt die geluiden erbij. Dus wij van alles verzinnen om dat bed te verstevigen.. van alles geprobeerd, extra schroeven, spijkers, bij de praxis een stuk hout gehaald en dat in blokjes gezaagd om in de hoeken van het bed te timmeren voor extra stevigheid.. het werkte allemaal voor geen hol. Zaten we daar op de grond bedroefd voor ons uit te staren, hele kamer lag bezaaid met de latten uit de lattenbodem, spijkers, houtsplinters etc 1 grote teringzooi.. Tot mn vriend opeens op het lumineuze idee kwam: KRUIPOLIE! In elke hoek 1 keer spuiten met dat spul en ja hoor het werkte perfect. Als we daar nou es eerder op waren gekomen.. (tip voor iedereen hier met een kraakbed)
Hij had ook z'n kwakkie er in kunnen spuiten, was wel leuk geweest als het daarmee dan over zou zijn geweest, Pak je het probleem met de oorzaak aan. Misschien een tip voor een volgende keer.
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
  maandag 25 juli 2005 @ 15:45:22 #282
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_29113350
quote:
Op maandag 25 juli 2005 12:14 schreef Nerdmans het volgende:
Een jaar of 10 geleden besloot ik om eens een keer naar een sauna te gaan.
Ik zit daar op zo'n houten bankje mezelf af te vragen waarom mensen dit nu lekker vinden.
Op het moment dat de warmte me te veel aan het worden is stapt er een ontzettend mooie vrouw binnen.
Ik besluit ter plekke om nog even stiekem een minuutje te gluren en dan erg snel een koel plekje op te zoeken. Nou goed, zo'n mooi nattig lichaam is een goede basis voor een stevige fantasie. Ik vergeet even alles om me heen en laat de fantasie de vrije loop gaan.
Ik bedenkt ter plekke het meest geile scenario denkbaar, wat natuurlijk resulteert in een enorme paal.
Na wat onhandig gestuntel met mn tweede handdoek, was er op t eerste oog niets an de hand.
Plots bedenk ik me dat het echt te warm wordt en dat ik eigenlijk direct uit die cabine moet gaan.
Maar ja, zittend in de hoek met een extra handdoek geeft dekking. Opstaan is exposure........

In lichte paniek probeer ik mijn gedachten zo snel mogelijk te richten op alles wat die erectie maar kan opheffen. Alle inspaningen zijn echter tevergeefs en hij blijft fier overeind.
Ik kijk op t klokje en besef dat ik al ruim 15 minuten zit te stomen.

Weer probeer ik mijn gedachten op andere zaken te richten en deze keer met een redelijk resultaat.
Net als ik bedenk dat t zo, nog redelijker wijs kan, draait de bron van al deze ellende zich om. Tot mijn grote schrik geeft haar nieuwe positie mij een kijkje in haar meest intieme plekje. Ik kijk snel de andere kant op, maar het beeld zat al in mijn hoofd.
Nog geen 5 seconden later was ik weer terug bij af.

20 minuten... ik voelde me al licht in mijn hoofd worden. De dame in kwestie had de cabine reeds verlaten, maar er zaten teveel mensen om met mijn paal de cabine te verlaten.
Uiteindelijk is het na 25 minuten toch echt gedaan met mijn stamina. Ik moet gewoon die cabine uit.

Ik ben gewoon met een stalen gezicht de cabine uitgelopen, met mijn paal fier omhoog,zo naar de kleedruimte en linea recta naar huis.
NOOIT MEER GEWEEST...
hahahahaha
Leuk verhaal, dit is dus de reden dat ik niet zo snel naar een sauna zal gaan.
Ik weet niet of ik weg zou lopen met een stijve. Vrij genant dacht ik zo.
Als het vaker zou voor komen dat mannen met een stijve in de sauna zitten, dan is dat al helemaal voor mij een reden om er niet heen te gaan, bah bah
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
  maandag 25 juli 2005 @ 15:47:17 #283
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_29113418
quote:
Op maandag 25 juli 2005 14:43 schreef Joene het volgende:

[..]

ik snap niet dat je je daar zo druk om maakt , dat gebeurt echt geregeld in de sauna hoor
Ik hoef zoiets maar 1 keer mee te maken, dat ik een andere kerel in de sauna zie met een harde paal, dan kom ik er echt nooit meer.
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
pi_29113505
Heel snel het koude dompelbad inspringen!
You cannot discover new oceans unless
you have the courage to lose sight of
the shore
pi_29113803
quote:
Op maandag 25 juli 2005 14:43 schreef Joene het volgende:

[..]

ik snap niet dat je je daar zo druk om maakt , dat gebeurt echt geregeld in de sauna hoor
Ik weet niet naar wat voor sauna's jij gaat maar naar de paar waar ik geweest ben liepen vooral veertigers en vijftigers rond, en daar gaat je zin wel van over hoor.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
  maandag 25 juli 2005 @ 16:08:37 #286
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_29114118
quote:
Op maandag 25 juli 2005 15:58 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Ik weet niet naar wat voor sauna's jij gaat maar naar de paar waar ik geweest ben liepen vooral veertigers en vijftigers rond, en daar gaat je zin wel van over hoor.
Hehehe, ik heb wel een idee naar wat voor soort sauna's hij gaat
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
  maandag 25 juli 2005 @ 17:53:02 #287
104388 deek
Hilf Mir !!!
pi_29116800
quote:
Op maandag 25 juli 2005 16:08 schreef flipsen het volgende:

[..]

Hehehe, ik heb wel een idee naar wat voor soort sauna's hij gaat
www.homoinfo.nl/nl/links/saunas
Geboren in bedrängnis und an eine sau gelegt
Den zitzen zum verhängnis, milch in beiden ohren
So offen ärgenis erregt, gealtert in vergängnis
Tod sei dank nicht neugeboren
pi_29116860
quote:
Op maandag 25 juli 2005 15:47 schreef deek het volgende:

[..]

Ik hoef zoiets maar 1 keer mee te maken, dat ik een andere kerel in de sauna zie met een harde paal, dan kom ik er echt nooit meer.
Tsjah dat zie je soms he Het gebeurd echt wel vaker dan je denkt ofzo
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_29116900
quote:
Op maandag 25 juli 2005 15:58 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Ik weet niet naar wat voor sauna's jij gaat maar naar de paar waar ik geweest ben liepen vooral veertigers en vijftigers rond, en daar gaat je zin wel van over hoor.
Nou normaal gesproken naar den bosch deshima , en daar lopen toch echt veel 20igers rond hoor maarja als je daarvoor naar de sauna gaat, ik ga liever voor de ontspanning he:P
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_29116907
quote:
Op maandag 25 juli 2005 16:08 schreef flipsen het volgende:

[..]

Hehehe, ik heb wel een idee naar wat voor soort sauna's hij gaat
hehehheehe ik ook ,maar niet naar het soort wat jij denkt
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_29116923
quote:
Op maandag 25 juli 2005 17:53 schreef deek het volgende:

[..]

www.dewoudfennen.nl
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_29120335
quote:
Op maandag 25 juli 2005 14:43 schreef Joene het volgende:

[..]

ik snap niet dat je je daar zo druk om maakt , dat gebeurt echt geregeld in de sauna hoor
nou, Ik werk dus in een sauna.. lees dus: IN de sauna... (15-20 minuutjes, dan schoonmaken etc. en weer 15-20 mins etc) .. En ik heb het nog NOOIT meegemaakt.

http://www.dethermen.nl
pi_29125468
quote:
Op maandag 25 juli 2005 19:59 schreef Koentje3 het volgende:

[..]

nou, Ik werk dus in een sauna.. lees dus: IN de sauna... (15-20 minuutjes, dan schoonmaken etc. en weer 15-20 mins etc) .. En ik heb het nog NOOIT meegemaakt.

http://www.dethermen.nl
rosmalen is alleen ik vind het daar een beetje weinig sauna's
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_29129677
quote:
Op maandag 25 juli 2005 22:27 schreef Joene het volgende:

[..]

rosmalen is alleen ik vind het daar een beetje weinig sauna's
3 redelijk grote... Agja, we hebben wel veel andere diensten die we bieden,...
pi_29135330
quote:
Op dinsdag 26 juli 2005 00:29 schreef Koentje3 het volgende:

[..]

3 redelijk grote... Agja, we hebben wel veel andere diensten die we bieden,...
Zoals ik al aangaf het is een heerlijke sauna , vooral als je net begint aan sauna bezoek omdat het er niet zo groot is en een hele fijne sfeer heeft.
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
  dinsdag 26 juli 2005 @ 10:26:06 #296
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_29135410
Ja zeg, het is hier geen sauna review hoekje, blunders willen we! Genoeg slow gechat!
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_29135977
Ja, zijn er geen vrouwen die hals over kop met een druipende doos de sauna moesten verlaten?

[ Bericht 2% gewijzigd door rameijer op 26-07-2005 11:10:15 ]
You cannot discover new oceans unless
you have the courage to lose sight of
the shore
pi_29142961
Keej 1 van mij:

Tijd geleden.. vriendin en ik in slaapkamer bezig... waarbij we of eigenlijk ik.. en beker met sap omgooide.. dacht ah well boeie, gewoon verder gaan zij lag onder... en ik wilde me ff verplaatsen.. dus ik zet 1 voet op de grond voor beter grip dus ik ga iets meer omhoog.. en ja hoor ik glij met mijn voet weg in dat plasje drinken.. gevolg dat ik volop met mijn voorhoofd op dr bedleunig neerkwam , nou dan is de zin wel over hoor...
Capoeira is like fire...some people can hold on to it and encompass it and it will be a part of their life...and some people, they touch it and get too hot and they drop it.
pi_29150543
Een van mij dan, van gisteravond.

Ik kwam uit mijn werk, mijn beide armen best wel erg verbrand (twee brandwonden van ongeveer 10CM lengte, die daar zeker nog twee maanden zullen zitten). Ik stapte dus maar eerst onder de douche met mijn vriendin, om van de baklucht die om me heen hing af te komen.
Affijn, ze ging dus alvast naar de kamer.
Mijn vriendin ligt daar naakt op haar matras (de matras van mijn vriendin en die van haar zus hadden we op elkaar gelegd). Ze lag op haar buik, en ik had dus een mooi overzicht over haar behoorlijk grote strakke kontje en haar rug (ze rook zeer fris).

Uit de gein 'besprong' ik haar, juist toen zij haar hoofd naar achter deed.
Gevolg; ze klapt met haar achterhoofd tegen mijn voorhoofd. Auch.
Zijzelf voelde er niet veel van, ik loop nu met twee verbrande armen, een gekneuste enkel en een enorme bult op mijn kop rond.

De zin was toen wel even over. Kreeg er wel een kusje op
Kutkloon.
  dinsdag 26 juli 2005 @ 20:30:28 #300
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_29151316
!! hoe ga je dat uitleggen als mensen vragen wat jij hebt uitgespookt?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')