Dan speelt ie zich wel in de kijkerquote:Op donderdag 23 juni 2005 19:03 schreef gras het volgende:
In de League Cup zal hij wel aan z'n minuten komen.
Die heeft ie ook al gehad,ook in de FAC wedstrijd uit bij Sheffield afgelopen seizoen.quote:Op donderdag 23 juni 2005 19:03 schreef gras het volgende:
In de League Cup zal hij wel aan z'n minuten komen.
Zit wel wat in die vergelijking. Er is alleen een redelijk groot verschil: QOA blijft overeind staan als ze tegen hem duwen en hij loopt dan gewoon door met de bal. DAT vind ik z'n leukste acties eigenlijk - terwijl die Christihomo Jankmuildo al drie keer gevallen zou zijn. Dat gegoochel en die danspasje die hij gemeen heeft met die Portugees (die dus niet deugt) bekoren mij wat minder - dat zijn mij iets te veel circusgrappen. Ik kan er wel om lachen maar meer ook niet.quote:Op donderdag 23 juni 2005 19:35 schreef methodmich het volgende:
Beetje Cristiano Ronaldo-achtig vind ik hem nu nog, bij vlagen. Alleen dan in zwarte hetero versie.
Arsene ziet in hem ook de opvolger van Henryquote:Op donderdag 23 juni 2005 18:59 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Hij kan toch ook in de Spits spelen.
Fysiek is hij inderdaad sterker, maar dat komt door zijn geaardheid.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:15 schreef Doc het volgende:
[..]
Zit wel wat in die vergelijking. Er is alleen een redelijk groot verschil: QOA blijft overeind staan als ze tegen hem duwen en hij loopt dan gewoon door met de bal. DAT vind ik z'n leukste acties eigenlijk - terwijl die Christihomo Jankmuildo al drie keer gevallen zou zijn. Dat gegoochel en die danspasje die hij gemeen heeft met die Portugees (die dus niet deugt) bekoren mij wat minder - dat zijn mij iets te veel circusgrappen. Ik kan er wel om lachen maar meer ook niet.
Ja whehehehequote:Op woensdag 1 februari 2006 09:27 schreef jorienvdherik het volgende:
voor het geld hehe
Jammer, op zo'n jonge leeftijd al voor het geld kiezen ipv voor een mooie carriere.quote:Op woensdag 1 februari 2006 08:38 schreef -Vaduz- het volgende:
Quincy dus voor 4 miljoen naar Spartak Moskou. Hij heeft een meerjarig contract getekend.
Uitdagende competitiequote:Op woensdag 1 februari 2006 10:50 schreef Poepoog het volgende:
Hoezo zou Spartak geen goede keuze zijn?
Versus meer speeltijd dan die twee wedstrijden in Arsenal.quote:Op woensdag 1 februari 2006 10:54 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Uitdagende competitie, mindere ploeg om zich heen (ivm Arsenal) en minder kans op Europees succes.
Je raakt daar gewoon volledig uit beeld. Noem mij maar eens twee spelers die vanaf dat team naar de Europese top zijn gegaan. Het is geen slecht team, maar je komt er gewoon niet vooruit.quote:Op woensdag 1 februari 2006 10:58 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Versus meer speeltijd dan die twee wedstrijden in Arsenal.
Dat nog niet direct hoor, het is een opvallende keuze maar hoe dan ook wel een goede denk ik. Het zal een zeer leerzame periode voor die jongen worden.quote:Op woensdag 1 februari 2006 11:11 schreef Dylan Dog het volgende:
Einde loopbaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |