Als Hepburn niet zo vreselijk kon overdrijven met haar rollen had ik haar idd ook gekozen. Soms wordt ik gewoon een klein beetje te ziek van haar 'overacting'quote:Op donderdag 30 juni 2005 19:06 schreef SaintOfKillers het volgende:
Audrey Hepburn - Katharine Hepburn
Audrey is tof, haar films zijn tof. Maar ik vind haar toch eerder een icoon dan een echt sterke actrice, het is allemaal nogal vaak hetzelfde. Katharine daarentegen is een gigante. Eenvoudig dus
Dit is echt een vreselijke lotingquote:Op maandag 13 juni 2005 09:51 schreef Sokolsky het volgende:
1. Audrey Hepburn
2. Ingrid Bergman
3. Grace Kelly
4. Eva Marie Saint
5. Katharine Hepburn
...
weinig motivaties hier gelezenquote:Op donderdag 30 juni 2005 18:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het zijn er niet zo veel meer, dus misschien kan er vanaf nu een kleine motivatie worden gegeven. Het is maar een suggestie.
Deze ronde gaat zondag dicht.
quote:Op donderdag 30 juni 2005 18:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
* Achtste finales
Susan Sarandon - Emily Watson
Audrey Hepburn - Katharine Hepburn
Julianne Moore - Catherine Deneuve
Patricia Clarkson - Nicole Kidman
Kate Winslet - Olivia De Havilland
Grace Kelly - Ingrid Bergman
Sigourney Weaver - Natalie Portman
Cate Blanchett - Eva Marie Saint
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
*schop*
Blijkbaar. Of sommige mensen zitten op Werchter of zo. Of vakantie. Zoiets.quote:Op zondag 3 juli 2005 20:38 schreef dolle_hond het volgende:
neemt de animo af?
Mogelijkquote:Op zondag 3 juli 2005 21:09 schreef Hare het volgende:
Audrey Hepburn - Cate Blanchett
Ik zie echt niks in Blanchett,
OKquote:vind haar geen leuke actrice.
Dat is op 't randje.quote:En goed zou ik haar ook niet willen noemen
Dat is nu eens flauwekul. Zoiets kan niet tegen Blanchett gebruikt worden en zeker niet bij deze tegenstander.quote:, is allemaal een beetje van hetzelfde.
quote:Op zondag 3 juli 2005 23:37 schreef SaintOfKillers het volgende:
Dat is nu eens flauwekul. Zoiets kan niet tegen Blanchett gebruikt worden en zeker niet bij deze tegenstander..
Go Ingrid, Go Audrey!quote:Op maandag 4 juli 2005 18:40 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ondertussen al meer stemmers dan bij de vorige ronde.
Vooral de laatste 2 duels zijn nog erg spannend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |