De buik vol van wat? Hardwerkende, vloeiend Nederlands sprekende belastingbetalers met een buitenlands paspoort, of crimineel tuig, wat van onze uitkeringen zit te snoepen, tussen het stelen door, met een Nederlands paspoort, maar kinderen van gastarbeiders uit de jaren 70?quote:Op maandag 27 juni 2005 11:11 schreef desiredbard het volgende:
(als ze komen om te WERKEN dan is het wat anders
Te weinig, te laat, veel mensen hebben de buik vol
quote:En dan geen uitkering etc ... en net zo hard uitzetten... aantekening in het paspoort
Welke plichten had jij in gedachten die meer zouden moeten zijn dan de plichten die elke Nederlander heeft?quote:en vervangen door een imigranten PLICHTEN wet?
Zoals ik al zei, pleit ik voor een tijdelijke status voor alle asielzoekers. Dat maakt het voor economische gelukszoekers meteen oninteressant om zich als vluchteling voor te doen, aangezien ze toch weer weg moeten, als de situatie in hun thuisland is genormaliseerd c.q. veilig is.quote:Niet waar...
A status F status of terug
In de meeste gevallen wil een vluchteling terug naar zijn eigen land, het is en blijft het vaderland.
De mensen die zich hier zo graag onbeperkt willen vestigen zijn vaak economisch
Nog niks mis me zolang ze werken bijdragen aan de staatskas en niet de boel flessen
anders.......TERUG met die zooi
Het laatste natuurlijk, plus dat zooitje nigeriaanse en congoleese oplichters dat momenteel europa binnenstroomt. Die tweede en derde generatie probleem gevallen heeft een dubbele nationaliteit:quote:Op maandag 27 juni 2005 11:19 schreef Vhiper het volgende:
[..]
De buik vol van wat? Hardwerkende, vloeiend Nederlands sprekende belastingbetalers met een buitenlands paspoort, of crimineel tuig, wat van onze uitkeringen zit te snoepen, tussen het stelen door, met een Nederlands paspoort, maar kinderen van gastarbeiders uit de jaren 70?
Ikzelf van het laatste en de aangewezen instantie die daar wat aan moet doen, is de politie, niet de IND.
quote:![]()
Ik zeg niet dat ze meer plichten hebben...ze hebben dezelfde plichtenquote:Welke plichten had jij in gedachten die meer zouden moeten zijn dan de plichten die elke Nederlander heeft?
quote:Zoals ik al zei, pleit ik voor een tijdelijke status voor alle asielzoekers. Dat maakt het voor economische gelukszoekers meteen oninteressant om zich als vluchteling voor te doen, aangezien ze toch weer weg moeten, als de situatie in hun thuisland is genormaliseerd c.q. veilig is.
Als je kunt bewijzen dat ze oplichters zijn, kan je ze op basis daarvan al zonder pardon uitzetten. Lijkt me dus geen probleem en al helemaal geen reden om eisen voor de hardwerkende goede migranten te verzwaren.quote:Op maandag 27 juni 2005 11:34 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Het laatste natuurlijk, plus dat zooitje nigeriaanse en congoleese oplichters dat momenteel europa binnenstroomt.
Prima oplossing, dan dien je echter Verdonk wel te overtuigen een dubbele nationaliteit toe te laten staan, anders gaat deze oplossing niet werken. Doe je verder ook de hardwerkende belastingbetalende migrant een plezier meequote:Die tweede en derde generatie probleem gevallen heeft een dubbele nationaliteit:
De oplossing is dud Nederlands paspoort afnemen en afvoeren naar het land waar hun ouders of grootouders vandaan kwamen. Dan hoeft de belastinbetaler in Nederland niet te schokken voor hun verblijf in een staatshotel.
Een extra plichtenwet is dus onzinnig.quote:Ik zeg niet dat ze meer plichten hebben...ze hebben dezelfde plichten
Wat is er mis mee je rechten te kennen? Dat kun je ze moeilijk verwijten.quote:Ze weten alleen veel beter ..te goed... wat hun rechten zijn
Folders moeten gewoon in het Nederlands, klaar.quote:Maar ok het is natuurlijk ook de Nederlandse staat die het sponsort om informatiefoldertjes in 5 talen uit te geven, mischien is een foldertje met Nederlandse normen en waarden en plichten eens op zijn plaats
je spreekt jezelf tegen, zoals je zelf al eerder zei:quote:Op maandag 27 juni 2005 11:57 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Als je kunt bewijzen dat ze oplichters zijn, kan je ze op basis daarvan al zonder pardon uitzetten. Lijkt me dus geen probleem en al helemaal geen reden om eisen voor de hardwerkende goede migranten te verzwaren.
Laten we eerlijk wezen het 2e en 3e generatie probleem is iets dat zich met name afspeelt onder Antillianen en Marokkanen, die laatste groep hebben sowiese een dubbele nationaliteit: Marokka staat niet to dat ze die kwijtraken.quote:Prima oplossing, dan dien je echter Verdonk wel te overtuigen een dubbele nationaliteit toe te laten staan, anders gaat deze oplossing niet werken. Doe je verder ook de hardwerkende belastingbetalende migrant een plezier mee
Niks mis mee maar er is een bepaald slag mensen dat heel goed hun rechten kent, maar nooit van plichten gehoord heeft. Voor een boel kleinere dingen is daar al een strafmaatregel voor.quote:Een extra plichtenwet is dus onzinnig.
Wat is er mis mee je rechten te kennen? Dat kun je ze moeilijk verwijten.
quote:Folders moeten gewoon in het Nederlands, klaar.
Die eisen gelden ook als een vergunning moet worden verlengt. Verder begrijp je best dat ik gewoon wil dat de freudeurs, etc aangepakt worden, maar dat de gewone migrant, die geen vlieg kwaad doet, met rust wordt gelaten.quote:Op maandag 27 juni 2005 12:41 schreef desiredbard het volgende:
[..]
je spreekt jezelf tegen, zoals je zelf al eerder zei:
Totdat ze een status hebben mogen ze niet werken, en het verzwaren van die eisen moet er voor zorgen dat je voorkomt ipv geneest.
Laten die twee groepen nou de voornaamste problemen in Nederland veroorzaken en niet de andere groepen migranten, zoals westerse migranten, Chinezen, etcquote:Laten we eerlijk wezen het 2e en 3e generatie probleem is iets dat zich met name afspeelt onder Antillianen en Marokkanen, die laatste groep hebben sowiese een dubbele nationaliteit: Marokka staat niet to dat ze die kwijtraken.
En we hebben de politie om de plichten te handhaven. De IND is er voor andere zaken. Daarnaast laat ik iets dergelijks liever aan de politie dan aan de IND over, gezien de gigantische puinhoop het bij die IND is.quote:Niks mis mee maar er is een bepaald slag mensen dat heel goed hun rechten kent, maar nooit van plichten gehoord heeft. Voor een boel kleinere dingen is daar al een strafmaatregel voor.
Een rijbewijs geeft je het recht auto te rijden, je hebt echter wel de plicht dit niet dronken te doen
True, met chinezen heb je bijna nooit last, die houden hun gekonkel onderlingquote:Op maandag 27 juni 2005 12:58 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Die eisen gelden ook als een vergunning moet worden verlengt. Verder begrijp je best dat ik gewoon wil dat de freudeurs, etc aangepakt worden, maar dat de gewone migrant, die geen vlieg kwaad doet, met rust wordt gelaten.
[..]
Laten die twee groepen nou de voornaamste problemen in Nederland veroorzaken en niet de andere groepen migranten, zoals westerse migranten, Chinezen, etc
quote:Antillianen is een probleem op zich, aangezien die alleen maar de Nederlandse nationaliteit hebben. Het wordt de hoogste tijd dat Nederland en de Antillen kiezen, als 1 of als 2 landen verder.
Ok het is hun taak maar, doet de plisie wel eens iets anders dan boetes uitschrijven voor te hard rijden? en waarom de taak niet vereenvoudigen door bijdehante mensen of mensen die bijdehand blijken tijdens behandeling van hun status meteen terug te sturen.quote:En we hebben de politie om de plichten te handhaven. De IND is er voor andere zaken. Daarnaast laat ik iets dergelijks liever aan de politie dan aan de IND over, gezien de gigantische puinhoop het bij die IND is.
Daar gewoon met een peletonnetje ME overheen en klaar.quote:Op maandag 27 juni 2005 13:06 schreef desiredbard het volgende:
[..]
True, met chinezen heb je bijna nooit last, die houden hun gekonkel onderling
Af en toe gaan er hier eens 40 man chinese mafia op de vuist met keukenmessen en hakbijltjes maar das zelden, beurt overal wel eens iets.
Dat de politie z'n werk niet goed gestructureerd doet, kan je niet de migrant aanrekenen, dan moet je bij Donner zijn.quote:Ok het is hun taak maar, doet de plisie wel eens iets anders dan boetes uitschrijven voor te hard rijden? en waarom de taak niet vereenvoudigen door bijdehante mensen of mensen die bijdehand blijken tijdens behandeling van hun status meteen terug te sturen.
Gebeurde hier nogal onverwacht...dus de heibel was al over voordat gewapende politie ter plaatse was.... och het was een uitszonderingquote:Op maandag 27 juni 2005 13:20 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Daar gewoon met een peletonnetje ME overheen en klaar.
Ban ik met je eensquote:Dat de politie z'n werk niet goed gestructureerd doet, kan je niet de migrant aanrekenen, dan moet je bij Donner zijn.
Mag toch hopen van nietquote:Op maandag 27 juni 2005 13:22 schreef SCH het volgende:
Is ze nou al afgetreden?
Helaas...quote:Op maandag 27 juni 2005 13:22 schreef SCH het volgende:
Is ze nou al afgetreden?
Dat is dan wel een kort knokpartijtje geweestquote:Op maandag 27 juni 2005 13:37 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Gebeurde hier nogal onverwacht...dus de heibel was al over voordat gewapende politie ter plaatse was.... och het was een uitszondering
Wij zijn het best op veel punten met elkaar eens....verrassend...quote:Ban ik met je eens
Maar duidelijk niet op alle punten! Weg met die mislukte minister!quote:Mag toch hopen van niet
In Australie plegen asielzoekers in die centra en masse zelfmoord. Kennelijk is het hier heel wat leuker.quote:Op maandag 27 juni 2005 06:30 schreef Vhiper het volgende:
Onderbouwing? Niet dat dat belangrijk is, want het verandert niets aan mijn punt dat Nederland tot de landen met de strengste migratieregels ter wereld behoort.
Als we principieel zijn, en dat zouden we moeten zijn, zouden we Taiwan ook moeten erkennen. We hebben het veel te vaak over democratie. Een mensensmokkelprobleem zie ik met Zuid-Korea, Taiwan en Singapore niet in. Misschien met Maleisie wel.quote:Voor Japan geldt een dergelijke vrijstelling voor een visum al, voor de andere landen die je noemt, schuilt zeker een mensensmokkelgevaar. Met Taiwan heb je natuurlijk ook nog eens het probleem China. Als je Taiwanezen vrijstelt van een visaverplichting en Chinezen niet, zal China dat indirect als erkenning van de staat Taiwan zien, aangezien je ze niet als 1 land behandeld. Je zet dus de betrekkingen met China op het spel.
Het verdrag opzeggen betekent niet dat je weer moet gaan martelen, maar dat we knullige, onhandige details kunnen negeren. Het "recht op vrijheid" treedt men sowieso met voeten in dit land, dus dat is toch al een papieren tijger. Internationale verdragen beknotten de souvereiniteit en flexibiliteit van landen en moeten m.i. zo veel mogelijk beperkt worden, tot bijvoorbeeld handelsverdagen.quote:Lees ze eens zou ik zeggen. In het kort staan de meest fundamentele dingen in de mensenrechten, zoals het recht op vrijheid, het recht zelf te mogen bepalen met wie je trouwt, het recht niet gemarteld te mogen worden, etc etc etc.
Nederland is een land die zegt de mensenrechten te respecteren en eist dat ook van andere landen, zoals bijvoorbeeld Turkije, voor toetreding tot de EU, en jij wilt het verdrag dat staat voor vrijheid en respect opzeggen?!
Schering en inslag, en zelf al was het maar een geval, het toont het failliet van het open deur-beleid richting Marokko en Turkije aan.quote:Incidentele excessen, wat je generalisatie dus zeker niet rechtvaardigd.
De Jan Pronken van deze wereld begrijpen tribale conflicten slecht, waarin het heel goed mogelijk is slachtoffer en dader te zijn. Zij redeneren heel simplistisch: Afrikaan=zielig=slachtoffer -> verblijfsvergunning. De theorie is vast heel mooi, nu de praktijk nog.quote:Wat onze blanke huid er toe doet, ontgaat mij. Verder zijn we slim genoeg om te kunnen bepalen of iemand wel of niet terecht aanspraak kan maken op de asielprocedure.
Het zal best in de wet staan, want in het creeren van papieren tijgers en andere onrealistische wetsvoorstellen is men heel goed. De naleving en controle daarvan is nagenoeg onmogelijk. Slagers uit Rwanda zijn heel moeilijk op te sporen.quote:Internationaal erkende en gezochte oorlogsmisdadigers moeten we gewoon een asielverzoek weigeren en oppakken. Dat staat overigens in de wet. Als dat niet gebeurt, is dat Verdonk dus te verwijten.
Ik ben alvast een nieuwe minister aan het scoutenquote:Op maandag 27 juni 2005 14:59 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Helaas...![]()
Verdonk topics houden we dus nog wel een tijdje![]()
Ik ken hier ook een stuk of tien gevallen. Overigens is alleen de opvang in Australië zo onmenselijk, de regels en de strengheid van de procedures lopen verder niet veel uiteen qua resultaat.quote:Op maandag 27 juni 2005 21:54 schreef PJORourke het volgende:
In Australie plegen asielzoekers in die centra en masse zelfmoord. Kennelijk is het hier heel wat leuker.
Taiwan wordt toch erkend?quote:Als we principieel zijn, en dat zouden we moeten zijn, zouden we Taiwan ook moeten erkennen. We hebben het veel te vaak over democratie. Een mensensmokkelprobleem zie ik met Zuid-Korea, Taiwan en Singapore niet in. Misschien met Maleisie wel.
Mwoh, ik heb toch liever internationaal erkende waarden als "oorlogsmisdadiger" en "vluchteling".quote:Het verdrag opzeggen betekent niet dat je weer moet gaan martelen, maar dat we knullige, onhandige details kunnen negeren. Het "recht op vrijheid" treedt men sowieso met voeten in dit land, dus dat is toch al een papieren tijger. Internationale verdragen beknotten de souvereiniteit en flexibiliteit van landen en moeten m.i. zo veel mogelijk beperkt worden, tot bijvoorbeeld handelsverdagen.
Ik hoop¨dan ook dat de nieuwe importhuwelijkwetgeving (mooi Lingo-woord) snel van de grond komt.quote:Schering en inslag, en zelf al was het maar een geval, het toont het failliet van het open deur-beleid richting Marokko en Turkije aan.
Bij het woord "tribaal" komt het stoom al uit mijn neus. ETNISCH po-lease! Tribaal slaat op stamverbanden zoals je aantreft bij nomadische jager-verzamelaars, niet bij complete etnische achtergronden...quote:De Jan Pronken van deze wereld begrijpen tribale conflicten slecht, waarin het heel goed mogelijk is slachtoffer en dader te zijn. Zij redeneren heel simplistisch: Afrikaan=zielig=slachtoffer -> verblijfsvergunning. De theorie is vast heel mooi, nu de praktijk nog.
Er zitten er duizenden vast op dit moment. Er wordt in ieder geval hard aan gewerkt, iets wat staten als Turkije en Servië nog niet hebben opgepikt. Nochthans halen we die eerste vrolijk bij de EU, terwijl ze in Rwanda elkaar maar lekker de hersens in mogen slaan en dan nog te horen krijgen dat ze ook niet zo dom moeten doen en het maar lekker uit moeten zoeken aan het handje van lullo's met een flanellen randje als Jan Pronk.quote:Het zal best in de wet staan, want in het creeren van papieren tijgers en andere onrealistische wetsvoorstellen is men heel goed. De naleving en controle daarvan is nagenoeg onmogelijk. Slagers uit Rwanda zijn heel moeilijk op te sporen.
En masse nog wel....Bron?quote:Op maandag 27 juni 2005 21:54 schreef PJORourke het volgende:
In Australie plegen asielzoekers in die centra en masse zelfmoord. Kennelijk is het hier heel wat leuker.
Als je slaande ruzie met China wilt, moet je vooral Taiwan als onafhankelijke staat gaan erkennen.quote:Als we principieel zijn, en dat zouden we moeten zijn, zouden we Taiwan ook moeten erkennen. We hebben het veel te vaak over democratie. Een mensensmokkelprobleem zie ik met Zuid-Korea, Taiwan en Singapore niet in. Misschien met Maleisie wel.
Mensenrechten bestaan uit knullige, onhandige details? Zoals? Het recht om te mogen trouwen met wie men wil? Het recht op bescherming van schendingen van diezelfde mensenrechten?quote:Het verdrag opzeggen betekent niet dat je weer moet gaan martelen, maar dat we knullige, onhandige details kunnen negeren. Het "recht op vrijheid" treedt men sowieso met voeten in dit land, dus dat is toch al een papieren tijger. Internationale verdragen beknotten de souvereiniteit en flexibiliteit van landen en moeten m.i. zo veel mogelijk beperkt worden, tot bijvoorbeeld handelsverdagen.
Nederland heeft al jaren geen open deur beleid meer en zeker niet richting die landen.quote:Schering en inslag, en zelf al was het maar een geval, het toont het failliet van het open deur-beleid richting Marokko en Turkije aan.
Generaliserende onzin. Elk asielzoekersverhaal dient individueel beoordeeld te worden.quote:De Jan Pronken van deze wereld begrijpen tribale conflicten slecht, waarin het heel goed mogelijk is slachtoffer en dader te zijn. Zij redeneren heel simplistisch: Afrikaan=zielig=slachtoffer -> verblijfsvergunning. De theorie is vast heel mooi, nu de praktijk nog.
Dus wil jij er maar bij voorbaat vanuit gaan dat iedereen een "slager" is en zo weer eens de goeden onrechtvaardig onder de kwaden laten lijden?quote:Het zal best in de wet staan, want in het creeren van papieren tijgers en andere onrealistische wetsvoorstellen is men heel goed. De naleving en controle daarvan is nagenoeg onmogelijk. Slagers uit Rwanda zijn heel moeilijk op te sporen.
Wat lul je nou?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 08:27 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Bij het woord "tribaal" komt het stoom al uit mijn neus. ETNISCH po-lease! Tribaal slaat op stamverbanden zoals je aantreft bij nomadische jager-verzamelaars, niet bij complete etnische achtergronden...
Wat lul jij nou? Die oorlogjes spelen zich af tussen clans (Somalië) of fracties (West-Afrika zoals Sierra Leone, Liberia e.d.). Er komt geen stam aan te pas. Tribaal verwijst expliciet naar een dergelijke groepsvorm, waar hier dus geen sprake van is.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 14:36 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Wat lul je nou?
Tribaal is wel degenlijk het goede woord hier
Een boel van die oorlogjes spelen zich onder stammen af die etnisch gezien identiek zijn
Heeft niks met politieke correctheid te maken. Het zijn gewoon geen stammenoorlogen, klaar. Pak anders ff een woordenboek.quote:Houd effe op met je politiek correcte gelul en noem het beestje gewoon bij zijn naam
quote:Dit soort gezijk dat tribaal een denegrerende opmerking zou zijn zorgt nu precies voor de opkomst van de zogenaamde rechtse gevoelens. Hierdoor kan namelijk niemand meer aangesproken worden op zijn gedrag.
Sjongejongejonge. Heb ik je beledigd ofzo?quote:We moeten zo voorzichtig met onze woorden omgaan om toch maar niemand (ik bedoel geen minderheid) per ongeluk te beledigen
wel de juiste naam gebruiken.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 14:36 schreef desiredbard het volgende:
-knip-
Houd effe op met je politiek correcte gelul en noem het beestje gewoon bij zijn naam
-knip-
het slaat gewoon nergens op.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 15:11 schreef desiredbard het volgende:
Als je niet geknipt had had je kunnen lezen dat niet iedereen dat doet
En wie de schoen past trekke hem aan,
Okay, wat is jouw definitie van "tribaal" en waar verwijst het naar?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 15:04 schreef desiredbard het volgende:
Ik heb het over een leuke documentaire die op het moment op de BBC draait:
en we hebben het daar toch echt over tribaal
Zucht...we zijn inmiddels een jaar of 2000 verder...quote:Een oorlog tussen Nederland en Duitsland is ook Tribaal ....Zijn nog altijd Germanen
Een oorlog tussen Nederland en Friesland is niet tribaal daar de Friezen Saksisch zijn
Sterker nog, het zou een anatomisch wonder zijn, aangezien ik geen testikels heb.quote:Kortom het feit dat jou testikels schijnbaar terug achter je nieren springen bij het lezen van het woord tribaal is een beetje overdreven en aanstellerig.
Precies, en het feit is dat het woord "tribaal" volkomen misplaatst is.quote:Hoe je het noemt varandert niets aan het feit
Het is maar hoe je het opvat idd. Als jij er graag een etiketje "links (=politiek correct") op wilt plakken...quote:Dus hou op met dat linkse wijzende vingertje (zo komt het over)
Nou, dan moet je eens tegen een Amhaarse Ehtiopiër of een Somaliër zeggen dattie zwart is...laat staan een neger. Dan krijg je meteen een politiek incorrecte stoot tegen je kaak.quote:Ik heb hier twee negers als collega's een bruine en een zwarte
Die bruine kan niet drinken en dat is volgens die zwarte omdat bruine mensen niet kunnen drinken.
Allebei zijn het er over eens dat ze negers zijn, en hebben er ook geen probleem mee neger genoemd te worden. Stereotypen, mischien wel, vooroordelen oh zeker, maar niemand neemt aanstoot hier aan bruin blank of zwart te zijn.
Juist. En dan moet je nu even aan je zwatre hardwerkende collega vragen van welke stam hij nu is. Wat voor reactie krijg je dan, denk je?quote:Het is de politieke correctness die de boel verstierd.
Als er hier een discussie is aangaande de grote instroom neferianen die makkelijkheidshalven ook zwart zijn, denk dan maar niet dat mijn collega aanstoot neemt. Ja hij is zwart, maar hij is een zwart hardwerkend persoon, geen luie uitvreter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |