quote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:56 schreef ruudlassche het volgende:
Hey geile Mark, jij ook hier??? Hoe istie??? Niet te veel verklappen hè, dat doe ik wel.....
Foto's!quote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:38 schreef hollander76 het volgende:
[..]
Dat meen je niet, een elftal met tweakers bij mij in dit dorp
Dat moet ik zien![]()
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:42 schreef Yeahinho het volgende:
Als Ruud en Mark eens deze icoontjes nemen:
[afbeelding] [afbeelding]
Dan zien we bij elke post meteen met welke mafkezen we te maken hebben.
Echt zo'n hockyer maar volgens mij wel een lachen gast.quote:
Je was kneus genoegquote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:22 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nou ja, ik ben absoluut geen goede voetballer, maar ze zeiden toen wel dat er veel mensen nog veel slechter waren. En daarnaast ben ik natuurlijk ONT-ZET-TEND humoristisch.
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:42 schreef Yeahinho het volgende:
Als Ruud en Mark eens deze icoontjes nemen:
[afbeelding] [afbeelding]
Dan zien we bij elke post meteen met welke mafkezen we te maken hebben.
Ja ze hebben geweldig gecastquote:
dan moet je linksboven op wijzig profiel klikken.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 20:13 schreef ruudlassche het volgende:
Haha.....en als ik nou eens wel zou vragen hoe ik die icoon bij mijn profiel kan zetten??? Want ik ben in tegenstelling tot enkele medespelers totaal geen computernerd...wel leuk gemaakt dat fotootje...!!!
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:26 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
post jij een een foto'tje dan kan ik me op jou aftrekken..
En zijn de eerste groupies cq toekomstige voetbalvrouwen ook al gesignaleerd?quote:Op woensdag 15 juni 2005 07:55 schreef ruudlassche het volgende:
...
Dammit. Daar doe je het uiteindelijk toch allemaal voor!quote:Op woensdag 15 juni 2005 10:50 schreef ruudlassche het volgende:
Loopt nog niet echt storm, wel een paar groupies, die zijn altijd welkom, maar de echte (nep)blonde, koopgrage voetbalvrouwen zijn er nog niet...
photobucket lijkt er uit te liggen, komt wel weer goed. Thanks Y, alleen het logo is al bezet, en zo heb ik toch nog wat van mijn eigen erin. Misschien ga ik die hartenheer ook weer terug zetten erbij. begin Imageready te snappen.quote:Op woensdag 15 juni 2005 11:33 schreef Yeahinho het volgende:
Hé ruud, je hebt er een webicon van gemaakt en nou doet ie het nog steeds niet.
Netjes trouwens, die van jou, gr8w8!
Ja.quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:35 schreef ruudlassche het volgende:
In Den Helder hè....
In elke voetbalkantine wordt geklaverjast..quote:Op woensdag 15 juni 2005 14:17 schreef hollander76 het volgende:
Ben ik een heel erg grote nerd als ik zeg dat ik jarenlang kan klaverjassen?![]()
Gelukkig heb ik de ballen verstand van computers en kan je het aantal keer dat ik op tweakers.net ben geweest op 1 hand tellenDus geen tweaker
![]()
Maar het is wel een geweldig programma![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |