Ik vrees dat ik er erg van ga genietenquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Neem er één en je zult erachter komen dat het smerig is. Dat had ik ook met zoute haring.
Waarom heb je er dan zo'n zin in nu? Bij haring dacht ik dat het er misschien aan lag dat daar iets in zit waar mijn lichaam behoefte aan had ofzo, maar die vlieger gaat bij sigaretten niet op denk ik.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:33 schreef miss_sly het volgende:
Ik vrees dat ik er erg van ga genieten
Dus ik stel het nog even uit...misschien houdt het dan ook wel weer op en ben ik blij dat ik niet weer begonnen ben. Anders moet ik ook weer een keer stoppen
Nee, ijn lichaam zal er niet direct behoefte ana hebben. Mijn geest misschien? Hoewel ik al afgerekend heb met de mythe dat die sigaret ook daadwerkelijk iets doet. Ik heb gewoon echt zin in een sigaret. En dat is voor het eerst in 5,5 jaar! Ik had net bij het tanken bijna een pakje gekocht.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Waarom heb je er dan zo'n zin in nu? Bij haring dacht ik dat het er misschien aan lag dat daar iets in zit waar mijn lichaam behoefte aan had ofzo, maar die vlieger gaat bij sigaretten niet op denk ik.
Foei!quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:36 schreef miss_sly het volgende:
Nee, ijn lichaam zal er niet direct behoefte ana hebben. Mijn geest misschien? Hoewel ik al afgerekend heb met de mythe dat die sigaret ook daadwerkelijk iets doet. Ik heb gewoon echt zin in een sigaret. En dat is voor het eerst in 5,5 jaar! Ik had net bij het tanken bijna een pakje gekocht.
Neuh ik wordt alleen telefonisch geterroriseerd door allerlei goede doelen waar mijn ouders ooit aan hebben gedoneerd (Zij doen eens in de zoveel tijd doneren aan een aantal random goede doelen). Meestal haken ze wel af als ik zeg verkeerd nummer.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Heb je nou wéér ergens geld aan gegeven?![]()
Neem er een, dan zal de zin je vergaan.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:30 schreef miss_sly het volgende:
thuis!
Ik heb al dagen zooon ongelofelijke zin in een sigaret...en ik ben al 5,5 jaar gestopt
Oh, en dat zijn echt van die script-telemarketing-figurenquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:38 schreef Alicey het volgende:
[..]
Neuh ik wordt alleen telefonisch geterroriseerd door allerlei goede doelen waar mijn ouders ooit aan hebben gedoneerd (Zij doen eens in de zoveel tijd doneren aan een aantal random goede doelen). Meestal haken ze wel af als ik zeg verkeerd nummer.
Da's ook het advies van mijn vriendjequote:Op woensdag 8 juni 2005 18:37 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Foei!Je krijgt er geheid spijt van natuurlijk, dus mijn advies: niet doen!
![]()
Dat zei ik ook tegen mijnquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:39 schreef Alicey het volgende:
[..]
Neem er een, dan zal de zin je vergaan.
Wacht maar tot je me in het echt ontmoet!quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:01 schreef miss_sly het volgende:
Die zweeperd kijkt veel te blij, daar word ik niet bang van
Nope, dus dat zal voor een volgende keer zijnquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:07 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Wacht maar tot je me in het echt ontmoet!![]()
Shit, je komt niet op de meet.
Ik krijg af en toe haast medelijden met die mensen. Dat ze daar hun geld mee moeten verdienen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:40 schreef Alicey het volgende:
Ze vragen nooit door naar welk nummer ze dan wel moeten hebben.
ik verveel mequote:
jij bent echt gekquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:37 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik verveel me
wilde een kloon aanmaken: quutje, bestond al.., qu ook, maar qutje gelukkig niet!
gek =quote:
In WFL kan je alles verwachtenquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:51 schreef ReCreative het volgende:
Van een pittige discussie naar een zwaaitopic.
quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:51 schreef ReCreative het volgende:
Van een pittige discussie naar een zwaaitopic.
Schending van copyright!! Dat word een megaclaimquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:55 schreef CeRreative het volgende:
en dan heb ik nog een stomme typo in mn nick![]()
Mjah geen idee.. Ik vind sigaretten iig ronduit smerig nu.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:02 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zei ik ook tegen mijn, maar die ziet het toch nog steeds niet zitten.
Wat nou als de zin me niet vergaat?
dus zó verdien jij je geld!quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:55 schreef ReCreative het volgende:
[..]
Schending van copyright!! Dat word een megaclaim.
je kan toch mailenquote:
Kun je even je irl naam en woonplaats doorgeven?
Ja, maar ze kiezen er zelf voor.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:30 schreef Maethor het volgende:
[..]
Ik krijg af en toe haast medelijden met die mensen. Dat ze daar hun geld mee moeten verdienen.
Heb je gerookt?quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:57 schreef Alicey het volgende:
[..]
Mjah geen idee.. Ik vind sigaretten iig ronduit smerig nu.
Een jaar of 10 ja.quote:
Ik hoop dat je voldoende sterke drank in huis hebt om de smaak weg te spoelen.quote:Mijn zusje heeft ook zin in een sigaretje....samen eentje, gewoon voor deze ene keer![]()
Jij hebt het dus geprobeerd nadat je lang gestopt was en je vond het niets?quote:Op woensdag 8 juni 2005 20:00 schreef Alicey het volgende:
[..]
Een jaar of 10 ja.
[..]
Ik hoop dat je voldoende sterke drank in huis hebt om de smaak weg te spoelen.
Inderdaad. Voor de grap eens een sigaret dacht ik, maar het was niet meer zoals vroegah.quote:Op woensdag 8 juni 2005 20:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij hebt het dus geprobeerd nadat je lang gestopt was en je vond het niets?
Ik zou het zo graag doen, maar ik ben erg bang dat het voor mij niet opgaatquote:Op woensdag 8 juni 2005 20:10 schreef Alicey het volgende:
[..]
Inderdaad. Voor de grap eens een sigaret dacht ik, maar het was niet meer zoals vroegah.
Als je je niet secure voelt, dan niet doen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 20:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik zou het zo graag doen, maar ik ben erg bang dat het voor mij niet opgaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |