Bans aansmeren is not donequote:Op woensdag 8 juni 2005 17:52 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Jij vind het zeker wel terecht wat dat lieve meisje zegt...![]()
Daarom zeg ik ook tegen der om der af te schrikken dat ze cart man geen ban aan moet smeren. Want een verzoek tot.... enzovoortsquote:
Wie lopen er dan nog op het middenveld?quote:Shinji Ono hoopt deze zomer te kunnen vertrekken bij Feyenoord. De zaakwaarnemer van de Japanner, Chiel Dekker, zegt dat er al onderhandelingen worden gevoerd. Het contract van Ono met de Rotterdammers loopt nog tot medio 2007.
De voornaamste kandidaten om Ono aan te trekken zijn de Spaanse clubs Villareal en Espanyol. Technisch directeur Mark Wotte liet eerder weten graag door te willen met de Japanse spelmaker.
De middenvelder brak begin deze maand tijdens het trainingskamp van het Japanse elftal zijn middenvoetsbeentje en is nu zeker twee maanden uitgeschakeld.
Wees er maar trots opquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:26 schreef Cart_man het volgende:
Hofs, de Graaf, Ghaly, Pardo (is nog niet verkocht, dus rustig maar heren), Goor (linksmid), Castelen (rechtsmid/aanval) euh...
kijk, zo hoort het nu. gewoon heel beleefd doch sterk argumentquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:56 schreef Cart_man het volgende:
Het is dat ik niet met ziektes mag schelden hier, dus foei!
Als je dat zo bekijkt mag er best wel nodig wel een middenvelder bij.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:26 schreef Cart_man het volgende:
Hofs, de Graaf, Ghaly, Pardo (is nog niet verkocht, dus rustig maar heren), Goor (linksmid), Castelen (rechtsmid/aanval) euh...
Offtopic, wat is dat voor gelul op het FMB? Mijn beste vriend wordt een beetje bedreigd enzo..quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:56 schreef Cart_man het volgende:
Het is dat ik niet met ziektes mag schelden hier, dus foei!
Linkquote:Op woensdag 8 juni 2005 18:58 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Offtopic, wat is dat voor gelul op het FMB? Mijn beste vriend wordt een beetje bedreigd enzo..
Moet hij maar geen mensen gaan verraden.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:58 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Offtopic, wat is dat voor gelul op het FMB? Mijn beste vriend wordt een beetje bedreigd enzo..
Ik zeg ook niet dat er niemand komtquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:04 schreef Cart_man het volgende:
@TC03: Er komt ook een verdedigende middenvelder. Dat Simons niet komt hoeft niet te betekenen dat er niemand komt. Een verdedigende middenvelder een linksback. Meer aankopen zullen er ook niet komen geloof ik.
Hoef ik niet met argumenten te komen, daar ik het grotendeels wel eens ben met jullie sarcastische opmerkingen. Al vind ik Ghaly en Hofs echt niet zo slecht, maar ja. Ik zal wel de enige zijn die dat vind.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:58 schreef DeTolk het volgende:
[..]
kijk, zo hoort het nu. gewoon heel beleefd doch sterk argument![]()
Ik geloof Nick, en hij wist helemaal van niks. Het is ook wel een beetje zo dat iedereen in de kont van Remy zit en niemand een eigen mening heeft, en de helft van die gasten hebben echt niks te doen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:04 schreef Cart_man het volgende:
@TC03: Er komt ook een verdedigende middenvelder. Dat Simons niet komt hoeft niet te betekenen dat er niemand komt. Een verdedigende middenvelder een linksback. Meer aankopen zullen er ook niet komen geloof ik.
[..]
Moet hij maar geen mensen gaan verraden.
Beetje zijn eigen schuld.
Ik heb zo'n vermoeden dat je sommige dingen beter ergens anders kan besprekenquote:
Nee hoor, als je daar nog 1 of 2 sterke verdedigende middenvelders bij zou zetten, zou dat helemaal niet zo'n rampzalig middenveld zijn.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:05 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Hoef ik niet met argumenten te komen, daar ik het grotendeels wel eens ben met jullie sarcastische opmerkingen. Al vind ik Ghaly en Hofs echt niet zo slecht, maar ja. Ik zal wel de enige zijn die dat vind.
Ik neem het ff op voor mijn beste vriend, die nu gewoon niet meer bij Feyenoord kan komen omdat hij anders in elkaar geslagen wordt.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:10 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat je sommige dingen beter ergens anders kan bespreken.
And the soap goas on.quote:Simons zelf is gecharmeerd van Feyenoord
[Nieuwsblad]
Het bod dat Feyenoord maandag uitbracht op Timmy Simons is door Club Brugge afgewimpeld. ,,Het verschil is veel te groot'', zegt sportleider Marc Degryse. Feyenoord deed gisteren wel een ,,zeer fatsoenlijke aanbieding'' aan Simons zelf.
Gisterenmiddag sprak Feyenoord met Guy Bonny, de zaakwaarnemer van Simons. Een akkoord leek heel dichtbij. ,,Feyenoord deed een zeer fatsoenlijke aanbieding'', vertelde Bonny na het onderhoud. ,,Ze hebben een enorme inspanning gedaan en willen er duidelijk echt voor gaan. Morgen (vandaag, red.) ga ik met Timmy de zaak bespreken.''
De Rotterdamse club gaf maandag aan deze week duidelijkheid te willen over de transfer van Simons, die morgen op vakantie vertrekt. Feyenoord wacht nu hoe de Rode Duivel reageert op het contractvoorstel.
Mogelijk hopen ze dat Simons zodanig gecharmeerd is door de aanbieding dat hij bij Club Brugge aandringt om de prijs te laten zakken. Iets wat Club manager Marc Degryse niet ziet gebeuren. ,,Timmy heeft zelf altijd gezegd dat de drie partijen een akkoord moeten hebben voor hij vertrekt.''
Twee andere clubs tonen ook nog interesse voor Simons, maar die is niet zo concreet als die van Feyenoord.
Voetbal is secundair bij veel Feyenoord-supporters, zo blijft maar weer.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:11 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Ik neem het ff op voor mijn beste vriend, die nu gewoon niet meer bij Feyenoord kan komen omdat hij anders in elkaar geslagen wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |