Goed plan, gelijk doen......wie zal het niet leuk vinden dan?? Nederlands wielrennen is tot nu toe toch altijd al Rabobank geweest en ze steken niet voor niets zoveel geld erin, dus gewoon doen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 10:00 schreef mbn het volgende:
Wordt Erik Dekker naast renner ook bondscoach?
http://www.sportwereld.be/Article/Detail.aspx?ArticleID=G8JFGAR3 en http://sport.fok.nl/wielrennen/nieuws/14911
bron??quote:Op donderdag 9 juni 2005 13:55 schreef Bartoli het volgende:
Gilberto Simoni doet overigens niet mee aan de Ronde van Zwitserland. De kans is groot dat Gibo alsnog de Tour rijdt nu Cunego wellicht forfait moet geven. Cunego kampt met virale infecties en het wijst uit op klierkoorts en evt Pfeiffer.
Il Giro di Svizzera č valido come 15a prova ProTourquote:
Dat van Cunego had ik gelezen ja, maar ik kwam nergens tegen dat Simoni niet in Zwitserland zou rijden...quote:Op donderdag 9 juni 2005 15:06 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Il Giro di Svizzera č valido come 15a prova ProTour
Classificazione UCI: PROTOUR
Salvatore Commesso
Gerrit Glomser
David Loosli
Marco Marzano
Andreas Matzbacher
Daniele Righi
Marius Sabaliauskas
Patxi Vila
www.lampre.it
En over Cunego:
http://www.tuttobiciweb.com/main.php?page=news&cmd=cerca_d&id=3233
Zondag doe ik maar met de trein vanaf Sittard naar Eindhoven. Hoeven we de auto ook niet in Eindhoven te parkeren. En daarnaast ben je zo weg uit eindhoven met de trein moet je met de auto eerst nog maar eens zien klaar te krijgen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:55 schreef Zjwegel het volgende:
woensdag en donderdag ff kijken
En zondag maar in de auto springen naar Eindhoven, en dan heb ik weer 3 tijdritten gezien in 2 weken tijd
ja zo'n arrangement is idd schandalig, maar het is ook hetgeen waar ik al een aantal jaren bang voor was. Neem nou Luik-Bastenaken-Luik, verdomde hekken die er om de renners staan.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:57 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Wel schandalig is dat arrangement wat je kunt kopen voor ¤ 12,50 om bij de renners te komen in het Parc Fermé. Nu heb ik daar verder wss geen last van maar kan me voorstellen dat de meeste mensen dat niet gaan betalen.
Ja dat is waar. Bij de Amstel en WP bijv. kom je er gewoon bij. Al is het bij de Amstel nu ook wel krap aan het worden.quote:Op zondag 12 juni 2005 10:47 schreef Zjwegel het volgende:
[..]
ja zo'n arrangement is idd schandalig, maar het is ook hetgeen waar ik al een aantal jaren bang voor was. Neem nou Luik-Bastenaken-Luik, verdomde hekken die er om de renners staan.
En het word overal erger met het jaar. De sport word op deze manier steeds onpersoonlijker gemaakt.
Ziet er weer goed uit, jammer dat mijn PC het spel niet goed aan kan.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 23:53 schreef drakenbaby het volgende:
hier een trailer van de nieuwe pro cycling manager je hebt hier quicktime nodig start automatisch op
http://www.gametrailers.com/player.php?id=6456&type=mov
quote:Erik Dekker heeft het aanbod van de Nederlandse wielerbond om 'rijdende bondscoach' te worden afgeslagen. De renner van Rabobank, die eind 2006 stopt met fietsen, acht het nog niet het juiste moment. Voornaamste gegadigden om de overleden Gerrie Knetemann als bondscoach op te volgen zij nu Steven Rooks en Egon van Kessel.
"Ik heb alle voors en tegens op een rijtje gezet en concludeerde toen dat de dubbelfunctie van coureur en coach in sportief opzicht te veel in mijn nadeel zal spelen", zegt Dekker in AD Sportwereld. "De dingen die verschillende renners erover zeiden, nadat het vorige week bekend werd dat ik een kandidaat was, verrasten me niet. Het is ook logisch dat men negatief reageerde. Wanneer ik op een gegeven moment zelf meedoe aan een wereldkampioenschap en in vorm ben, moet ik misschien wel de keuze van een Rabo-coureur verdedigen tegenover de rest. Dat kost me te veel energie en daar lijdt de sportieve prestatie weer onder. Als ik geen coureur ben, interesseert me het niet wanneer er kritiek komt of dat ik m'n nek moet uitsteken."
quote:Egon van Kessel is de nieuwe bondscoach van de Nederlandse profrenners. Hij bereikte met de Nederlandse wielerbond KNWU overeenstemming over een verbintenis voor twee jaar, met een optie voor nog twee jaar. Hij treedt in de voetsporen van Gerrie Knetemann, die op 2 november vorig jaar overleed.
Van Kessel was al in vaste dienst van de KNWU, en had de junioren, de neo-profs en de vrouwen onder zijn hoede. Hij blijft verantwoordelijk voor de junioren en de neo-profs, maar de bond zoekt voor de vrouwen een nieuwe bondscoach.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |