In het Betaald Voetbal worden competities bij gelijk puntenaantal altijd beslist door het doelsaldo.quote:Op maandag 6 juni 2005 22:28 schreef jde_kok het volgende:
Onderling resultaat geldt volgens mij en dat is in het voordeel van Helmond Sport. Toch lekker, nu zelf zo laat die goal maken...
Dat begreep ik van Rijnmond. Toch wel een groot talent dan waarbij het jammer is dat hij die zwarte bladzijde nooit zal kunnen verwijderen (maar uiteraard ook terechtquote:Op maandag 6 juni 2005 22:39 schreef Bayswater het volgende:
Doelsaldo telt, Sparta had nog een paar goede kansen op 4-1, dan hadden ze nog met 1 doelpunt verschil mogen verliezen.Nu promoveert de winnaar van aanstaande donderdag en Sparta bij een gelijkspel. Bouaouzan speelde weer een voortreffelijke wedstrijd.
Alleen in de eerste helft werd hij amper aangespeeld, verstandig dus dat Willems eruit gehaald werd.quote:Op maandag 6 juni 2005 22:39 schreef Bayswater het volgende:
Bouaouzan speelde weer een voortreffelijke wedstrijd.
Nee die fout maakte ik ook,quote:Op maandag 6 juni 2005 23:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
Wat nou als het 1-0 voor Helmond Sport wordt?
Dan is doelsaldo gelijk... Hoeveel werd het in Rotterdam?
Owjah, stom.quote:Op maandag 6 juni 2005 23:24 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Nee die fout maakte ik ook,
maar bij elke goal vóór Helmond, krijgt sparta er 1 tegen, ze tellen dubbel zeg maar
helmond toch niequote:Op dinsdag 7 juni 2005 08:41 schreef Dos37 het volgende:
Er komt zowieso een club in waarvoor ik het wel leuk vind zowel sparta als Helmond
Ik zie alleen VVV niet van RBC winnenquote:Op dinsdag 7 juni 2005 11:34 schreef tong80 het volgende:
Leuke wedstrijden donderdag. Ik zie Volendam nog goed in staat veel te scoren.
Zeg nooit nooit. De historie leert dat de nacompetitie vol verrassingen zit.quote:
ik hoop het... liever Volendam dan RBC in de eredivisie...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 11:34 schreef tong80 het volgende:
Leuke wedstrijden donderdag. Ik zie Volendam nog goed in staat veel te scoren.
Oh wist ik niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 11:39 schreef SqueaK het volgende:
Helmond Sport - Sparta wordt idd live op SBS uitgezonden !!
Nog niet zeker dus...quote:Sparta mogelijk live op tv
Bij Sparta gaat men ervan uit dat de beslissende wedstrijd om promotie naar de eredivisie, donderdag in Helmond tegen Helmond Sport, rechtstreeks op de televisie komt. SBS 6 is besprekingen daarover begonnen, onmiddellijk nadat gisteravond duidelijk werd dat Sparta en Helmond Sport donderdag onderling gaan uitmaken wie de nacompetitie in poule B wint. Het duel op sportpark de Braak moet dan wel met een uur worden vervroegd, naar 19.00 uur. Gaat de live-reportage niet door, dan overweegt directeur Peter Bonthuis een groot scherm te plaatsen in het stadion en daarop de beelden van SBS 6 te vertonen. Sparta kan niet meer dan acht bussen met supporters, circa 360 man/vrouw, meenemen naar Helmond.
'Lukt het niet met dat scherm, dan kunnen we eventueel ook in het supportershome terecht,' houdt Bonthuis ook die optie open.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |