Mod zijn is geen eeuwige staat. Er komt nog de ex-crew status.quote:Op maandag 6 juni 2005 20:55 schreef kastanova het volgende:
En het stomme is, ik had:
kastanazi
bastanova
kleefpastanova
kastanovaars
kastanovaal
kastanovulatie
kastanovell
tubastanova
alibabastanova
Heathernova
kastanovagina
kastanovalpartij
kastanofallus
kastanovarisch
bypasstanova
bontjastanova
matrastanova
klaverjastanova
hakunamatatastanova
kastanovacuum
kastanaalova
plasmanova
kastanovalium
eersteklastanova
danspastenova
tastanova
euromastanova
InZakEnAstaNova
KrapBijKastaNova
BastaNova
KwastaNova
nog liggen, maar toen werd ik ineens mod.
Tja, het leven van Ts en een aantal anderen is een beetje simpel vrees ik, maar ieder zijn eigenquote:Op maandag 6 juni 2005 21:17 schreef Djaser het volgende:
Ik vraag me na het leven van dit topic of mijn leven nu spannend is of het leven van TS zo simpel..!
U beslist
Voor jou is het al ingewikkeld genoeg inderdaadquote:Op maandag 6 juni 2005 21:22 schreef Monidique het volgende:
Waarom zou mijn leven simpel zijn?
Ja godverdomme, ze komt uit de projects. Nooit een broertje of zusje gehad... nooit iemand gehad die voor haar zorgde. Godverdomme.... hoe kan ze het nou simpel hebben?quote:Op maandag 6 juni 2005 21:22 schreef Monidique het volgende:
Waarom zou mijn leven simpel zijn?
ik ken er geen een van, en ik ken jou ook nietquote:Op maandag 6 juni 2005 16:14 schreef Monidique het volgende:
Het is denk ik tijd om maar op te biechten dat ik kloonsen heb. Van die vier die ik er heb, is er een permanent geband, een pre-M-kloon en twee gebruik ik eigenlijk niet. In feite gebruik ik slechts 'Monidique'. In feite, in theorie, in praktijk.
euqinimod heb ik als naam gekozen omdat het 'dominique' omgekeerd is. Heel simpel. De kloon was eigenlijk aangemaakt om Monidique te vervangen, maar ik kon geen afstand doen van mijzelf. euqinimod heeft daarom enkele topics geopend, een paar nutteloze opmerkingen geplaatst en dat was het dan wel.
Mocht je denken dat het niet zinlozer kan zijn dan euqinimod, dan heb je kennelijk ii nog niet gezien. ii heb ik slechts aangemaakt omdat ik een account wilde dat opgebouwd was uit één letter. i bestond al, hoewel ik denk dat het gewoon een naam is die je niet kan kiezen, dus ging ik maar voor ii. ii als naam, ondertitel, signature en ikoon. Performance art op 't forum. De kloon heeft overigens nog een mooi topic geopend.
De kortstlevende der kloonsen is AdHominem. Deze kloon was bedoeld om eens lekker op een grappige manier mensen te zieken door middel van allerlei drogredenaties, met name de ad hominem. Helaas, ik heb geen literair talent en geen scherpe geest, dus dat werd niets. Volgens een FA zou het een nutteloze kloon zijn geweest en daarom is AdHominem gepermband. Nu zeg ik je!
De pre-M-kloon heeft een aardig tijdje meegedraaid. Ik noem het de pre-M-kloon, omdat Monidique eigenlijk een kloon is van tvlxd en niet andersom. tvlxd heeft toch al zo'n vijftienduizend posts geplaatst en daarom is het bijna geen kloon te noemen, als we even vergeten dat het sowieso al geen kloon is.
Na tvlxd heb ik dus Monidique in 't leven geroepen. Ondertussen heeft M. al meer posts dan z'n voorganger, wat de verwarring compleet maakt! Ik hoop dat ik zo wat duidelijkheid verschaft heb. Als mensen nog vragen hebben, kunnen ze die hier stellen en ik zal proberen ze zo goed mogelijk te beantwoorden.
Wat zijn de projects? Hoe dan ook, ik heb een broertje én een zusje, een moeder om voor me te zorgen, daar zijn ze toch immers voor. Nee, ik vind dat geen antwoord! Maar terug on-topic.quote:Op maandag 6 juni 2005 21:29 schreef Chen het volgende:
[..]
Ja godverdomme, ze komt uit de projects. Nooit een broertje of zusje gehad... nooit iemand gehad die voor haar zorgde. Godverdomme.... hoe kan ze het nou simpel hebben?
je vergeet Sausvooroverdepastanovaquote:Op maandag 6 juni 2005 20:55 schreef kastanova het volgende:
En het stomme is, ik had:
kastanazi
bastanova
kleefpastanova
kastanovaars
kastanovaal
kastanovulatie
kastanovell
tubastanova
alibabastanova
Heathernova
kastanovagina
kastanovalpartij
kastanofallus
kastanovarisch
bypasstanova
bontjastanova
matrastanova
klaverjastanova
hakunamatatastanova
kastanovacuum
kastanaalova
plasmanova
kastanovalium
eersteklastanova
danspastenova
tastanova
euromastanova
InZakEnAstaNova
KrapBijKastaNova
BastaNova
KwastaNova
nog liggen, maar toen werd ik ineens mod.
Waar is Poephoofd?quote:Op maandag 6 juni 2005 19:03 schreef kastanova het volgende:
*alle kloons behalve Poephoofd*
Excuses voor de eventuele dubbele.
ja want ik wist het niet !quote:
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 14:53 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik wist ook niet dat Monidique een vrouw is.
En niet snel editen, BB, je mag die domme opmerking best laten staan.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |