quote:
Dat dacht ik dus. In de halve finale werd eerst verloren met 1-0 van Aston Villa (een geblokt schot van Gravesen, terwijl ik écht de overheersende ploeg was). Ik dacht dat ik uitgeschakeld was, maar nee, er kwam nog een terugwedstrijd!
In eigen huis nam ik al redelijk snel het heft in eigen hand, ondanks blessures van Baros (2 weken) en Andreasen (geen gevolgen), die de geschorste Grisales verving. Door een mooi afstandschot van Flamini kwam ik na ongeveer een half uur op voorsprong.
De wedstrijd golfde vervolgens heen en weer en koerste eigenlijk recht op een verlenging af, totdat Claudio Lopez, de grote held, echt een topper, in de 92e minuut de keeper uit zijn doel lokte en slim scoorde. Nu nog de finale tegen Chelsea, die alweer een aanvallende middenvelder gekocht hebben: Valerón.
Ik ben nu bezig met het kopen van Van Persie, die uitgerangeerd lijkt bij Arsenal. Niet zozeer omdat mijn linkerkant versterking nodig heeft, eerder de rechterkant: Fernandes kan naar de rechterkant om Geremi te vervangen (niet echt een dribbelaar, hij zorgt dan ook nauwelijks voor veel dreiging) en Leonardo en Van Persie mogen dan om de linkerkant vechten.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I. The Terrifying Snoman |
De Wageningse Berg