delft is aardif zwart aan het worden jaquote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:46 schreef Evil-Cherry het volgende:
Die zwarte pit gaat net hierlangs. Maar ik zit straks niet meer hier, maar in delft! Die heeft wat meer mazzel zo te zien!
Bij mij loopt die bui precies evenwijdig aan de belgische kust.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:49 schreef DemonRage het volgende:
Kleine analyse van de trekrichting adhv de radarbeeldjes... ik heb er een paar vectoren bij getekend na elk beeltje, en de blauwe pijlen op het eind evenwijdig getekend aan de laatste vector:
[afbeelding]
Veel plezierquote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:59 schreef Marky-Boom het volgende:
Ik ben foto's maken van mooie luchten! tot zo!
ja imageschack is niet wat het geweest is !!quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:02 schreef flugeltje het volgende:
Het is hier nog niet veel, maar het begint een beetje te komen....
[[url=http://img37.echo.cx/img37/9973/herschaaldekopievan030605lucht.jpg]afbeelding][/URL]
tnx, heb 'm meteen in m'n favorieten gezet...quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:04 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
ja imageschack is niet wat het geweest is !!
misschien deze proberen voor hotlink: http://www.imagehosting.us/
check: http://www.bliksem.nu/quote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:54 schreef KillerDream het volgende:
[..]
Bij mij loopt die bui precies evenwijdig aan de belgische kust.
Bij jou gaan ze landinwaarda bij de Belgisch kust.
damn lucky bastard.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:07 schreef Oom_Agent het volgende:
wolkbreuk en grote hagel te Nijmegen, verse bui !!!!!!!!!
Volgens mij klopt die niet.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:07 schreef DemonRage het volgende:
[..]
check: http://www.bliksem.nu/
Zet 'm bovenin eens op 60m, zoom, en klik op run... en kijk hoe de bliksemactiviteit zich verplaatst...
Een beetje het idee van 2 stapjes naar voren, en 1 stapje terug.
Ik moet je teleurstellen, maar dat zijn valse echo's.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:07 schreef DemonRage het volgende:
check: http://www.bliksem.nu/
Zet 'm bovenin eens op 60m, zoom, en klik op run... en kijk hoe de bliksemactiviteit zich verplaatst...
Een beetje het idee van 2 stapjes naar voren, en 1 stapje terug.
Die kwam volgens mij net hier langs (Oostelijke Betuwe)quote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:58 schreef Oom_Agent het volgende:
Zuid van Nijmegen, verse onweersbui ontstaan ! ( Cuijk)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |