Sorry, te makkelijk.quote:Op woensdag 1 juni 2005 22:20 schreef senesta het volgende:
Ik zou meteen verhuiszen naar een land waar de percentages meer naar jouw intelligentieniveau neigen.
Het lijkt mij ook niet kloppen.quote:Op woensdag 1 juni 2005 22:17 schreef Suijk het volgende:
[..]
Tja, dat mag je dan weer niet zeggen he...
Wat doe je op FOK!? Op FOK! zijn hogeropgeleiden oververtegenwoordigd, en toch is een meerderheid ook op FOK! tegen.quote:Op woensdag 1 juni 2005 22:15 schreef Robbie1979 het volgende:
Aan jullie commentaren te volgen heeft het volk met veel geld en hoogopgeleid VOOR gestemd, en het domme en laag opgeleide TEGEN.
Zou wel eens kunnen...het percentage komt dan een heel eind in de richting...
En dan een soort van TMF scenario krijgenquote:Op woensdag 1 juni 2005 22:22 schreef BabeWatcher het volgende:
We kunnen natuurlijk ook elke week via de sms referendummen, scheelt weer een ritje stembus elke week.
ja dan ben ik klauwen met geld kwijt. denk hetquote:Op woensdag 1 juni 2005 22:22 schreef BabeWatcher het volgende:
We kunnen natuurlijk ook elke week via de sms referendummen, scheelt weer een ritje stembus elke week.
Ik neem Fok trouwens niet als referentiekader hoor, en ik zou ook niet willen zeggen dat het per direct waar is. Maar ik kan er niks aan doen dat ik die indruk ook gewoon af en toe kreeg.quote:
In-tar-web...quote:Op woensdag 1 juni 2005 22:20 schreef Robbie1979 het volgende:
[..]
Welnee joh...een referendum kost klauwen met geld..dat is nooit te betalen
Jij denkt dat ze gewoon verder gaan met ouwehoeren en dit niet melden bij de NOS op tvquote:
Dus mag ik geen mening hebben, alleen als je het foutloos kan verwoorden?quote:
Intellectuele stad.quote:
verbeter dan ook even de taalfouten in de originele post van Robbie. want voor een blijkbaar hoger opgeleide is zijn taalgebruik evenmin vlekkeloos.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |