Inderdaad, vorig jaar was 't heerlijk rustig tijdens Franz Ferdinand, goede zet om die weer te boeken....heb ik weer een heerlijk rondzwerf uurtje in m'n programma.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:40 schreef rubbereend het volgende:
[..]
idd en tis zo lekker om als t enorm druk is bij de Alpha ergens anders op t terrein rond te lopen, nergens wachten bij t bier overal rustig vooraan kunnen staan in andere tenten
toen lag k heerlijk in t zonnetje op de heuvel anast de Alpha met een biertje, dat was sowieso een beetje dag lam hangen op de bergquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:45 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Inderdaad, vorig jaar was 't heerlijk rustig tijdens Franz Ferdinand, goede zet om die weer te boeken....heb ik weer een heerlijk rondzwerf uurtje in m'n programma.
Korn is qua populariteit, zeker onder 't Lowlandspubliek, echt stukken minder dan dat ze een paar jaar geleden waren. Die zullen misschien leuk 's middags ergens in de Alpha ofzo, maar zullen op zeker niet afsluiten...of 't aanbod aan grote acts moet heel matig zijn dit jaarquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:44 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Korn heeft al eens de zaterdag afgesloten
quote:en de Foo Fighters zijn ook niet bepaald main stream
quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:48 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Korn is qua populariteit, zeker onder 't Lowlandspubliek, echt stukken minder dan dat ze een paar jaar geleden waren. Die zullen misschien leuk 's middags ergens in de Alpha ofzo, maar zullen op zeker niet afsluiten...of 't aanbod aan grote acts moet heel matig zijn dit jaar
[..]
Shit happens, Slash stond ook gewoon als tweede op de Alpha vorig jaar....quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]zou dus een aardige degradatie zijn, van Aflsuiter naar middag act.
Van mij mag elke dag afgesloten worden met een dance-act. Dat blijf ik toch gewoon het leukste einde van een dagje Lowlands (en de leukste opening van een nachtje Lowlands) vinden. Doe mij naast de Prodigy nog maar lekker iets als Underworld, Basement Jaxx en/of Fatboy Slim erbij.quote:Van mij mag er nogwel een danceact bij als dagafsluiter, dat doet t altijd goed
quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:59 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Shit happens, Slash stond ook gewoon als tweede op de Alpha vorig jaar....
[..]
Van mij mag elke dag afgesloten worden met een dance-act. Dat blijf ik toch gewoon het leukste einde van een dagje Lowlands (en de leukste opening van een nachtje Lowlands) vinden. Doe mij naast de Prodigy nog maar lekker iets als Underworld, Basement Jaxx en/of Fatboy Slim erbij.
Jammer dat 2 Many Dj's niet meer voor een groot publiek willen draaien, die waren echt geweldig als afsluiter van Werchter vorig jaar...al dachten ze daar zelf anders over, dat was wel andere koek dan de blammage van de White Stripes op Lowlands.....of gingen we het daar niet meer over hebben
Slash moet niet huilen, want hij staat gewoon weer met daglicht op Fields of Rock dit jaar.quote:Op donderdag 2 juni 2005 14:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]ja Slash klaagde in een interview dat hij al jaren niet meer bij daglicht had opgetreden en dat hij het maar niets vond
Zijn ogen welke de meeste tijd ook nog een verscholen gaan achter een donker zonnebrilquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:21 schreef ruud_fr het volgende:
voor Slash is het toch altijd avond, z'n haar hangt toch voor zijn ogen
En die toch al schaduw hebben van z'n hoge hoedquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:44 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zijn ogen welke de meeste tijd ook nog een verscholen gaan achter een donker zonnebril![]()
Dan tovert ie mischien bij fields of rock wel opeens de nacht uit zijn hoge hoedquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:46 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
En die toch al schaduw hebben van z'n hoge hoed![]()
dus wat zeikt ie danquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:46 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
En die toch al schaduw hebben van z'n hoge hoed![]()
Whehe, zondag hè...ik was ook bekaf, ook omdat ik niet geslapen had.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
toen lag k heerlijk in t zonnetje op de heuvel anast de Alpha met een biertje, dat was sowieso een beetje dag lam hangen op de berg
Bron: http://www.podiuminfo.nl/news_detail.php?news_id=1787quote:Alkaline Trio in de Melkweg
Gepost door: Marz667 - 2005-06-02 16:17:18 - Bron: Vagrant Records
Op de website van het label van Alkaline Trio kunnen we zien dat deze band op woensdag 24 augustus zal optreden in de Melkweg in Amsterdam. Informatie over de v.v.k. is bij ons (nog) onbekend.
Ja daar heb je wel gelijk in. Maar daarom heb je ook meerdere optredens per dag en tijdens Korn hoop ik wel dat er wat anders te doen zal zijn....(Al betwijfel ik dat dat niet zo zal zijn...quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:38 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dat soort bandjes zijn natuurlijk best leuk, maar daar hou je 50.000 man niet mee bezig, dan heb je 200 tenten en 5.000 bandjes nodig voor een drie daags Lowlands. 't Leuke aan Lowlands is juist de verhouding tussen 't aantal grote, middelgrote en kleine bandjes en de overige leukigheden als (straat)theater, cabaret, film, kunst e.d. En die verhouding zal dit jaar gewoon weer net zo zijn als altijd, dus er zullen nog een stuk of wat grote acts komen, een hoop kleine acts en vooral de 'middelgrote' acts mis ik nu nog een beetje.....en de DJ's voor 't nachtprogramma natuurlijk....
idd die jaren 80 avond/nacht was lachen, vooral ook die beelden uit die tijd en de reacties daaropquote:Op donderdag 2 juni 2005 22:49 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja daar heb je wel gelijk in. Maar daarom heb je ook meerdere optredens per dag en tijdens Korn hoop ik wel dat er wat anders te doen zal zijn....(Al betwijfel ik dat dat niet zo zal zijn...![]()
Van mij mogen ze voor de nacht wel een foute 80's platen sessie houden, lijkt me lachen!![]()
Qua grote/middelgrote blijf ik hopen op Ocean Colour Scene, Life of agony, Weezer, Nine inch nails (voor jou dan) en Tom McRae....![]()
Die waren er toch 2 jaar geleden? Stond je het ene moment een foute evergreen mee te blairen, draaide ze daarna The Cmical Brothers. Fantastisch!!!!!!!!!!!quote:Op donderdag 2 juni 2005 23:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
gemene mixmeester mogen van mij ook weer een tent tot 5 uur krijgen de Grolsch ofzo
Qua artiesten die waarschijnlijk reeel zijn als optie zouden ze me hier blij mee maken:quote:Op donderdag 2 juni 2005 22:49 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja daar heb je wel gelijk in. Maar daarom heb je ook meerdere optredens per dag en tijdens Korn hoop ik wel dat er wat anders te doen zal zijn....(Al betwijfel ik dat dat niet zo zal zijn...![]()
Van mij mogen ze voor de nacht wel een foute 80's platen sessie houden, lijkt me lachen!![]()
Qua grote/middelgrote blijf ik hopen op Ocean Colour Scene, Life of agony, Weezer, Nine inch nails (voor jou dan) en Tom McRae....![]()
ze zijn er elk jaar, afgelopen jaar idd na de CB volgens mij, superfeest altijd met die gasten, amar ze moeten in de Grolsch aangezien ze dan tot 5 uur door kunnen gaanquote:Op donderdag 2 juni 2005 23:50 schreef Luni het volgende:
[..]
Die waren er toch 2 jaar geleden? Stond je het ene moment een foute evergreen mee te blairen, draaide ze daarna The Cmical Brothers. Fantastisch!!!!!!!!!!!
Een leuke 80ies avond is ook wel leuk.
Miss Kittenquote:Op vrijdag 3 juni 2005 19:21 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Voor 't DJ-programma graag: Carl Cox, Miss Kittin op herhaling en dan mag ze the Hacker ook wel meenemen van me, Tiga mag proberen er dit jaar wel te zijn en 2 Many Djs zou koel zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |