Ja, best welquote:Op vrijdag 28 juli 2006 21:41 schreef Doffy het volgende:
Ik begrijp dat je kennis van het hebreeuws aardig opschiet![]()
* Gelezen hebquote:Op maandag 2 oktober 2006 10:25 schreef Haushofer het volgende:
Heeft iemand Russell's "geschiedenis van de westerse filosofie" gelezen, en kan iemand het aanraden?
Ik heb het gelezen en kan het zeker aanraden. Ook is het nadat je het gelezen hebt handig als naslagwerk, om snel wat informatie over een filosoof op te zoeken.quote:Op maandag 2 oktober 2006 10:25 schreef Haushofer het volgende:
Heeft iemand Russell's "geschiedenis van de westerse filosofie" gelezen, en kan iemand het aanraden?
Deze torrents zijn vanzelfsprekend legaal.quote:Project Gutenberg periodically generates CD and DVD image files (ISO files) containing books from the collection. When downloaded, they can be used to make a CD or DVD using a CD or DVD writer. Please copy and give away these CDs and DVDs! Keep one for yourself, and give one to a friend … or a library … or a school.
Ik heb nog steeds die van Dennett niet uit, kom niet verder dan pagina 200nogwat... druk druk, en da's zonde, want het is zo'n mooi onderwerpquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:21 schreef speknek het volgende:
The Ancestor's Tale uit, prachtig. In het begin was het zo nu en dan een beetje doorbijten, maar naar het einde toe lees je echt zoveel wonderlijke dingen, je kijkt met hele andere ogen naar de wereld om je heen
.
(en dat is toch altijd het beste wat een WFL boek je kunt laten doen)
Ik ken een bepaald boek over Mechanica wat ik zelf gebruikt heb, en wat ik een erg goed boek vind, maar 't is niet echt voor "semi-leken": het is van Marion en Thornton, "classical dynamics of particles and systems". Vrij uitgebreid, en circa 60 euro. De voorkennis is wat differentieren en integreren, Taylorreeksen ed, de rest wordt in het boek zelf behandelt. Ik zou zelf zo gauw niet een wat populairder boek over mechanica wetenquote:Op zondag 19 november 2006 15:41 schreef Adeline het volgende:
Is er al een topic waarin men elkaar WFL-esque boeken kan aanraden?
Zo nee, dan hierbij. [afbeelding].
Ik, als semi-leek zoek een boek waarin de mechanica wat uitgediept wordt. Het zal waarschijnlijk een populair-wetenschappelijk boek worden, alhoewel ik niet vies ben van wat wiskunde. Wie raadt wat aan?
Gelezen. Hij is geen sukkel. Alhoewel hij wat suf op de cover staat.quote:Op maandag 20 november 2006 14:09 schreef speknek het volgende:
Heeft iemand Practical Ethics van Peter Singer gelezen? Is die een beetje goed? Of heeft hij betere? Of is het uberhaupt een suckel?
Daar sluit ik me volledig bij aan. Dit boek zou verplicht leesvoer moeten zijn op alle middelbare scholen. Is er trouwens ook in het Nederlands, in een luxe, geillustreerde en een 'kale' versie.quote:Op maandag 14 mei 2007 01:48 schreef star_gazer het volgende:
Bill Bryson - A short history of nearly everything
Dit boek is echt goudomrand platina. Die man weet de wetenschap (en haar geschiedenis) op een ge-wel-dige manier te brengen. Echt een aanrader.
Nou, net tijdens lunchpauze direct maar even langs de Donner gegaan, waar hij in grote getallen uitgestald ligt. Nederlandse, kale versie gekocht.quote:Op maandag 14 mei 2007 01:48 schreef star_gazer het volgende:
Bill Bryson - A short history of nearly everything
Dit boek is echt goudomrand platina. Die man weet de wetenschap (en haar geschiedenis) op een ge-wel-dige manier te brengen. Echt een aanrader.
quote:David Christian probeert in het boek Maps of Time een coherent en toegankelijk oorsprongsverhaal samen te stellen, een moderne scheppingsmythe. Hij begint bij de Big Bang en eindigt verrassend met enkele toekomstperspectieven.
Die ga ik eens even opzoeken binnenkort.quote:Op maandag 14 mei 2007 01:48 schreef star_gazer het volgende:
Bill Bryson - A short history of nearly everything
Dit boek is echt goudomrand platina. Die man weet de wetenschap (en haar geschiedenis) op een ge-wel-dige manier te brengen. Echt een aanrader.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |