quote:
Op zondag 19 november 2006 15:41 schreef Adeline het volgende:Is er al een topic waarin men elkaar WFL-esque boeken kan aanraden?
Zo nee, dan hierbij. [
afbeelding].
Ik, als semi-leek zoek een boek waarin de mechanica wat uitgediept wordt. Het zal waarschijnlijk een populair-wetenschappelijk boek worden, alhoewel ik niet vies ben van wat wiskunde. Wie raadt wat aan?
Ik ken een bepaald boek over Mechanica wat ik zelf gebruikt heb, en wat ik een erg goed boek vind, maar 't is niet echt voor "semi-leken": het is van Marion en Thornton, "classical dynamics of particles and systems". Vrij uitgebreid, en circa 60 euro. De voorkennis is wat differentieren en integreren, Taylorreeksen ed, de rest wordt in het boek zelf behandelt. Ik zou zelf zo gauw niet een wat populairder boek over mechanica weten
![]()
Trouwens, dit is het topic wat je zoekt:
Literatuur discussie topic