Haha het zou zomaar kunnen ik weet het echt niet meer, van mezelf weet ik alleen nog dat ik wakker werd en er ineens een fiets in mn tuin stond, ik hoorde later van vrienden hoe ik daaraan gekomen benquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:55 schreef goddess-in-heaven het volgende:
[..]
als het achter de dom was is het de gedoogde fietsendief en junk. iedereen weet ervan, maar haalt toch altijd zijn fiets daar. hij wordt ook nooit opgepakt. Pas geleden stond ie met een kinderfietsje met een vlaggetje, dat vond ik toch wel erg sneu!
quote:Op donderdag 26 mei 2005 14:55 schreef Fisher het volgende:
[..]
mijn girorekening nummer is toch wel bekent bij iedereen hè???
Beetje lijst uit printen en erop gaan staan ... tysssssssssssssquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:54 schreef mie_at_work het volgende:
ik verveel me echt rot op stage
555?quote:Op donderdag 26 mei 2005 14:55 schreef Fisher het volgende:
[..]
mijn girorekening nummer is toch wel bekent bij iedereen hè???
Krijg je een banaaninfectie van zekerquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:56 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Daar zou ik inderdaad ziek van worden![]()
Preciesquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:57 schreef Megter het volgende:
[..]
Krijg je een banaaninfectie van zeker
een slappe banaanquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:57 schreef Megter het volgende:
[..]
Krijg je een banaaninfectie van zeker
smaakt hij niet?quote:Op donderdag 26 mei 2005 14:58 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
kan iemand die mie afleveren bij de plaatselijke chinees?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |