Dit is ook echt de cover?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:46 schreef Djaser het volgende:
[afbeelding]
Een goede artiest inhuren om de cover ontwerpen was zeker te duur?
WIR WÖLLEN EDDIE.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:19 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Dit is ook echt de cover?
Waar is Eddie?
Wie weet wat er allemaal in de flight cases zit.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:19 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Dit is ook echt de cover?
Waar is Eddie?
erg duidelijk dat de band heel weinig te maken heeft met deze release.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:46 schreef Djaser het volgende:
[afbeelding]
Een goede artiest inhuren om de cover ontwerpen was zeker te duur?
Mooi rood kruisjequote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:46 schreef Djaser het volgende:
[afbeelding]
Een goede artiest inhuren om de cover ontwerpen was zeker te duur?
Dat weet ik wel, alleen het doet weinig ter zake.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 19:36 schreef Tokus het volgende:
[..]
erg duidelijk dat de band heel weinig te maken heeft met deze release.
Ja maar ze hadden op zn minst een nieuwe foto kunnen makenquote:Op vrijdag 17 juni 2005 19:48 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nou ja.. voor Maiden is het wel een aparte hoesfoto. Altijd maar die Eddie op de front... dit laat ook het menselijke gezicht van de band zien.
Bril kwijt?quote:
Nu doet 'ie hetquote:Op vrijdag 17 juni 2005 20:21 schreef Djaser het volgende:
Bril kwijt?
Wat ontroerend * snik*quote:Op vrijdag 17 juni 2005 19:48 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nou ja.. voor Maiden is het wel een aparte hoesfoto. Altijd maar die Eddie op de front... dit laat ook het menselijke gezicht van de band zien.
Ach, dat hele ding is dus toch on-officieel. Dus ze zetten maar op de cover wie ze maar willen, ik koop 'm toch niet.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 21:00 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
JaIk dacht: ga eens de gedachtegang na van diegene die op dit idee is gekomen
Waarom doet dat weinig ter zake, het verklaart toch alles?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 20:21 schreef Djaser het volgende:
Dat weet ik wel, alleen het doet weinig ter zake.
Wat verklaart het dan? Het is nog steeds een officiële Maiden release, en dat meneer Harris het niet zelf bedacht heeft maakt de cover nog niet beter.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 21:59 schreef Seborik het volgende:
[..]
Waarom doet dat weinig ter zake, het verklaart toch alles?
quote:Op zaterdag 18 juni 2005 08:47 schreef Djaser het volgende:
[..]
Wat verklaart het dan? Het is nog steeds een officiële Maiden release, en dat meneer Harris het niet zelf bedacht heeft maakt de cover nog niet beter.
quote:Op zaterdag 18 juni 2005 11:03 schreef Seborik het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
http://www.essentialmusicguide.com/ etc.
Kortom: It's the fucking series.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |