47 haardspelbochten, vorig jaar met de auto tegenop gereden, en toen dacht ik nog: Dit wil je niet met de fiets doen (wat er wel een aantal deden/probeerden). Indrukwekkende klim.quote:
Zometeen als het goed is op de Belg.quote:Op zondag 22 mei 2005 14:15 schreef Doff het volgende:
Hoe laat begint de uitzending?
14.20 op de Belg. Maar eerst weer over de etappe van gisteren, zal wel tegen 14.40 zijn wanneer ze live gaan.quote:Op zondag 22 mei 2005 14:15 schreef Doff het volgende:
Hoe laat begint de uitzending?
Bij mij in Leiden ook beeld op Eurosport, maar ik kijk eerst nog ff GP Monacoquote:Op zondag 22 mei 2005 14:21 schreef Elvislives het volgende:
eurosport is t al op. de duitse eurosport iig...
Ik vind het sowieso een grote plus aan de Giro dat het een veel 'speelsere' wedstrijdopbouw kent.quote:Op zondag 22 mei 2005 14:32 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Het mooie aan die giro is toch dat ze meteen de hele bergetappa beginnen met koersen ... (wat anders dan in de Tour zeg ... )
quote:Op zondag 22 mei 2005 14:47 schreef Ambrosius het volgende:
Ivan Basso lost, einde oefening lijkt het..
't lijkt wel sprekend op de bekende ondergang van Indurain destijds (ook door ziekte eigenlijk)quote:Op zondag 22 mei 2005 14:48 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
![]()
Had ik twee dagen gelden nooit gedacht!
Alles op de Tour nu..quote:Op zondag 22 mei 2005 14:54 schreef rubbereend het volgende:
beetje jammer voor Basso natuurlijk dat hij ziek is, dit jaar had zijn jaar kunnen worden.
quote:Op zondag 22 mei 2005 15:10 schreef Asskicker14 het volgende:
Het is steeds zappen tussen F1 en de Giro
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |