Lekker inktvis ringetjequote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:25 schreef -Vaduz- het volgende:
Mijn eerste keer was ook mijn laatste keer, thuis ging het er weer uit. (ik had geen inktvis en die exotische dingen moeten proberen)
Zekerquote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:27 schreef Suijk het volgende:
Tapas zijn erg lekker, voor herhaling vatbaar, sien?
Dat heb ik dus met marshmellows.... heb het een keer gegeten bij de bbq... ben toen zo kotsmisselijk ervan geworden.... dan ik die dingen niet kan zien...quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:29 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vond het ter plaatse wel lekker, maar m'n maag vond het wat minder achteraf.
En ik probeer het even niet weer.
quote:
Grolsch was het hequote:
Zal wel weer een barbaar zijn als ik er nooit van gehoord heb...quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:42 schreef pascalheister het volgende:
[..]
ja, Y tu mamá también
System of a Down - Violent Pornography
Briljant nummer
Ja lees net dat we pas op de helft zittenquote:
Hoe is die Engelse commentator over de fantaaaastische prestatie van zijn land?quote:
O ja, dat was vanavond.quote:
ligt er maar net aan wat je wil zienquote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:44 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Zal wel weer een barbaar zijn als ik er nooit van gehoord heb...
die film dan
Wogan? Hadden we hier maar zo iemand....quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Die Terry van de BBC is hilarisch man. Lekker cynisch.
Er geven ook maar 40 landen punten.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:47 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ja lees net dat we pas op de helft zitten![]()
![]()
door de plee spoelen bedoelt 'iequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |