Niet geweest maar schijnt heel mooi te wezen.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:59 schreef appelsientje het volgende:
[..]
ff wat anders
Wie is er al naar de musical "The lion king" geweest??
Ik ga er namelijk voor de 2e x heenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:02 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Niet geweest maar schijnt heel mooi te wezen.
zometeen kom je ook nog met de uitspraak dat je voor Duitsland bentquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:04 schreef pascalheister het volgende:
[..]
ik woon dichter bij Duitsland dan Utrecht![]()
aber he was machts duquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:05 schreef appelsientje het volgende:
[..]
zometeen kom je ook nog met de uitspraak dat je voor Duitsland bent![]()
Ik snap dat je baalt van die ban, maar bespreken van bans op het forum magquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:23 schreef SCH het volgende:
Ik baal echt van die ban en golfer, ik vind het gelul om het hier niet te bespreken. Daar kan het niet meer dus het moet toch ergens.
Er zal niemand wakker van liggen als hier wat over gezegd wordt toch?quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik snap dat je baalt van die ban, maar bespreken van bans op het forum mag
volgens de policy nou eenmaal niet. Je zult het dit keer zelf met de FA's moeten uitvechten.
Lekker solidair ben jij. Ik zie niet in waarom ik hier mijn woede niet zou kunnen ventileren, je kent nikky en je weet hoe er op mijn naam wordt gereageerd.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik snap dat je baalt van die ban, maar bespreken van bans op het forum mag
volgens de policy nou eenmaal niet. Je zult het dit keer zelf met de FA's moeten uitvechten.
Jawel, Golfer.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:30 schreef VoreG het volgende:
[..]
Er zal niemand wakker van liggen als hier wat over gezegd wordt toch?
Zalm en Balkenende zitten altijd hetzelfdequote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:34 schreef SCH het volgende:
Alweer Balkenende, en dit is nog maar het begin. Ben bang dat hij de komende tijd niet van scherm/zender te slaan is.
Nederland... who cares? Europa, daar gaat het om.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:37 schreef popolon het volgende:
Zeg er is toch geen crisis in Nederland he?
Tuurlijk wel, Glennis mag niet meedoenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:37 schreef popolon het volgende:
Zeg er is toch geen crisis in Nederland he?
Oh ja natuurlijkquote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:37 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Nederland... who cares? Europa, daar gaat het om.
Ik heb geen flauw idee maar met zo'n naam moet het wel om een songfestival gaan.quote:
Brinkhorst zei wel zinnige dingen over de oorlog en hoeveel impact dat op hem heeft itt jonge mensen. Dat is een belangrijke opmerking, veel jonge mensen realiseren zich helemaal niet wat er eigenlijk gebeurd is.quote:
Doe er maar luchtigjes over. Ze had een geweldige jurk aan popje.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:39 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee maar met zo'n naam moet het wel om een songfestival gaan.
Damn, alwéér gemist.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 22:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe er maar luchtigjes over. Ze had een geweldige jurk aan popje.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |