abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 20 mei 2005 @ 20:42:08 #1
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27197300
Na een half jaar in frankrijk geweest te zijn, waar ik regelmatig liftend langs de weg stond en daar doodnormaal is ben ik het in nederland ook eens gaan proberen en met succes!

Liften in Nederland is Cool! fuck die gasten van de ns

Aangezien ik werkloos ben nu ik weer terug in NL ben, dacht ik laat ik eens gaan proberen te liften van Hoorn(Nh) naar Groningen, waar ik me vriendin wou verassen Ik ga toch geen 30 euro betalen voor een retourtje met de ns waar je 4 uur over doet? Mzzl
Ik mooi kartonnenbordje met uitbereidingsmogelijkheden gemaakt met daarop Groningen en langs de snelweg bij de stoplichten gaan staan. mensen en uit school komende scholieren op de fiets zitten je echt raar aan te kijken haha wtf doet die gast daar nou met zn bordje groningen Kwartiertje later werd ik al snel meegenomen door een bouwvakkersbus met 2 gasten die net uit hun werk kwamen, gezellig ouwehoeren enzo en werd afgezet bij Wognum bij een benzinepomp, daar 3 mensen gevraagd en met Liften-monteur uit friesland meegereden richting leeuwarden. Hele levensverhaal van die gast aangehoord, dattie vroeger ook veel gelift had en nu nog wel eens lifters ophaald en er laatst een lifter uitgeschopt had omdat die zo bijdehant was om hem te vertellen hoe hij moest rijden haha. In friesland ben ik bij Tytsjerk er uitgezet, ja zo kom je nog eens ergens, en na 5 minuten weer met mn bordje staan door een dikke audi a6 opgehaald, oudere friese man die werkte voor een uitvaartverzekering waar ik de naam van vergeten ben die me in groningen afzette.
Hoorn-Groningen: 3,5 uur! Voor nop en goedkoper+sneller++leuker dan met de trein.

En vandaag weer terug gelift en had vanaf groningen na een half uur met mn bordje bij de wegstaan wel een hele leuke lift. Werd opgepikt door een 25 jarige babe, damn wat een leuke meid, die richting aalsmeer moest, onderweg hadden we nog gezellig een kop koffie gedronken bij de Texaco met een saucijzenbroodje op haar kosten en dr visitekaartje gehad voor als ik nog eens een lift nodig had Echt super leuk gesprek met haar enzo (van die momenten waarop je wou dat je vrijgezel was) en in Hoorn afgezet, 20min gewacht en laatste kleine stukje naar huis met een huismuts en dr baby meegereden.
Groningen - Hoorn: 3 uur! *new record*

Liften, dat ga ik vaker doen !

Dus ik vroeg mij af waarom er in nederland eigenlijk bijna niet gelift wordt? Zijn er hier nog meer mensen die wel eens door nederland liften? Lijkt me leuk om wat lifters verhalen te horen!
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
pi_27198022
ik heb zelf nog nooit gelift, omdat ik het eigenlijk niet nodig heb. Wil binnenkort naar Leeuwarden toe liften om ook een meisje te verassen (ken haar via internet, al meerder afspraken gemaakt.. waarvan 1tje werd afgelast nog geen half uur voordat ik in de trien zou stappen). En het is overigens ook pokkeduur (40 euro voor een retourtje lieveldegroenlo-Leeuwarden)

Liften is een goed én goedkoop alternatief, maar je moet 't wel durven denk ik.
Een begrip dat iedereen anders interpreteerd, en waar ieder een eigen draai aan kan geven.
  vrijdag 20 mei 2005 @ 21:01:44 #3
82546 Apekoek
terrorhenk
pi_27198040
kansloos
pi_27198090
Eén keertje toen bleek dat ik vijftig minuten op een bus moest gaan wachten en de halte aan een weg die maar een kant op gaat; de kant waar ik heen moest. Veghel - Dinther: 5 minuten.
  vrijdag 20 mei 2005 @ 21:09:17 #5
58039 Domai
heeft slaap nodig
pi_27198303
Ga ik dat eens een keer doen "just for the heck of it", moet alleen wel iets verzinnen om heen te liften
Tis ammoal wah. En di, da dn dieje en da is, godverdomme!
  vrijdag 20 mei 2005 @ 21:09:17 #6
40852 msteggink
roflkartoffel
pi_27198304
echt super tof man
Op woensdag 7 december 2005 19:46 schreef Thomasumo het volgende:
Ik probeer uit alle macht iets te verzinnen maar besef me opeens dat ik mijn hele schooljeugd heb verkwanseld aan het staren naar de buitenproportioneel dikke tieten van Naomie.
pi_27198376
TS: Ben je een jong knap meisje? Want je uiterlijk heeft heel veel mee te maken of je mee word genomen of niet.
pi_27198501
Mja.. ik vind dat nogal eng.. je hoort welles verhalen van dood terug gevonden lifters (meestal meisjes ja)
The world doesn't makes sense, why should we do? ©
pi_27198525
cool verhaal. laatst ook iemand meegenomen die aan het liften was, met een Chrysler 300C 5.7 hij had toevallig een liftwedstrijd en daarbij was ook een onderdeel wie de dikste auto had. nou hij had gewonnen
2825cc Single Turbo Beast
pi_27198541
Ik moet ineens denken aan een bepaalde scéne uit Jay and Silent bob

een tip voor lifters: "LIve by the book"

  vrijdag 20 mei 2005 @ 21:23:39 #11
75265 Intergalactrick
Ik ook Ik ook Ik ook Ik ook
pi_27198789
Ik dacht alleen hippies dit deden?
Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook
____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____
Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook
pi_27199789
jaar lang naar school en terug gelift
en dat doen ze nu nogsteeds.. 10 km een provinciale weg waar bijna iedereen naar het dorp moet waar ik ook heen moest.. en veel bekenden uit het dorp die je meenemen
dag
  zaterdag 21 mei 2005 @ 01:54:11 #13
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27206355
@Alexxxxx: ben een 25 jarige jongen, maar dat kon je ook wel uit mn verhaal opmaken neem ik aan

Mja je moet je gewoon even over het feit van "Ojeej wat zullen ze wel niet van me denken" heen stappen en gewoon gaan staan met je bordje en er gewoon verzorgd uitzien en niet uitstralen OOhw pick me op pleaaseee, maar gewoon iemand die voor de lol aan het liften is

Hmm als meisje zou ik idd niet alleen gaan liften, maar ik ben niet zo bang voor freaks, ik bepaal of ik instap ofniet toch en het riscico is van 2 kanten.
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
pi_27211103
Hm, er verzorgd uitzien is niet aan mij besteed Ik hecht aan mijn hippie-look.
  zaterdag 21 mei 2005 @ 11:52:26 #15
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_27211161
ik zag gister een kerel op het velperbroek circuit.. die moest naar bochem
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_27211196
Ik heb ook veel gelift. Maar als het een keerr niet lukt heb je pech. Ik ben weleens vaan Den Bosch naar Eindhoven gelopen om 3 uur snachts
pi_27211222
Wat mij betreft zou liften strafbaar worden gesteld
"If you see someone without a smile, give them one of yours.”
  zaterdag 21 mei 2005 @ 11:54:51 #18
118600 Ondergrond
Fruityloops Owns U.
pi_27211238


Liften heersen
Wie er nu nog over mijn avatar begint, is officieel een mongool. (Artikel 29.c)
pi_27211278
Koel
  zaterdag 21 mei 2005 @ 11:58:33 #20
17143 zwijntje
lekkere trek
pi_27211358
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 20:42 schreef Dikkiedik_2003 het volgende:


Dus ik vroeg mij af waarom er in nederland eigenlijk bijna niet gelift wordt? Zijn er hier nog meer mensen die wel eens door nederland liften? Lijkt me leuk om wat lifters verhalen te horen!
De introductie van de OV kaart heeft het liftwezen in Nederland vakkundig de nek omgedraaid. Voor die tijd liftten hele hordes studenten op vrijdagmiddag naar Hotel Mama, met liftbordje in de hand en de waszak ernaast op de vaste ´liftershaltes´.

Meer recent heb ik nog wel eens gelift van werk naar huis wanneer het OV het ernstig liet afweten. Tegenwoordig heb ik een auto...
A clean house is a sign of a wasted life.
  zaterdag 21 mei 2005 @ 12:31:36 #21
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_27212343
Hmm, lijkt me ook best leuk. Maar toch is er iets wat me tegenhoudt. Misschien ook wel gewoon dat het nogal ongebruikelijk is hier in nederland.
Vampire Romance O+
  zaterdag 21 mei 2005 @ 15:58:13 #22
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27217683
Ja ik had ook ernstig me twijfels, omdat het hier nogal ongebruikelijk is, maar je moet je dr gewoon overheen zetten en gaan staan Je staat best wel te kijk ook. Das ook een beetje de reden waarom ik dr een topic over gemaakt heb, omdat liften in nederland best cool is! Totdat je een keer door een homow verkracht wordt ofzo maar dat zien we dan wel weer..
Kga vanavond ook liftend naar een verjaardag, ben benieuwd
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
pi_27217943
Heb ook paar keer gelift. Je ziet het inderdaad niet heel vaak maar iets heel ongebruikelijks is het toch niet? Paar keer klein stuk gelift hier in de buurt en 1 keer een klein stukje in Italie. Op zich is het best wel leuk en als je oplet lijkt me er weinig aan de hand. Heb ook weleens lifters meegenomen en als ik ruimte heb kan iedereen mee als de situatie het toelaat. Eigenlijk raar dat er door sommigen raar tegen liften wordt aangekeken want het is toch niet zoiets vreemds?
  zaterdag 21 mei 2005 @ 16:56:49 #24
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27219237
Nouja ongebruikelijk, je ziet het haast nooit meer. Maar voelde me wel bekeken als je daar staat, autos te toeteren en mensen raar te kijken enzo, fietsende schoolkinderen Heej kijk daar Een Lifter!
We zijn nou eenmaal een raar klootjesvolk, kijk maar de reacties hier"Hippie" "Kansloos" "Ga es werk zoeken". Ik vind het gewoon leuk en avontuurlijk
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
  zaterdag 21 mei 2005 @ 21:12:30 #25
37305 BushRanger
in Wellington
pi_27226862
In Nederland heb ik er alleen ervaring mee in de buurt van mijn woonplaats en dan heb je zo een lift, ze kennen je dan.

In het buitenland wel veel gelift, echt superleuk. Je maakt dan contact met de lokale bevolking en je weet niet wat er uit voor kan komen. Ook wel een paar slechte ervaringen trouwens, daar moet je rekening mee houden...

Nog wat tips:
- Tas met waardevolle spullen gewoon voorin tussen je benen, zodat ze niet met je paspoort/mp3 speler wegrijden voordat je de kans hebt de kofferbak open te doen. Als je op reis bent, dan ontkom je er niet aan om je backpack achterin te leggen.
- Niet liften met een zonnebril of grote pet/hoed (ook niet als het heet is of als de zon schijnt).
- Niet zoals in films iemand in de bosjes plaats laten nemen en er uit laten springen als er een auto stopt, dan kun je het dus wel schudden.
- Een liftwedstrijd is erg leuk!
pi_27234855
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 11:53 schreef Conflict het volgende:
Ik heb ook veel gelift. Maar als het een keerr niet lukt heb je pech. Ik ben weleens vaan Den Bosch naar Eindhoven gelopen om 3 uur snachts
Hoelang heb je daar wel niet over gedaan
  zondag 22 mei 2005 @ 00:57:36 #27
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_27234971
Joah, vind het wel cool.
Ik denk wel dat het wel weer inkomt, met die programma's als "The Trip" op MTV enzo, en dat er laatste tijd zoveel backpackers zijn. Tenminste, dat valt mij op dan.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_27235471
Ik wilde afgelopen zomer met een vriend in de Franse Alpen liften, helaas met niet heel erg veel succes . Heel stuk met de trein afgelegd en totaal maar een paar liften gehad. Oa 1 van een fransman die als een malloot door die pasjes in de alpen reed, hij reed dat stuk (250 km ong) bijna elke week, dus wist de weg goed . Wel leuk gesprek mee gehad. Eenmaal in Nice aangekomen ging ie als een gek zitten toeteren naar lekkere chickies op een terrasje .
Komende zomer gaan we misschien van Italie te liften naar Frankrijk. Ligt een beetje aan hoe leuk het is in Italie, als het daar erg leuk is blijven we langer en pakken we de trein op het laatste moment.

Tijdje geleden zou ik met wat vrienden gaan liften van Limburg naar Groningen en dan allemaal apart, diegene die als eerste aankomt krijgt zn leven lang de eer .
Maar is er (nog?) niet van gekomen .
pi_27239959
quote:
Op zondag 22 mei 2005 01:21 schreef Sport_Life het volgende:
Ik wilde afgelopen zomer met een vriend in de Franse Alpen liften, helaas met niet heel erg veel succes . Heel stuk met de trein afgelegd en totaal maar een paar liften gehad. Oa 1 van een fransman die als een malloot door die pasjes in de alpen reed, hij reed dat stuk (250 km ong) bijna elke week, dus wist de weg goed . Wel leuk gesprek mee gehad. Eenmaal in Nice aangekomen ging ie als een gek zitten toeteren naar lekkere chickies op een terrasje .
Komende zomer gaan we misschien van Italie te liften naar Frankrijk. Ligt een beetje aan hoe leuk het is in Italie, als het daar erg leuk is blijven we langer en pakken we de trein op het laatste moment.

Tijdje geleden zou ik met wat vrienden gaan liften van Limburg naar Groningen en dan allemaal apart, diegene die als eerste aankomt krijgt zn leven lang de eer .
Maar is er (nog?) niet van gekomen .
heb ik ook eens meegemaakt was op vakantie bij vrienden. Vrouw van achterin de 40 samen met haar man. Gingen we 'eventjes' door de alpen rijden. m'n vader: "hoezo, eventjes.. da's toch wel dik 250 KM!". Nou, hij heeft 't geweten hoor ziek gedoe! Jagen jonge!

leuk om eens mee te maken, maar om er nou een gewoonte van te maken, nee.
Een begrip dat iedereen anders interpreteerd, en waar ieder een eigen draai aan kan geven.
  zondag 22 mei 2005 @ 12:04:13 #30
3677 SuperRembo
Sinds 1998
pi_27240285
Ik wil best lifters mee nemen, maar ik zie ze nooit staan
Wil iedereen die in telekinese gelooft nu mijn hand op steken?
| Foto's van toen en nu | Icons | Whatpulse keyboard | .NET developer? |
  zondag 22 mei 2005 @ 12:13:28 #31
90400 longinus
Hollander
pi_27240440
Als oud-lifter neem ik ook lifters mee, een keertje drie meisjes meegenomen maar dat kun je achterafgezien beter niet doen ook wel eens begeleiders van de lokale scoutinggroep meegenomen die gedropt waren en dan weer terug moesten liften..... ze stonder 5 minuten toen ze door mij werden opgepikt en werden weer netjes teruggereden omdat ik er maar 5 minuten van hun bestemming woon. Ze waren waarschijnlijk eerder thuis als hun "droppers"
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
  zondag 22 mei 2005 @ 15:26:25 #32
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27245043
Dit weekend weer gelift van hoorn naar hilversum waar ik een verjaardag had. Maar heb ik wel 3 uur over gedaan , gaat niet zo makkelijk op zaterdagavond en helemaal langs de ring van amsterdam nemen ze je niet zo makkelijk mee. Werd door een paar Iraniers vanaf hoorn naar amsterdam gereden waar ik een tijdje bij de BP mensen heb gevraagd, toen had ik iemand richting Muiderberg, financiele man van Pink Roccade die verantwoordelijk was voor zijn bussinesunit met 80 miljoen omzet. Toen echt een uur in de stromende regen bij de BP van knooppunt Muiderberg gestaan tot ik eindelijk een vrouw had die naar hilversum ging maar ze vond het eng om me mee te nemen zei ze dus ik zo "Mevrouw, zie ik er eng uit?" "Okee kommaar mee heb toch al een lange klote dag achter de rug. Ze bleek regisseur te zijn voor de publieke omroep en ze hadden net de opnames voor 2vandaag gedaan, ze ging helemaal met mij de straat zoeken waar ik moest zijn dat was wel lief! Bedankt mevrouw van de regie van 2vandaag

En vandaag weer terug van Hilversum richting Hoorn, door vrienden langs de snelweg op een viaduct afgezet bij Hilversum en na 30minuten werd ik opgepikt door een oude maar coole Saab900 cabrio, vet relaxed in het zonnetje! Bleek directeur te zijn van uitgeverij en heb zn nummer omdattie mischien wel een baantje voor me kon regelen en mijn adres achtergelaten dat ik wat magazines toegestuurd krijg. Zo zie je maar weer. Hij zette me bij de BP bij amsterdam af waar ik met 1 minuut alweer werd opgepikt door een mevrouw die naar Hoorn moest, ze was zangeres bij een band en 2x in de wk optreden verdiende ze genoeg om een relaxed leventje te leiden. En het laatste stukje hoorn reed ik met een paar vage buitenlanders mee, van turkse afkomst ofzo. Hilversum-Hoorn: 2 uur!
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
  zondag 22 mei 2005 @ 15:29:08 #33
42306 Vassili_Z
Low Man's Lyric
pi_27245118
Liften?

Era Vulgaris
  zondag 22 mei 2005 @ 15:32:22 #34
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_27245216
Wat een leuke verhalen, echt grappig hoor, ik vind het leuk dat je zoveel lef hebt.
pi_27245315
Ik doe het niet hoor, ik ga meteen denken aan moordenaars, criminelen die me dan een lift zouden geven want waarom zou een normaal mens gaan stoppen voor iemand langs de weg.

En zelf een lift aan iemand geven zou ik ook nooit doen, omdezelfde reden
sorry voor al m'n typfouten
  zondag 22 mei 2005 @ 15:36:50 #36
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_27245323
Tsssk, sommigen hier hebben echt teveel films gekeken
pi_27245356
quote:
Op zondag 22 mei 2005 15:26 schreef Dikkiedik_2003 het volgende:
Dit weekend weer gelift van hoorn naar hilversum waar ik een verjaardag had. Maar heb ik wel 3 uur over gedaan , gaat niet zo makkelijk op zaterdagavond en helemaal langs de ring van amsterdam nemen ze je niet zo makkelijk mee. Werd door een paar Iraniers vanaf hoorn naar amsterdam gereden waar ik een tijdje bij de BP mensen heb gevraagd, toen had ik iemand richting Muiderberg, financiele man van Pink Roccade die verantwoordelijk was voor zijn bussinesunit met 80 miljoen omzet. Toen echt een uur in de stromende regen bij de BP van knooppunt Muiderberg gestaan tot ik eindelijk een vrouw had die naar hilversum ging maar ze vond het eng om me mee te nemen zei ze dus ik zo "Mevrouw, zie ik er eng uit?" "Okee kommaar mee heb toch al een lange klote dag achter de rug. Ze bleek regisseur te zijn voor de publieke omroep en ze hadden net de opnames voor 2vandaag gedaan, ze ging helemaal met mij de straat zoeken waar ik moest zijn dat was wel lief! Bedankt mevrouw van de regie van 2vandaag

En vandaag weer terug van Hilversum richting Hoorn, door vrienden langs de snelweg op een viaduct afgezet bij Hilversum en na 30minuten werd ik opgepikt door een oude maar coole Saab900 cabrio, vet relaxed in het zonnetje! Bleek directeur te zijn van uitgeverij en heb zn nummer omdattie mischien wel een baantje voor me kon regelen en mijn adres achtergelaten dat ik wat magazines toegestuurd krijg. Zo zie je maar weer. Hij zette me bij de BP bij amsterdam af waar ik met 1 minuut alweer werd opgepikt door een mevrouw die naar Hoorn moest, ze was zangeres bij een band en 2x in de wk optreden verdiende ze genoeg om een relaxed leventje te leiden. En het laatste stukje hoorn reed ik met een paar vage buitenlanders mee, van turkse afkomst ofzo. Hilversum-Hoorn: 2 uur!
haha cool
  zondag 22 mei 2005 @ 15:39:25 #38
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_27245416
Nu hopen dat het weer een beetje normaal wordt
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 22 mei 2005 @ 15:48:25 #39
113173 Quannum
Well FOK! you!
pi_27245733
Zelf lift ik noooit, niet uit angst ofzo, gewoon omdat je té afhankelijk bent van anderen.

Maar ik pak zo goed als altijd lifters mee. Soms wel leuke verhalen mee achteraf.
Zo was er eens een kerel die om 8u stond te liften op de weg naar mijn werk. Die pakte elke dag de bus, maar had toen net de zijne gemist. En aangezien ik maar een paar honderd meter verder werkte dan hij, heb ik hem een paar maanden elke dag aan die bushalte opgepikt. Die zie ik nu nog soms, pintje mee pakken enzo.
Jusqu'ici tout va bien
  zondag 22 mei 2005 @ 16:02:06 #40
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27246185
Mja maar ik lift ook niet uit noodzaak, gewoon meer voor de fun en het avontuur. Dus ik ben er niet van afhankelijk ofzo, als ik echt een afspraak heb ergens pak ik de auto of ga'k met de trein.

Oja over bang voor criminelen gesproken, zown vrouwtje vroeg voor ik mee mocht nog of ik een mes of pistool bij me had. Toen zei ik Ja natuurlijk mevrouw, je kan tegenwoordig echt niet meer zonder een groot mes of pistool gaan staan liften. Toen mocht ik niet mee haha.

Gaat er nog iemand richting Heerenveen straks? Ik ga zo weer liften

[ Bericht 15% gewijzigd door Dikkiedik_2003 op 22-05-2005 17:55:57 ]
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
  zondag 22 mei 2005 @ 20:39:48 #41
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_27254324
quote:
Op zondag 22 mei 2005 15:26 schreef Dikkiedik_2003 het volgende:
Dit weekend weer gelift van hoorn naar hilversum waar ik een verjaardag had. Maar heb ik wel 3 uur over gedaan , gaat niet zo makkelijk op zaterdagavond en helemaal langs de ring van amsterdam nemen ze je niet zo makkelijk mee. Werd door een paar Iraniers vanaf hoorn naar amsterdam gereden waar ik een tijdje bij de BP mensen heb gevraagd, toen had ik iemand richting Muiderberg, financiele man van Pink Roccade die verantwoordelijk was voor zijn bussinesunit met 80 miljoen omzet. Toen echt een uur in de stromende regen bij de BP van knooppunt Muiderberg gestaan tot ik eindelijk een vrouw had die naar hilversum ging maar ze vond het eng om me mee te nemen zei ze dus ik zo "Mevrouw, zie ik er eng uit?" "Okee kommaar mee heb toch al een lange klote dag achter de rug. Ze bleek regisseur te zijn voor de publieke omroep en ze hadden net de opnames voor 2vandaag gedaan, ze ging helemaal met mij de straat zoeken waar ik moest zijn dat was wel lief! Bedankt mevrouw van de regie van 2vandaag

En vandaag weer terug van Hilversum richting Hoorn, door vrienden langs de snelweg op een viaduct afgezet bij Hilversum en na 30minuten werd ik opgepikt door een oude maar coole Saab900 cabrio, vet relaxed in het zonnetje! Bleek directeur te zijn van uitgeverij en heb zn nummer omdattie mischien wel een baantje voor me kon regelen en mijn adres achtergelaten dat ik wat magazines toegestuurd krijg. Zo zie je maar weer. Hij zette me bij de BP bij amsterdam af waar ik met 1 minuut alweer werd opgepikt door een mevrouw die naar Hoorn moest, ze was zangeres bij een band en 2x in de wk optreden verdiende ze genoeg om een relaxed leventje te leiden. En het laatste stukje hoorn reed ik met een paar vage buitenlanders mee, van turkse afkomst ofzo. Hilversum-Hoorn: 2 uur!
Netjes.. misschien wel een mooie manier om komende vakantie te vullen
Vampire Romance O+
  maandag 23 mei 2005 @ 23:36:57 #42
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27293776
Heb zondagavond weer gelift van Hoorn naar Heerenveen

Vanaf hoorn benzinestation meegereden met een Touringcarbus naar friesland, de bus was leeg en die chauffeur had net engelse toeristen bij schiphol afgezet en moest terug naar friesland, gewoon gevraagd en ik mocht mee. Bij bolsward had hij me afgezet bij een texaco waar ik al snel met wat oudere mensen en hun zoon mee mocht naar Heerenveen, waar we de luchtbalonnen gingen tellen, Kijk zoon zie je die 6 luchtbalonnen? Nee hoor mam het zijn er 7, daar is er nog eentje, ik: Nee het zijn er 8 want daar is er nog een Die mensen brachten me helemaal bij heerenveen vd snelweg naar het benzinestation waar me vriendin werkt, wel lief ! Met haar naar groningen gereden. Hoorn - Heerenveen: 1,5 uur!

En vanavond ben ik weer van groningen teruggelift. Dat ging niet makkelijk. Heb in groningen ruim een uur staan wachten tot er eindelijk een man stopte die naar Sneek ging. Die vent heeft de hele rit zn bek niet opengedaan ondanks dat ik probeerde een praatje te maken. In Sneek langs de weg gestaan en door iemand in een dikke bmw, type weet ik ni, naar de afsluitdijk gebracht, die man werkte op een jachtenbouwbedrijf ofzo. Bij de afsluitdijk werd ik langs de snelweg op de vluchtstrook afgezet omdat er geen benzinepomp ofzo was en hij de andere kant op moest, dat was niet erg slim want ik kreeg al snel politie op mn dak Dus ik zei Sorry meneer ik weet dat ik hier niet mag staan maar ik werd hier afgezet, weet u een betere plek om te staan? Die brombeer zei dat ik 5 km terug moest lopen voor een benzinestation. Ja ok meneer doei! En verder staan liften. Toen reed ik met een paar wegwerkers mee die het gras op de afsluitdijk bijhouden, ja moet ook gedaan worden! En vanaf den oever weer op de vluchtstrook gelift, maar werd al snel opgepikt door een franstalige belg, wat was wel leuk, kon ik me frans weer een beetje bijpoetsen Hij was chauffeur en had mensen naar duitsland gebracht en was nu weer onderweg naar belgie, die had me bij Hoorn afgezet bij de Mac vanwaar ik met mensen meereed richting mn huis
Groningen - Hoorn: 4,5 uur

heb nu trouwens ook fotos gemaakt van mensen die me meegenomen hebben, maar me bleutooth heeft kuuren en krijg ze ni op mn pc
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
  dinsdag 24 mei 2005 @ 00:57:56 #43
36221 Kopstoot
Ik houd nog steeds van Janine.
pi_27295784
Ik denk dat ik binnenkort ook eens een x ga liften, leuke verhalen zo!
"Als ze de uitkeringen nu hoger maken, hoef ik ook niet zo veel meer te doen.."
  Redactie Frontpage / Weblog dinsdag 24 mei 2005 @ 01:11:11 #44
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_27296000
quote:
Op maandag 23 mei 2005 23:36 schreef Dikkiedik_2003 het volgende:
Heb zondagavond weer gelift van Hoorn naar Heerenveen

Vanaf hoorn benzinestation meegereden met een Touringcarbus naar friesland, de bus was leeg en die chauffeur had net engelse toeristen bij schiphol afgezet en moest terug naar friesland, gewoon gevraagd en ik mocht mee. Bij bolsward had hij me afgezet bij een texaco waar ik al snel met wat oudere mensen en hun zoon mee mocht naar Heerenveen, waar we de luchtbalonnen gingen tellen, Kijk zoon zie je die 6 luchtbalonnen? Nee hoor mam het zijn er 7, daar is er nog eentje, ik: Nee het zijn er 8 want daar is er nog een Die mensen brachten me helemaal bij heerenveen vd snelweg naar het benzinestation waar me vriendin werkt, wel lief ! Met haar naar groningen gereden. Hoorn - Heerenveen: 1,5 uur!

En vanavond ben ik weer van groningen teruggelift. Dat ging niet makkelijk. Heb in groningen ruim een uur staan wachten tot er eindelijk een man stopte die naar Sneek ging. Die vent heeft de hele rit zn bek niet opengedaan ondanks dat ik probeerde een praatje te maken. In Sneek langs de weg gestaan en door iemand in een dikke bmw, type weet ik ni, naar de afsluitdijk gebracht, die man werkte op een jachtenbouwbedrijf ofzo. Bij de afsluitdijk werd ik langs de snelweg op de vluchtstrook afgezet omdat er geen benzinepomp ofzo was en hij de andere kant op moest, dat was niet erg slim want ik kreeg al snel politie op mn dak Dus ik zei Sorry meneer ik weet dat ik hier niet mag staan maar ik werd hier afgezet, weet u een betere plek om te staan? Die brombeer zei dat ik 5 km terug moest lopen voor een benzinestation. Ja ok meneer doei! En verder staan liften. Toen reed ik met een paar wegwerkers mee die het gras op de afsluitdijk bijhouden, ja moet ook gedaan worden! En vanaf den oever weer op de vluchtstrook gelift, maar werd al snel opgepikt door een franstalige belg, wat was wel leuk, kon ik me frans weer een beetje bijpoetsen Hij was chauffeur en had mensen naar duitsland gebracht en was nu weer onderweg naar belgie, die had me bij Hoorn afgezet bij de Mac vanwaar ik met mensen meereed richting mn huis
Groningen - Hoorn: 4,5 uur

heb nu trouwens ook fotos gemaakt van mensen die me meegenomen hebben, maar me bleutooth heeft kuuren en krijg ze ni op mn pc
cool, zet maar snel die foto's hiero , ik denk dat ik ook is ga liften, klinkt best wel gezellig
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  dinsdag 24 mei 2005 @ 15:03:32 #45
81237 releaze
best of both worlds
pi_27309748
ik heb alleen tijdens een grote storm in nederland gelift, omdat ik van het ene end van den haag naar het andere end moest, en er totaal geen ov was. (was in 2003 geloof ik, heel nederland lag plat)

het was wel okee, maar ik zat bij een, ja hoor, allochtoon in de auto en die begon toch allerlei rare verhalen op te hangen en vragen te stellen, ik voelde me op een gegeven moment zo ongemakkelijk!
Maar ja.. ik denk dat je dat als meisje al snel hebt.

Als het echt "nodig" is, dan zal ik liften. Anders niet. Ik voel me niet op mn gemak bij vreemde mannen in de auto.
  dinsdag 24 mei 2005 @ 15:14:29 #46
15869 gr8w8
Better by design.
pi_27310150
Hmz, dan toch maar eens proberen, van A'dam naar Eindhoven moet toch wel te doen zijn?
Welkom bij de V&D der webfora.
  dinsdag 24 mei 2005 @ 15:21:11 #47
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_27310369
Maargoed, pics dus
Vampire Romance O+
  Moderator dinsdag 24 mei 2005 @ 16:00:54 #48
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_27311639
Ook toevallig, vorige week nog een liftend stel meegenomen. Dat was in de VS in Colorado. Heb ze opgepikt in het plaatsje Nederland (geen grap) en heb ze afgezet in Boulder, waar ik ook moest zijn.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
  dinsdag 24 mei 2005 @ 16:59:37 #49
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_27313707
Okee dan, me blauwe tand eindelijk weer aan de praat met mn pc gekregen
Hier zijn de fotos, helaas niet van iedereen die me meenam:

zondagmiddag 22mei, hilversum - hoorn


hilversum centrum - snelweg
mooie oude mercedes 200d uit 1972, check die dobbelstenen




Met Saab 900turbo Cabrio naar amsterdam:





vanaf amsterdam opgepik door zangeres naar hoorn:


Laatste stukje hoorn weer met een saab mee van mensen uit brabant,


Zondagavond 23 mei, hoorn - groningen


vanaf hoorn naar friesland met touringcar



Maandagavond 24 Mei, Groningen - Hoorn
afsluitdijk:


Met wegwerkers mee de afsluitdijk over


Andere kant afsluitdijk met franstalige belg mee naar hoorn vanaf vluchtstrook



Helaas zitten er een paar gaten in van mensen die niet op de foto wilden, of dat ik het was vergeten
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
pi_27314505
Ik heb vorig jaar 2 meisjes meegenomen vanaf Rotterdam naar Nijmegen (moest daar toch zijn dus why not).
Die wilden echter mij terug"betalen" in natura maar ik heb vriendelijk gezegd dat niet te willen...
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')