Dat is de adder onder het gras idd hierbij.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 15:26 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Jij snapt de essentie van Olympische spelen en nationale elftallen niet echt kennelijk.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Maar wat moeten we dan met een Yildirim die gewoon beweerde dat zijn hart hem ingeeft om voor Turkije te gaan spelen terwijl hij hier geboren is? Of Abdellaoui, die ook voor Marokko koos?quote:Op zaterdag 21 mei 2005 15:16 schreef cultheld het volgende:
Ik heb ook koloniale roots en mijn opa zou zich in z'n graf omdraaien als hij vergeleken zou worden met een buitenlander wat betreft het al dan niet Nederlander zijn. Mijn opa is opgegroeid met de Nederlandse taal en heeft het Nederlandse leger in feite gediend. Ik vind het daarom volledig terecht dat Landzaat en Van Bronckhorst voor Nederland spelen. Hetzelfde geldt voor Davids, etc. De kinderen van arbeidsmigranten zijn hier geboren en getogen en hebben Nederlands geleerd. Ook zij kunnen zich in a way Nederlander noemen. Maar Kalou is gewoon import en heeft behalve clubvoetbal geen enkele band met Nederland.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Er zijn wel meer goede brood bakkers, metselaars in Nederland maar een voetballer als Kalou daar loopt er in Nederland maar 1 van rond en die moet je koesteren.quote:Op zondag 22 mei 2005 20:37 schreef axis303 het volgende:
Tja, als iemand goed tegen een bal kan trappen is dat natuurlijk belangrijker dan dat iemand goed brood kan bakken...
Iemand uit Congo die prachtig kan metselen heeft ook talent en meerwaarde...
En die levert bovendien daadwerkelijk een constructieve bijdrage aan de samenleving...
Vorige week heeft een veel groter talent met ene dubbel paspoort gekozen voor Nederland, Affelay.
Fuck die Kalou.
			
			
			
			Dat gebeurt nu toch. Hij kan gewoon in Nederland blijven voetballen hoor.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:21 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Er zijn wel meer goede brood bakkers, metselaars in Nederland maar een voetballer als Kalou daar loopt er in Nederland maar 1 van rond en die moet je koesteren.
			
			
			
			Maar daar gaat het ook helemaal niet om in tegenstelling tot wat veel mensen denken. Tuurlijk mag Kalou in Nederland blijven voetballen want hij heeft een verblijfsvergunning. Het gaat er alleen om dat iemand als Mevrouw Verdonk hier een machtsspelletje speelt en het denkt beter te weten. Maar zoals al vaker zitten ze er in de politiek weer naast.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Dat gebeurt nu toch. Hij kan gewoon in Nederland blijven voetballen hoor.
			
			
			
			Kalou voetbalt maar lekker voor Ivoorkust en als hij dat niet wil, dan speelt hij maar geen interlands.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:27 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Maar daar gaat het ook helemaal niet om in tegenstelling tot wat veel mensen denken. Tuurlijk mag Kalou in Nederland blijven voetballen want hij heeft een verblijfsvergunning. Het gaat er alleen om dat iemand als Mevrouw Verdonk hier een machtsspelletje speelt en het denkt beter te weten. Maar zoals al vaker zitten ze er in de politiek weer naast.
			
			
			
			Met 19 jaar zou Kalou nu al een meerwaarde zijn voor het Nederlands elftal. Dat vindt zelfs de bondscoach, de bond en alle andere deskundigen.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:28 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Kalou voetbalt maar lekker voor Ivoorkust en als hij dat niet wil, dan speelt hij maar geen interlands.
			
			
			
			Aaaah, zielig........quote:Op zondag 22 mei 2005 14:39 schreef PJORourke het volgende:
Wat betreft Verdonk: iedere beslissing van haar was negatief uitgelegd als zijnde goedkoop scoren.
			
			
			
			Boeiend wat de bondscoach vindt, die vindt Henry ook een meerwaarde voor het Nederlands elftal. De bondscoach wordt betaald om Nederlanders te selecteren, over talent heeft hij niet te klagen, genoeg landen die minder bedeeld zijn. Daar wordt hij voor betaald, niet om zich ongevraagd te bemoeiend met van allerlei voor zijn functie irrelevante zaken.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:33 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Met 19 jaar zou Kalou nu al een meerwaarde zijn voor het Nederlands elftal. Dat vindt zelfs de bondscoach, de bond en alle andere deskundigen.
			
			
			
			Het lijkt mij best belangrijk wat een bondscoach vindt, belangrijker van jou `mening´. Over irrelevante zaken gesproken een speler als Henry een meerwaarde noemen dat is pas irrelevant.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:37 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Boeiend wat de bondscoach vindt, die vindt Henry ook een meerwaarde voor het Nederlands elftal. De bondscoach wordt betaald om Nederlanders te selecteren, over talent heeft hij niet te klagen, genoeg landen die minder bedeeld zijn. Daar wordt hij voor betaald, niet om zich ongevraagd te bemoeiend met van allerlei voor zijn functie irrelevante zaken.
			
			
			
			Audina en Kiplagat hadden ook niet in die versnelde procedure terecht moeten komen. Hopelijk is de beslissing inzake het dossier-Kalou de ommekeer. De bondscoach heeft spelers genoeg waar hij uit kan selecteren. Kennelijk begrijp jij de essentie van interlandvoetbal niet zo goed.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:46 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Het lijkt mij best belangrijk wat een bondscoach vindt, belangrijker van jou `mening´. Over irrelevante zaken gesproken een speler als Henry een meerwaarde noemen dat is pas irrelevant.
Wat van Basten vindt is juist niet irrelevant, bij de dames Kiplagat en Audina werd ook besloten op advies van de bond en van de coach. Het feit dat zij getrouwd zijn met de coach is dan toch ook wel heel erg toevallig.
			
			
			
			interlandvoetbal verschilt in de essentie niks met spelers die op de olympische spelen hun land vertegenwoordigen.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Audina en Kiplagat hadden ook niet in die versnelde procedure terecht moeten komen. Hopelijk is de beslissing inzake het dossier-Kalou de ommekeer. De bondscoach heeft spelers genoeg waar hij uit kan selecteren. Kennelijk begrijp jij de essentie van interlandvoetbal niet zo goed.
			
			
			
			Wel hun eigen land dan. Ik vind het triest dat er van allerlei Afrikanen in Deense en Nederlandse shirts lopen.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:55 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
interlandvoetbal verschilt in de essentie niks met spelers die op de olympische spelen hun land vertegenwoordigen.
			
			
			
			Als er een wet is waarin staat dat je een uitzondering kan maken in een geval van Kalou, Kiplagat en Audina dan moet dit ook bij allemaal gebeuren en niet bij twee wel en 1 niet omdat Mevrouw Verdonk het niet nodig vindt.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Wel hun eigen land dan. Ik vind het triest dat er van allerlei Afrikanen in Deense en Nederlandse shirts lopen.
			
			
			
			Deze drie kwamen in aanmerking voor een individuele afweging. Nergens staat dat ze dan alle drie ook uiteindelijk in aanmerking moeten komen voor die versnelde procedure, dat maak jij er van.quote:Op zondag 22 mei 2005 22:06 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Als er een wet is waarin staat dat je een uitzondering kan maken in een geval van Kalou, Kiplagat en Audina dan moet dit ook bij allemaal gebeuren en niet bij twee wel en 1 niet omdat Mevrouw Verdonk het niet nodig vindt.
Maar uit je uitspraak blijk wel dat het geen zin heeft om hier over in discussie te gaan met jou omdat je blijkbaar iets tegen Afrikanen hebt.
			
			
			
			
			
			
			
			Psies, als Verdonk niet wil janken dat elke beslissing van haar tegen haar wordt gebruikt, dan moet ze vooral dit soort dingen gaan flikken: het bij twee anderen geruisloos door laten gaan en dan die lijn van haar voorganger halsstarrig weigeren door te trekken zonder geldige reden. Gelijke monniken, gelijke kappen.quote:Op zondag 22 mei 2005 22:06 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Als er een wet is waarin staat dat je een uitzondering kan maken in een geval van Kalou, Kiplagat en Audina dan moet dit ook bij allemaal gebeuren en niet bij twee wel en 1 niet omdat Mevrouw Verdonk het niet nodig vindt.
			
			
			
			
			
			
			
			Van Basten wil hem er graag bij hebben, dus ja, blijkbaar staat hij bovenaan de pikorde.quote:Op maandag 23 mei 2005 15:14 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Waar moet Kalou eigenlijk voorin spelen als je Robben en 16 centrumspitsen/rechtsbuitens hebt die je allemaal probeert te laten spelen. Staat ie bovenaan de pikorde bij Nistelrooy, Makaay, Kuyt ? Hoeveel aanvallers wil je meenemen als je ook al met Babel en Persie bezig bent.
			
			
			
			
			
			
			
			Tsja, als jij het beter weet dan Van Basten...quote:Op maandag 23 mei 2005 15:31 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Van Basten wilde Yilderim er ook graag bijhebben, maar hij kreeg 1 kans (misschien wel terecht trouwens want hij speelde toen slecht in Oranje en bij zijn club). Dus dat wil niet alles zeggen.
Kalou speelt meestal als een centrumspits, schaduwspits of een linksbuiten bij Feyenoord dacht ik. Een rol achter de spits bestaat inmiddels niet meer bij oranje gezien het vrij strikt ingevoerde 4-3-3. Als je Robben hebt zet je die standaard op linksbuiten. Kuyt bedenkt ie ook wel elke keer een contructie voor om hem te laten spelen, meestal rechtsbuiten, ook al is dat niet op zijn eigen positie. Blijft over de centrumspitspositie. Lijkt me heel sterk dat Kalou Nistelrooy, Kuyt, Makaay en al die andere spitsen voorbijgaat in de pikorde.
Verderest heeft ie nog Yilderim, Meerdink (als ie terugkomt), Babel, Persie als backups voor willekeurige positie's voorin. Dus nogmaals : wat is de positie van Kalou en wie valt er af.
			
			
			
			
			
			
			
			Of het antwoord jou bevalt of niet, het verandert toch niet: Dat bepaalt van Basten. Vraag hem dus voor wie Kalou de vervanger zou zijn.quote:Op maandag 23 mei 2005 15:45 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Dat is geen antwoord. Laatste poging. Wat is de positie van Kalou in oranje. En wie komt op de bank. En welke aanvaller valt af in de selectie, want je kan niet met 378 aanvallers naar het WK.
			
			
			
			
			
			
			
			Als Van Basten Kalou wil selecteren en Kalou wil Nederlander worden, zie ik het probleem niet. Wat is de meerwaarde van het wachten?quote:Op maandag 23 mei 2005 16:17 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Van Basten moet maar gewoon selecteren uit het geweldige aanbod van Nederlanders en zich verder niet bemoeien met zaken die de politiek aangaan.
			
			
			
			Dat er maar eens gestopt moet worden met al die uitzonderingen die zogenaamd een meerwaarde zijn voor dit land. Kalou wacht maar netjes zoals de regels voorschrijven en zoals iedereen dat moet. Dan gaat hij maar 2 jaar later naar Engeland.quote:Op maandag 23 mei 2005 16:26 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Als Van Basten Kalou wil selecteren en Kalou wil Nederlander worden, zie ik het probleem niet. Wat is de meerwaarde van het wachten?
			
			
			
			Dat weegt op tegen de honderden miljoenen (Ik geloof dat het zelfs tegen het miljard loopt) aan economisch voordeel dat Nederland zou hebben als Kalou de winnende treffer in de finale van het WK tegen Duitsland zou maken?quote:Op maandag 23 mei 2005 16:27 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat er maar eens gestopt moet worden met al die uitzonderingen die zogenaamd een meerwaarde zijn voor dit land. Kalou wacht maar netjes zoals de regels voorschrijven en zoals iedereen dat moet. Dan gaat hij maar 2 jaar later naar Engeland.
Met zo'n redenatie ga je me ook voorstellen om Nederlandse voetballers maar aan te moedigen Mongool of Togonees te worden, omdat die elftallen nog wel wat sterker mogen omdat er anders geen lol meer aan is?quote:Van Basten wordt betaald om Nederlanders te selecteren, niet om spelers met een andere nationaliteit te ronselen. Dat tast ook de hele essentie van interlandvoetbal aan.Dat snap jij natuurlijk niet, maar het leuke van interlandvoetbal is dat veel landen goede spelers hebben of 'n goede speler. Interlandvoetbal wordt niet leuker als Oekraine zonder Shevchenko moet spelen, Peru zonder Pizarro, Ghana zonder Appiah, Georgië zonder Kaladze en Bulgarije zonder Bojinov omdat die allemaal voor de Azzuri uitkomen.
![]()
			
			
			
			Loopt het tegen het miljard? Goh, dan kunnen we vast nog wel meer voetballers charteren, trek de beurs maar open, al kost het honderden miljoenen. Dat halen we er toch wel uit.quote:Op maandag 23 mei 2005 16:34 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Dat weegt op tegen de honderden miljoenen (Ik geloof dat het zelfs tegen het miljard loopt) aan economisch voordeel dat Nederland zou hebben als Kalou de winnende treffer in de finale van het WK tegen Duitsland zou maken?
[..]
Je snapt het echt niet he? Je begrijpt de essentie van interlandvoetbal echt niet. Ieder speelt gewoon voor zijn eigen land. Nederland moet geen Kalou opstellen, Duitsland geen Dundee, maar Qatar moet ook geen Ailton of Dede opstellen.quote:Met zo'n redenatie ga je me ook voorstellen om Nederlandse voetballers maar aan te moedigen Mongool of Togonees te worden, omdat die elftallen nog wel wat sterker mogen omdat er anders geen lol meer aan is?
			
			
			
			Nou ik denk niet dat Rita Verdonk een machtspelletje speelt. Zij houdt zich gewoon correct aan de voorschriften.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:27 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Maar daar gaat het ook helemaal niet om in tegenstelling tot wat veel mensen denken. Tuurlijk mag Kalou in Nederland blijven voetballen want hij heeft een verblijfsvergunning. Het gaat er alleen om dat iemand als Mevrouw Verdonk hier een machtsspelletje speelt en het denkt beter te weten. Maar zoals al vaker zitten ze er in de politiek weer naast.
			
			
			
			
			
			
			
			Ben het met je eens.quote:Op maandag 23 mei 2005 18:57 schreef cultheld het volgende:
Leer racistisch eens spellen. Verder ben ik het wel met je eens; Matty Verkamman verdient een enkeltje daklozenkrant.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Rot op! (deel 4)
Kalou Talent van het Jaar
Salomon Kalou krijgt de Johan Cruijff Prijs voor het talent van het jaar in de eredivisie. Een brede vakjury, met onder meer de trainers Marco van Basten, Guus Hiddink, Ruud Gullit en Wim Jansen, kozen de Feyenoorder tot de grootste belofte. Het is de derde keer dat de prijs wordt uitgereikt. Arjen Robben (2003) en Wesley Sneijder (2004) gingen hem voor.
De 19-jarige Kalou krijgt een beeldje, maar mag ook de plaats bepalen waar een openbaar trapveldje (Cruyff Court) namens de Johan Cruyff Foundation komt. Kalou maakte dit seizoen veel indruk in de aanval van Feyenoord. Hij scoorde twintig keer in de competitie en eindigde daarmee als tweede op de topscorerslijst van de eredivisie.
Bron: Cruijff.com
Zijn antwoord op de vraag wáár hij het "Cruijff Court" wil aanleggen: Daar moet ik eerst goed over nadenken, maar misschien in Ivoorkust. vind ik het meest belachelijk! Salomon Kalou wil Nederlander worden, voor Oranje uitkomen, zogenaamd omdat Nederland zijn land zou zijn! Maar het voetbalveldje wil hij in Ivoorkust laten aanleggen???
Al meerdere malen is het gezegd, Salomon Kalou heeft HELEMAAL NIETS met Nederland, hij zal zijn Nederlandse nationaliteit alleen maar aanwenden om makkelijker een transfer af te dwingen naar clubs in Engeland, Italië of Spanje. Aangezien daar de eisen voor het toekennen van een werkvergunning veel strenger zijn. Jammer dat maar weinig mensen dit doorhebben...
			
			
			
			Komt daar vandaan, niet echt belangrijk, maar soort van bronvermelding. Zal het niet meer doen, ok???quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:02 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
PornoStar: waarom flikker je toch steeds die link van je erbij man?
			
			
			
			Ok, was niet persoonlijk bedoeld, maar bijna ieder bericht van je heeft zo'n linkje naar die site...quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:08 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
Komt daar vandaan, niet echt belangrijk, maar soort van bronvermelding. Zal het niet meer doen, ok???![]()
			
			
			
			quote:Rita Verdonk for president!
Enkele weken geleden besloot Rita Verdonk (Minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie) dat Salomon Kalou niet in aanmerking komt voor versnelde procedure, waarmee hij de Nederlandse nationaliteit kan bemachtigen. De immigratie- en naturalisatiedienst (IND) stond vanwege de meerwaarde van Kalou, nog positief tegenover een versnelde procedure. Ook het ministerie van VWS deelde deze mening. Namens het ministerie voor Vreemdelingenzaken en Integratie Verdonk besloot Rita Verdonk echter het tegenovergestelde: "Na lang wikken en wegen heeft ministerie van Justitie anders besloten", aldus Verdonk. Salomon Kalou zal nu de normale procedure moeten doorlopen en zal dan in 2008 de Nederlandse nationaliteit krijgen. De weken na deze beslissing wordt deze zaak het onderwerp van één grote nationale discussie, maar waarom?
In Oumé, een klein plaatsje in Ivoorkust, wordt Salomon Kalou op 5 augustus 1985 geboren. Na bij ASEC zijn voetballoopbaan begonnen te zijn, verhuist hij al snel naar de vermaarde voetbalacademie van Jean-Marc Guillou in Abidjan. Deze Jean-Marc Guillou ziet talentvolle voetballertjes als een populair exportproduct en via "zijn" SK Beveren in België, probeert hij de talenten voor veel geld te verkopen aan clubs uit de grotere voetballanden. Salomon Kalou ziet dit echter niet zitten en zijn broer Bonaventura Kalou regelt voor hem een plaats in de jeugdopleiding van Feyenoord, waar zijn zeven jaar oudere broer sinds 1997 voor uitkomt. Bij de Rotterdammers ontwikkelt Salomon Kalou zich tot een begenadigd aanvaller en al snel zijn er stemmen dat de kleine Kalou misschien wel eens beter zou kunnen worden dan Bonaventura Kalou. Zes seizoenen speelt deze rechtsbuiten bij Feyenoord, een periode waarin hij 35 maal weet te scoren in de 149 competitiewedstrijden die hij speelt, in de zomer van 2003 vertrekt Bonaventura Kalou naar het Franse AJ Auxerre.
Het seizoen daarop wordt Salomon Kalou toegevoegd aan de selectie van Feyenoord en kort voor de winterstop gunt Bert van Marwijk hem zelfs zijn debuut. Bij een 2 – 0 achterstand in de Amsterdam ArenA tegen Ajax, mag hij in de 68e minuut invallen voor Anthony Lurling. Salomon Kalou kan aan de stand niets meer veranderen, maar op achttienjarige leeftijd, heeft hij wel mooi zijn debuut gemaakt. Tot de winterstop komt hij nog eenmaal in actie voor Feyenoord (tegen ADO Den Haag) waarna technisch directeur Mark Wotte besluit dat het beter is voor de ontwikkeling van Salomon Kalou, om hem de rest van het seizoen te laten spelen bij satellietclub Excelsior. Hier speelt hij als rechtsbuiten nog elf wedstrijden en scoort daarin viermaal. Salomon Kalou heeft hiermee in seizoen 2003 – 2004 voldoende indruk gemaakt om zich in de zomer van 2004 weer te melden bij Feyenoord, waar hij definitief wordt opgenomen in de selectie. De nieuw aangestelde trainer Ruud Gullit en zijn assistent Zeljko Petrovic zien het wel zitten in de kleine Kalou.
Voor Salomon Kalou zal seizoen 2004 – 2005 later blijken als hét seizoen van zijn absolute doorbraak. Ruud Gullit durft het aan om Thomas Buffel, de revelatie van het seizoen daarvoor, te passeren ten faveure van Salomon Kalou. De kans die hij krijgt, grijpt hij met beide handen aan en aangezien de samenwerking met Dirk Kuijt uitstekend verloopt, blijkt dit een gouden zet. In de Holland Casino Eredivisie scoort Salomon Kalou twintigmaal in eenendertig wedstrijden en daarnaast treft hij in het Amstel Cup-toernooi nog driemaal doel en ook weet hij nog viermaal het net te vinden in de strijd om de UEFA Cup. In Rotterdam, maar ook daarbuiten, is Salomon Kalou hot en er wordt zelfs hardop gedroomd over een Nederlandse nationaliteit voor de spits. De Nederlandse bondscoach Marco van Basten ziet in hem een potentiële international en ook met het oog op het WK voor spelers tot en met twintig jaar, dat in de zomer van 2005 in Nederland wordt georganiseerd, ziet men Salomon Kalou in een Oranje shirt wel zitten.
Het besluit van Rita Verdonk wordt dan ook negatief ontvangen, bondscoach Marco van Basten reageert zelfs telefonisch in een talkshow waar de minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie te gast is. Men ziet niet in waarom men nu zo moeilijk doet om de Nederlandse nationaliteit toe te kennen aan deze talentvolle spits, met roots in Ivoorkust. Want het is toch duidelijk dat Salomon Kalou een groot talent is? En tijdens het jeugd-WK kan hij toch een schitterend koppel vormen met Ryan Babel, de talentvolle spits van Ajax? En als hij zijn ontwikkeling zo voortzet, kan hij wellicht bij het WK van 2006 in Duitsland al deel uitmaken van de selectie van Marco van Basten. Waarom dan geen versnelde procedure?
Ook wijst men naar eerdere gevallen, van sporters die wél de Nederlandse nationaliteit toegewezen kregen, na een versnelde procedure. Badmintonster Mia Audina en marathonloopster Lornah Kiplagat komen op dit moment voor Nederland uit, nadat zij de versnelde procedure mochten verlopen. Toch loopt deze vergelijking mank: beide dames hadden zich hiervoor al ruimschoots bewezen en belangrijker nog, zijn in staat om Nederland individueel grote sportsuccessen te bezorgen. Bij Salomon Kalou is dit niet het geval, als hij deze ontwikkeling voorzet, kan hij een spits van wereldformaat worden, maar Europees- of Wereldkampioen wordt je met minimaal elf spelers. Daarnaast heeft hij zich nu slechts op nationaal niveau bewezen, terwijl Audina en Kiplagat internationale toppers waren, alvorens zij de Nederlandse nationaliteit bemachtigden.
Waarom wil Salomon Kalou zo graag de Nederlandse nationaliteit?
Misschien wil hij niet voor Ivoorkust uitkomen, waar men na een verloren interland zo enkele dagen wordt opgesloten in één of andere afgesloten legerbasis, zoals ook zijn grote broer en voorbeeld Bonaventura Kalou al enkele malen heeft mogen ervaren. Misschien is zijn liefde voor Nederland inmiddels zo groot geworden, dat hij zich meer Nederlander voelt en zijn nieuwe vaderland wil verdedigen in het Oranje shirt. Maar misschien heeft hier helemaal niets mee te maken en wil hij zijn Nederlandse nationaliteit alleen maar aanwenden om verder te gaan in Europa, want als Nederlander komt hij in de grote drie competities (Premier League, Serie A en Primèra Division) veel makkelijker aan een club, als een speler uit Ivoorkust. Grote clubs hebben al aangegeven in Salomon Kalou een (toekomstige) versterking te zien, zo werden het Engelse Chelsea, AC Milan uit Italië en het Spaanse Valencia al in verband gebracht met de Feyenoord-spits.
Komende zomer wordt Salomon Kalou twintig jaar, hij heeft dan één seizoen eredivisie-ervaring en een vertrek naar het buitenland lijkt dan ook nog niet verstandig. Zelf zegt hij dit ook nog helemaal niet te ambiëren, maar vóór 2008 zal hij toch wel vertokken willen zijn bij Feyenoord om in een hoger aangeschreven competitie zijn kunsten te laten zien. De Nederlandse nationaliteit zal hem hierbij goed van pas komen.
Het ministerie voor Vreemdelingenzaken en Integratie heeft er in mijn ogen goed aan gedaan om Salomon Kalou niet in aanmerking te laten komen voor de versnelde procedure. Dat België al jarenlang voetballers naturaliseert, met de bedoeling het nationale elftal te versterken, moet geen voorbeeld zijn voor Nederland. Daarnaast hebben wij Salomon Kalou helemaal niet nodig. Op het naderende WK voor spelers tot en met twintig jaar zou hij kunnen uitblinken, maar dit is maar een jeugd-WK. In het Nederlandse elftal van bondscoach Marco van Basten wordt hij niet gemist, want we hebben al de beschikking over genoeg spitsen van wereldniveau met Ruud van Nistelrooij, Roy Makaay, Patrick Kluivert, Jimmy Floyd Hasselbaink, Pierre van Hooijdonk, Dirk Kuijt en in de toekomst wellicht Collins John, Ryan Babel, Klaas-Jan Huntelaar en Quincy Owusu-Abeyi. En ook al ging het om de beste verdediger van de wereld, de Nederlandse nationaliteit moet niet misbruikt worden voor "het beter in de markt liggen" van een speler!
Bron: Voetbalzone.nl
			
			
			
			
			
			
			
			Wou je ontkennen dat het niet zo is?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:03 schreef methodmich het volgende:
Vooringenomen stukje dat er voor het gemak maar vanuit gaat dat Kalou alleen aan zijn transfermogelijkheden denkt... Maar ja, Voetbalzone.
			
			
			
			
			
			
			
			Eenzijdige poll..quote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:07 schreef P0RN0STAR het volgende:
spammerdespam
			
			
			
			Wat een leuk verhaaltje.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:07 schreef P0RN0STAR het volgende:
spammerdespam
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |