Hartstikke bedankt! Ziet er top uitquote:Op maandag 23 mei 2005 12:43 schreef Puckzzz het volgende:
Ik heb ff gauw wat voor je gedaan. Paint kan niet volgens mij, maar dat weet ik niet zeker gebruik het echt nooit.
afbeelding]
afbeelding]
Je moet echt een bewerkingsprogramma aanschaffen, de kleuren iets helderder maken is soms wel nodig omdat je digitaal niet zoals een analoge film overweg kan met groot verschil in licht en contrast.quote:
quote:Op maandag 23 mei 2005 14:04 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
[..]
Je moet echt een bewerkingsprogramma downloaden aanschaffen, de kleuren iets helderder maken is soms wel nodig omdat je digitaal niet zoals een analoge film overweg kan met groot verschil in licht en contrast.
Weet ikquote:Op maandag 23 mei 2005 18:03 schreef Re het volgende:
't meeste niet Esto
1. overbelicht en ik zie geen doel in deze foto
2. mooie druppel beter belicht ook
3. da's een overbelichte niet scherpe bloem
4. leuk idee maar onscherp
5. da's een spoorrails, beetje flets en horizon te veel in het midden waardoor een beetje saai
6. Eiffeltoren... die iets scheef staat en wat overbelicht is, wat een beetje stoort
opbouwend bedoelt hoor
Bij alle foto's heb ik de flits ook uitgehad, maarja...quote:Op maandag 23 mei 2005 18:23 schreef Re het volgende:
ik zou zo min mogelijk flitsen, wat is je camera?
Lichtcorrectie instellen. Gewoon 1 of 2 stoppen hoger en even uitproberen wat de beste instelling is. Een camera wil zich nog wel eens vergissen als er veel lichte of donkere vlakken op de foto aanwezig zijn of als je vanuit het donker naar het licht fotografeert of andersom. Het heet EV, staat ongetwijfeld in je handleiding.quote:Op maandag 23 mei 2005 18:12 schreef Esto het volgende:
Ik baal iig ook dat sommige foto's zo overbelicht zijn, maar hoe kan ik dat voorkomen? Gewoon de flits uitzetten?
quote:Op maandag 23 mei 2005 18:10 schreef Astridj0h het volgende:
Ja t zijn fotootjes
Maar goed ff serieus...
#1 wel ok, maar stoor me aan dat iets links boven. Ik vind het geen superboeiend onderwerp
#2 doet het bij mij niet?
#3 Die stamper(zo heet dat toch?) staat er niet scherp op, doet afbreuk aan de foto. Verder zie je ook nog schaduw in de bloem, heb je geflitst? Beter een ringflitser dan gebruiken denk ik (niet dat ik die heb maar toch he, ff profi commentaar)
#4 Niet helemaal lekker scherp en ook ahd ik het beter gevonden als de benen ontbloot waren? en dan mooi crop er van maken?
#5 Vind ik wel wat hebben. Beetje desolaat, wel mooi. Ik zie wel vlekjes rechts, sneeuwde het ofzo?
#6 Vind ik ver uit het beste geslaagd! Doet het mooi in z/w! Heb wel het idee dat ie ietsjes scheef staat, maar dat is mieren........
Zo da was wel weer heel verhaal zeg
Even goed laten hosten op imageshack. Je moet de 2e url (die imageshack na het uploaden weergeeft) hierplakken.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 19:09 schreef Nature4Life het volgende:
Deze foto heb ik eergisteren gemaakt bij een leuk buitje
[afbeelding]
Ik zie namelijk geen fotoquote:Op dinsdag 24 mei 2005 19:19 schreef Nature4Life het volgende:
? Er is niets mis mee, ik doe niet anders dan normaal...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |