quote:Op maandag 30 mei 2005 10:12 schreef Dirkh het volgende:Ik ga een caravan kopen
Oh mijn god, wat erg.
Maar daar moet natuurlijk ook allerlei snufjes in gebouwd worden, dus dat wordt ook weer een nieuw project.
Een caravan, woehahaha. Goed, mijn leven is over. Ik loop even naar de bloemist om een paar Begonia's te kopen.
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:16 schreef Oblivion het volgende:
Een sleurhut...![]()
Damn ik dacht dat ik een shit leven had...![]()
Je moet wel!quote:Op maandag 30 mei 2005 10:20 schreef Dirkh het volgende:
Een vaste staplek![]()
Ik zeg nu van niet, maar dat kan zomaar veranderen. Ik moet wel een camping zien te vinden met WiFi.
Oe! Met de KCK Caravanclub op vakantie!quote:Op maandag 30 mei 2005 10:30 schreef Dirkh het volgende:
Grmbl.....
En bedankt hè!
Ik zoek nog stickers voor op de caravan, zodat ik kan doen dat ik alle caravanlanden ben geweest.
En zo'n eland.
Heb je een beetje ruime parkeerplek voor de deur? Dan kan ik hem daar wel stallen voor de rest van het jaar.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:26 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Jij bent écht de buurman waar ik bang voor was![]()
Veel plezier ermee
![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:28 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Je moet wel!
*mompelt iets over een reis-aquarium.
Ik heb maar een paar eisen aan de caravan:quote:
Daar staat onze vouwwagen natuurlijk alquote:Op maandag 30 mei 2005 10:31 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Heb je een beetje ruime parkeerplek voor de deur? Dan kan ik hem daar wel stallen voor de rest van het jaar.
En zo'n grote groene plastic tafel, met kleedje met van die fruitmagneetjes!quote:
Koelkast!!quote:Op maandag 30 mei 2005 10:32 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik heb maar een paar eisen aan de caravan:
Een grote voortent mét luifel.
Wc
Douche
De rest zal me een zorg zijn.
Hè gezellig, een kamper mee op vakantiequote:Op maandag 30 mei 2005 10:34 schreef Oblivion het volgende:![]()
Even serieus: Wel eens gedacht aan een kamper? Die zijn wel stoer..![]()
Ja, dat wil ik ook wel, als ik de loterij heb gewonnen.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:34 schreef Oblivion het volgende:![]()
Even serieus: Wel eens gedacht aan een kamper? Die zijn wel stoer..![]()
Is dat een wodka-meloen?quote:
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:43 schreef Dirkh het volgende:
Koopt er iemand een houten keet in Zweden, dan is het allemaal fantastisch.
Koopt er iemand een caravan die je zowel in Zweden, Denemarken, Frankrijk, Duitsland, Spanje etc. kan neerzetten, wordt ie recht in zijn gezicht uitgelachen.
Ik zoek lotgenoten!!!
Dat wil ik ookquote:Op maandag 30 mei 2005 10:42 schreef Brighteyes het volgende:
Oh Dirkh! Er zijn tegenwoordig speeltjes voor op je caravan dat je ze radiografisch bestuurbaar op hun plek kan rijden! Hoef je niet meer te duwen enzo!
Heb me 2 jaar terug werkelijk kapot gelachen toen ik dat zag gebeuren. Huur dan gewoon een appartement. Ik hoef niet uit te leggen dat ik het niet meer droog hield toen mevrouw daarna de caravan ging stofzuigen?
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:37 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ja, dat wil ik ook wel, als ik de loterij heb gewonnen.
En nog een nadeel aan campers is, als je even boodschappen wil doen dan moet je je hele camper weer opbreken. Een caravan koppel je los en rijden maar.
Of dacht je dat ik lopend naar de kampwinkel ga?
KampwinkelDie met oud brood en oud speelgoed
(jeugdtrauma)
Jij?quote:Op maandag 30 mei 2005 10:45 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ruik een nieuw tijdelijk sub-forum: Juni-Juli vakantiemaand VAK
* Brighteyes is een die-hard kampeerster, maar dan wel met een tent
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:48 schreef Oblivion het volgende:
[..]![]()
Die dingen zijn echt niet zo duur tweedehands...
Enne...
[afbeelding]![]()
Ik wist het wel, als er dan toch geld uitgeven moest worden...![]()
Niets liever dan dat! Ik ben door mijn werk verwend wat hotels betreft en dus trek ik die ranzige vakantiehotels echt absoluut niet.quote:
Ah, een nieuw slachtoffer.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Niets liever dan dat! Ik ben door mijn werk verwend wat hotels betreft en dus trek ik die ranzige vakantiehotels echt absoluut niet.
Nee hoor! Doe mij maar lekker gras tussen mijn tenen bij het ontbijt enzo!Ik moet gewoon lekker mijn eigen gangetje kunnen gaan.
Vreselijk!quote:Op maandag 30 mei 2005 10:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Niets liever dan dat! Ik ben door mijn werk verwend wat hotels betreft en dus trek ik die ranzige vakantiehotels echt absoluut niet.
Nee hoor! Doe mij maar lekker gras tussen mijn tenen bij het ontbijt enzo!Ik moet gewoon lekker mijn eigen gangetje kunnen gaan.
Tsja, ieder zijn ding. Jij loopt eens in de zoveel dagen met die tank met stront onder je armen naar de stortplaats...quote:Op maandag 30 mei 2005 10:58 schreef Dirkh het volgende:
Ah, een nieuw slachtoffer.
Dus met je wc-rol over de camping strompelen op je slippers. Douchen in een ruimte waar net die grote vette dikke trol, die naast je op de camping staat, heeft zitten bouten. En in dezelfde doucheruimte heeft net een heftig menstruerende vrouw besloten om haar oksels en doos te gaan scheren.
Nee, lach mij maar uit met mijn caravan. HA!
Eèèèèn we zijn weer terug bij de essentie van Fok!; slierkjes en bonkjes.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:13 schreef Duderinnetje het volgende:
Zeg jongens?
Ik zat net een cup a soupje te verorberen![]()
Daar zijn karretjes voor.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:07 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Tsja, ieder zijn ding. Jij loopt eens in de zoveel dagen met die tank met stront onder je armen naar de stortplaats...
Jouw koekje wordt nog netjes weggespoeld. Maar als ik de gemiddelde campingtoilet in gedachte neem, dan wordt daar heel erg weinig doorgespoeld. En als er al netjes doorgetrokken wordt, dan blijft nog de helft achter.quote:
*koekje even wegspoelt met thee... ik krijg toch wel een licht brokje in mijn keel door je beschrijving.
Sta-toiletten in Frankrijk!quote:Op maandag 30 mei 2005 11:14 schreef Dirkh het volgende:
Jouw koekje wordt nog netjes weggespoeld. Maar als ik de gemiddelde campingtoilet in gedachte neem, dan wordt daar heel erg weinig doorgespoeld. En als er al netjes doorgetrokken wordt, dan blijft nog de helft achter.
Dan kom jij binnen lopen, met net een saté met saus achter je kiezen. (van de BBQ uiteraard)
Ach, op de camping is aardappelpurée met een blik bonen erdoor ook opeens lekker. Kokkerellen op een eenpitsbrandertjequote:Op maandag 30 mei 2005 11:12 schreef Brighteyes het volgende:
Stom is dat eigenlijk.In een hotel ga ik al over mijn nek als er 1 haar niet van mij in het bad zit en op een camping doet het me weinig. Badslippers aan en gaan!
Ben jij wel eens op een camping-wc geweest. Ik verzeker je, 80 % heeft last van spetterpoep na een avond doorzakken en rauwe kip op de BBQ.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:14 schreef Oblivion het volgende:
Zolang het niet spettert vind ik het best...![]()
quote:STINKIE! NIET DOEN HOOR!!!
Kijk! JIj snapt het!quote:Op maandag 30 mei 2005 11:16 schreef Duderinnetje het volgende:
Ach, op de camping is aardappelpurée met een blik bonen erdoor ook opeens lekker. Kokkerellen op een eenpitsbrandertje![]()
Dat is wel weer waar. Op de camping eet je zo'n zakje instant krul macaroni met een of andere vage kaassaus en thuis krijg je het niet door je strot.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:16 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ach, op de camping is aardappelpurée met een blik bonen erdoor ook opeens lekker. Kokkerellen op een eenpitsbrandertje![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 11:16 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ben jij wel eens op een camping-wc geweest. Ik verzeker je, 80 % heeft last van spetterpoep na een avond doorzakken en rauwe kip op de BBQ.
BE, je mag de caravan wel een keer huren hoor.
quote:Op maandag 30 mei 2005 11:16 schreef Dirkh het volgende:
BE, je mag de caravan wel een keer huren hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |