Ik heb hier het hele jaar naar uitgekeken!quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:25 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Je zit toch niet te kijken hé?
Es kijken of ze die hier hebben...quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:18 schreef DennisMoore het volgende:
Turf? Dan moet je eens The Ileach proeven.
[afbeelding]
Die smaakt echt enórm naar leer/turf/rook..
Teveel, naar mijn smaak.
Ik verspil m'n tijd aan peterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr de vries.quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb hier het hele jaar naar uitgekeken!
Nichtquote:Op donderdag 19 mei 2005 21:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb hier het hele jaar naar uitgekeken!
Nee.. . DAT is interessant..quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:29 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ik verspil m'n tijd aan peterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr de vries.
quote:
Ik heb wel wat beters te doen. Cognac drinken en zo.quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:31 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nee.. . DAT is interessant..
Hier kun je flink over zeiken.. da's leuk
Jezus.. ouwe lul ...quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:35 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ik heb wel wat beters te doen. Cognac drinken en zo.
Franse Whiskyquote:
Cognac = gestookt uit wijn ('brandewijn' of duits: weinbrand, engels: brandy)quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:41 schreef wonderer het volgende:
Franse WhiskyEen keer gehad, best lekker
quote:U zult het niet snel verwachten maar Cognac is een uitvinding van de Nederlanders. Vanwege de conserverende werking van alcohol begonnen de Nederlanders al in de twaalfde eeuw witte wijn te stoken; die vervolgens aan het drinkwater van zeeschepen werd toegevoegd, waardoor het drinkbaar bleef. De witte wijnen kwamen onder meer uit de Charente-streek. In de loop der tijd vestigden zich hier distilleerderijen die hun wijndistillaten op fust naar Holland verscheepten, wat goedkoper was dan het transport van wijn.
Tijdens de Frans/Duitse oorlog in het begin van de 17e eeuw stagneerde de handel; het distillaat bleef opgeslagen wachten op vervoer. Toen men na de oorlog rond 1640 in Nederland dit distillaat uiteindelijk proefde, werd ontdekt dat de eikenhouten fusten een uitzonderlijke werking op het distillaat hadden; Cognac was geboren
Is dat zo? Hmm, bedankt voor de infoquote:Op donderdag 19 mei 2005 21:46 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Cognac = gestookt uit wijn ('brandewijn' of duits: weinbrand, engels: brandy)
Whisky = gestookt uit gerst/mais.
[..]
Nu je 't zegt...quote:Op donderdag 19 mei 2005 22:20 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Laten we het eens over porno hebben, iemand nog iets goeds gezien de laatste tijd?
*bookmarkt en voor thuis bewaart*quote:Op donderdag 19 mei 2005 22:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nu je 't zegt...
Tipo Sesso - Bare Hotel
Helix Studios - Candy Ass Bareback
Schoolmates 6
Brrr, is die eerste met die gast die heel glad op de cover staat, maar in de film voorzien is van een flinke partij borsthaar?quote:Op donderdag 19 mei 2005 22:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nu je 't zegt...
Tipo Sesso - Bare Hotel
Helix Studios - Candy Ass Bareback
Schoolmates 6
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |