Ophoeren met Magrao en Leonardo. Zonde van Snoyl weer, ze zien het niet bij Feijenoord.quote:Feyenoord berispt Gerson Magrao
05 mei 2005, 08:58
Door: Jelmer Geerds
Feyenoord heeft Gerson Magrao een officiële waarschuwing gegeven. De Rotterdammers zijn niet tevreden met de instelling van de Braziliaan. Magrao staat in de belangstelling van verschillende buitenlandse clubs.
Het gaat daarbij voornamelijk over clubs uit België en Frankrijk, zo meldt Voetbal International. Magrao speelde dit seizoen amper in De Kuip, en lijkt te moeten wijken om nieuwe versterkingen mogelijk te maken.
Naast Magrao staan ook Jorge Acuna, Jean, Pieter Collen, Anthony Lurling, Glenn Loovens en Ferne Snoyl op te nominatie om te vertrekken uit Rotterdam.
Bron: www.voetbalprimeur.nl
Fantastisch weer.quote:TRIEST’, ‘FRUSTREREND’ EN ‘ONVOORSTELBAAR’
Jong Feyenoord waande zich tot twee minuten voor tijd zeker van de titel, maar gaf het kampioenschap alsnog uit handen. Die klap kwam hard aan in het Rotterdamse kamp. ´Ik had dit niet verwacht, het is ontzettend triest´, zegt vertrekkend trainer Mario Been. ´Ik ben niet in de kleedkamer geweest. Dat was op dat moment niet verstandig, want dan was ik boos geworden. Ik heb me geërgerd aan de instelling van een aantal eerste elftalspelers, en dan bedoel ik niet Malkowski en Bahia die goed speelden.´
De oefenmeester doelde vooral op Magrão, die hij wegens een gebrek aan inzet wisselde, en in mindere mate Leonardo. Been: ´Ik ben ook trots op veel jongens. Ik kom daarom morgen met mijn eindconclusie. Ik had echt niet verwacht dat we het nog weg zouden geven. Het grootste gedeelte van de jongens wilde er alles aan doen en we leken het ook te halen. Dat we het uiteindelijk niet haalden, is ontzettend triest. Ik had het die gasten echt gegund. Tweede plaatsen tellen niet. Of het een stille tocht terug wordt naar huis? Als het mij ligt wel ja.´
Joep van den Ouweland, die eveneens vertrekt, zat stuk na de nederlaag. ´Het is onvoorstelbaar en frustrerend´, sprak hij. ´Ik heb er eigenlijk geen woorden voor. Ik heb een goede tijd gehad bij Feyenoord. Het is alleen zó jammer dat je dat niet met een prijs kunt afsluiten. We hebben er alles aan gedaan en het had fantastisch geweest. Het is echter een enorme domper geworden. Ik zal hier nog wel even ziek van zijn.´
Wat ben jij toch debiel.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 23:38 schreef cultheld het volgende:
Wat is ie toch stom.
quote:Op woensdag 18 mei 2005 00:01 schreef golfer het volgende:
3-2 was het vanavond he?
speciaal voor Luni
Laat je maat dan even wegblijven met zijn verzinseltjes uit het Ajax-topic?quote:
Aldus de wereldkampioen "under cover" baksteen-werpen.quote:
Gelukkig reageren alle neuzen hier met waarheid.... (verkapte tvp)quote:Op woensdag 18 mei 2005 00:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Laat je maat dan even wegblijven met zijn verzinseltjes uit het Ajax-topic?
Zo! daar heeft ie niet van terugquote:Op woensdag 18 mei 2005 00:03 schreef cultheld het volgende:
[..]
Aldus de wereldkampioen "under cover" baksteen-werpen.
benieuwd of hier nog een reactie op komt, vuile was hou je binnen blabla. Lijkt me niet verstandig voor Gullit/Wotte/Jorien om nu kritiek te gaan leveren op Kuijtquote:En anders is hij weg? Kuijt: ,,Ik geef de club niet zomaar op. Maar alleen vanwege de fans, hè. Ik maak me gewoon zorgen. Ook omdat ik me afvraag of nieuwe spelers hier nog wel willen spelen. Ik wil zo verschrikkelijk graag kampioen worden. Ik heb eerder aangegeven dat er een schoonmaak moet plaats hebben. Voor een aantal mensen is geen plek meer. Alleen moet je dan wel kwaliteit kunnen aantrekken.''
Kuijt vindt de aanstaande komst van Wim Jansen een versterking voor de hele club. ,,Op elk gebied moet het bij Feyenoord verbeteren. Het gaat niet alleen om de spelersgroep. Het probleem zit in de structuur van de club. Echt, daar zit het hele probleem! En ik doel daarbij ook niet op Wotte. Als ik dit aansnij, betekent het niet dat hij er een rotzooi van heeft gemaakt. Binnen heel Feyenoord hebben mensen tekortkomingen. Als je die kunt versterken, is dat alleen maar goed. En dus is de komst van Wim Jansen een verbetering voor heel Feyenoord.''
En ik had, terwijl Kuijt heel misschien wel gelijk had met zijn opmerking, een plaatsvervangend gevoel van schaamte toen ik het las en dacht: Dirkie je bent bezig nu al afscheid te nemen en speelt in op een breuk, want een echt sterk bestuur of technische leiding pikt zo'n opmerking niet van een speler.quote:Op woensdag 18 mei 2005 00:57 schreef Erasmusch het volgende:
benieuwd of hier nog een reactie op komt, vuile was hou je binnen blabla. Lijkt me niet verstandig voor Gullit/Wotte/Jorien om nu kritiek te gaan leveren op Kuijt
Hoezo 'heel misschien gelijk'? Als ie weg had gewild had ie ook niet 2 mnd geleden bijgetekend. Beetje druk opvoeren is niks mis mee.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:20 schreef golfer het volgende:
[..]
En ik had, terwijl Kuijt heel misschien wel gelijk had met zijn opmerking, een plaatsvervangend gevoel van schaamte toen ik het las en dacht: Dirkie je bent bezig nu al afscheid te nemen en speelt in op een breuk, want een echt sterk bestuur of technische leiding pikt zo'n opmerking niet van een speler.
De beste spits ruilen voor de 80e doelman in de selectie? Lijkt me nou niet echt handig, al zou ik wel liever Dudek dan Babos zien keepen.quote:18-05-2005: 'Liverpool stuurt aan op ruil Kuijt - Dudek'
[Bron: FR-Fans.nl]
De Engelse krant The Guardian meldt dat Liverpool zich bij Feyenoord heeft gemeld voor Dirk Kuijt. Eerder klopten de Engelsen ook al aan, maar toen schrok de club van de gevraagde transfersom. Nu lijkt de finalist van de Champions League alles op alles te zetten om de Katwijker naar Anfield Road te halen. De krant meldt ook dat de transfer afhangt van het feit of Jurek Dudek een terugkeer naar de De Kuip ziet zitten. De Poolse doelman zou ook in de deal worden beklonken.
precies wat we nodig hebbenquote:18-05-2005: 'Liverpool stuurt aan op ruil Kuijt - Dudek'
[Bron: FR-Fans.nl]
De Engelse krant The Guardian meldt dat Liverpool zich bij Feyenoord heeft gemeld voor Dirk Kuijt. Eerder klopten de Engelsen ook al aan, maar toen schrok de club van de gevraagde transfersom. Nu lijkt de finalist van de Champions League alles op alles te zetten om de Katwijker naar Anfield Road te halen. De krant meldt ook dat de transfer afhangt van het feit of Jurek Dudek een terugkeer naar de De Kuip ziet zitten. De Poolse doelman zou ook in de deal worden beklonken.
Klopt. Niemand is groter dan de club, ook Kuijt niet.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:20 schreef golfer het volgende:
[..]
En ik had, terwijl Kuijt heel misschien wel gelijk had met zijn opmerking, een plaatsvervangend gevoel van schaamte toen ik het las en dacht: Dirkie je bent bezig nu al afscheid te nemen en speelt in op een breuk, want een echt sterk bestuur of technische leiding pikt zo'n opmerking niet van een speler.
Geloof je het zelf?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 23:23 schreef Luni het volgende:
Voor de supporters van Feyenoord blijft Dirk Kuijt nog een jaar bij Feyenoord. De adoratie van het legioen houdt de topscorer van Nederland in de meest teleurstellende fase van dit seizoen op de been. ,,Zaterdag kreeg ik op de training een beker uitgereikt, omdat de supporters mij tot speler van het jaar hadden gekozen. Prachtig. Voor die mensen geef ik Feyenoord nog niet op,'' zei Kuijt na de tiende nederlaag van dit seizoen.
Hopelijk koopt Feyenoord hem niet en speelt hij vervolgens ergens anders de sterren van de hemel.quote:Op woensdag 18 mei 2005 14:46 schreef yvette1982 het volgende:
Feyenoord stopt hopelijk per direct de onderhandelingen met simons. Wat een achterlijke zakkenvuller is dat zeg. En feyenoord maakt zich belachelijk door met hem te onderhandelen terwijl hij nogal denigrerend is over feyenoord, een belachelijk salaris vraagt en totaal geen indruk maakt respect te hebben voor deze club.
Is dat vaker gebeurd danquote:Op woensdag 18 mei 2005 14:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hopelijk koopt Feyenoord hem niet en speelt hij vervolgens ergens anders de sterren van de hemel.
Landzaatquote:
volgens mij heeft ajax hem ook laten lopenquote:
Feyenoord heeft dan ook geen sterk bestuur of technische leiding. Als Kuijt zijn mond niet open doet, doet niemand het. Ik denk dat hij nog een jaartje blijft, en dan voor een groot bedrag vertrekt.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:20 schreef golfer het volgende:
[..]
En ik had, terwijl Kuijt heel misschien wel gelijk had met zijn opmerking, een plaatsvervangend gevoel van schaamte toen ik het las en dacht: Dirkie je bent bezig nu al afscheid te nemen en speelt in op een breuk, want een echt sterk bestuur of technische leiding pikt zo'n opmerking niet van een speler.
Feyenoord wilde hem toen echt hebben, maar vond de transfersom te hoogquote:Op woensdag 18 mei 2005 15:05 schreef Op-zicH het volgende:
[..]
volgens mij heeft ajax hem ook laten lopen.
Dus namen ze Schreuderquote:Op woensdag 18 mei 2005 15:18 schreef cultheld het volgende:
Feyenoord wilde hem toen echt hebben, maar vond de transfersom te hoog
Ik vind het schitterend.quote:
dat kan.quote:Op woensdag 18 mei 2005 14:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hopelijk koopt Feyenoord hem niet en speelt hij vervolgens ergens anders de sterren van de hemel.
Wat een onzin. Feyenoord moet eens leren dat goede spelers een goed salaris horen te krijgen. Die Simons is zo ongeveer de beste speler uit de Belgische competitie schijnt, waarom zou ie naar Feyenoord komen als die maar 2/3e van z'n huidige salaris willen betalen? Het is logisch dat ie er in ieder geval niet op achteruit wil gaan. Daar komt nog bij dat goede spelers hun eigen salaris terugverdienen door Champions League-voetbal te halen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 14:46 schreef yvette1982 het volgende:
Feyenoord stopt hopelijk per direct de onderhandelingen met simons. Wat een achterlijke zakkenvuller is dat zeg. En feyenoord maakt zich belachelijk door met hem te onderhandelen terwijl hij nogal denigrerend is over feyenoord, een belachelijk salaris vraagt en totaal geen indruk maakt respect te hebben voor deze club.
Het bestuur ook niet..quote:Op woensdag 18 mei 2005 11:29 schreef Suijk het volgende:
[..]
Klopt. Niemand is groter dan de club, ook Kuijt niet.
Je kan iemand moeilijk iets geven wat je niet hebtquote:Op woensdag 18 mei 2005 17:25 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Feyenoord moet eens leren dat goede spelers een goed salaris horen te krijgen.
Kan Yvette dit keer niet echt ongelijk geven. Als ik die interviews lees met die Simons, komt hij alleen voor de poen. Alsof we godverredommem Jezus binnen halen..quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:25 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Feyenoord moet eens leren dat goede spelers een goed salaris horen te krijgen. Die Simons is zo ongeveer de beste speler uit de Belgische competitie schijnt, waarom zou ie naar Feyenoord komen als die maar 2/3e van z'n huidige salaris willen betalen? Het is logisch dat ie er in ieder geval niet op achteruit wil gaan. Daar komt nog bij dat goede spelers hun eigen salaris terugverdienen door Champions League-voetbal te halen.
Als je dertig salarissen uitbetaalt in plaats van zestig kom je al een heel eind hoor.quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:43 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je kan iemand moeilijk iets geven wat je niet hebt
Waar betalen ze die salarissen van die 30 overbodige spelers van dan?quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:43 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je kan iemand moeilijk iets geven wat je niet hebt
Voor de poen ga je niet naar Feyenoord. Dan was ie al wel naar een Italiaanse/Spaanse middenmotor gegaan want daar kan hij geloof ik ook heen. Maar het is toch logisch dat je je huidige salaris wilt behouden en het liefst probeert daar nog iets meer van te maken? En ik denk dat hij zo voorzichtig is met uitspraken omdat hij de supporters van Club Brugge niet op de tenen wil trappen. Ik ken deze speler bijna niet, en ga hem niet beoordelen op 1 of 2 interviews. Niet zo snel oordelenquote:Op woensdag 18 mei 2005 17:44 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Kan Yvette dit keer niet echt ongelijk geven. Als ik die interviews lees met die Simons, komt hij alleen voor de poen. Alsof we godverredommem Jezus binnen halen..
Van het geld dat ze beter in goede spelers kunnen stekenquote:Op woensdag 18 mei 2005 17:46 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Waar betalen ze die salarissen van die 30 overbodige spelers van dan?
Iets meer? 2x keer z'n huidige salaris!quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:49 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Voor de poen ga je niet naar Feyenoord. Dan was ie al wel naar een Italiaanse/Spaanse middenmotor gegaan want daar kan hij geloof ik ook heen. Maar het is toch logisch dat je je huidige salaris wilt behouden en het liefst probeert daar nog iets meer van te maken? En ik denk dat hij zo voorzichtig is met uitspraken omdat hij de supporters van Club Brugge niet op de tenen wil trappen. Ik ken deze speler bijna niet, en ga hem niet beoordelen op 1 of 2 interviews. Niet zo snel oordelen
Oh dan is het lek bovenquote:Op woensdag 18 mei 2005 18:17 schreef Cart_man het volgende:
Gerucht: Danny Buijs tekent voor 3 jaar.
quote:Op woensdag 18 mei 2005 18:17 schreef Cart_man het volgende:
Gerucht: Danny Buijs tekent voor 3 jaar.
quote:Op woensdag 18 mei 2005 18:17 schreef Cart_man het volgende:
Gerucht: Danny Buijs tekent voor 3 jaar.
De verlosser van Fnoordquote:Op woensdag 18 mei 2005 18:17 schreef Cart_man het volgende:
Gerucht: Danny Buijs tekent voor 3 jaar.
Kun jij niet eens ophoeren?quote:
en neem gelijk cultheld mee in je graf.quote:
kheb ook nie zo veel moeite met buijs, een echte vechtersmentaliteit heeft hij.quote:Op woensdag 18 mei 2005 20:22 schreef Cart_man het volgende:
[..]
en neem gelijk cultheld mee in je graf.
Niet eens zo een moeite met een eventuele terugkeer van Buijs. Tenminste iemand die er voor gaat. Hij was echter geen contractspeler bij Feijenoord vorig jaar...stond onder contract bij Excelsior, toch?
goeie oude tijd..quote:Op woensdag 18 mei 2005 18:04 schreef fransie102 het volgende:
2 x z'n huidige salaris gaat Feyenoord toch niet betalen, dus als ie echt naar de Kuip komt dan blijkt het dus geen geldwolf te zijnEn dan nog : van Hooijdonk was ook een beetje een geldwolf, maar die bezorgde ons wel de UEFA Cup
Maar Ruud gaat liever voetballen met de SuriProfs....quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:51 schreef Luni het volgende:
Maandag organiseert de Feyenoord Supportersvereniging een forumavond over het technische beleid van de club. Hoewel deze datum onafhankelijk is georganiseerd van de acties sluit deze hier nu wel mooi op aan. Alle plaatsen op de forumavond zijn trouwens volgeboekt.
Dat stond al langer vast. Maar toch is het wel veelzeggend ja...quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:36 schreef rotskibo het volgende:
[..]
Maar Ruud gaat liever voetballen met de SuriProfs....
Misschien strot het vliegtuig wel neerquote:Op donderdag 19 mei 2005 11:36 schreef rotskibo het volgende:
[..]
Maar Ruud gaat liever voetballen met de SuriProfs....
Zou jammer zijn hequote:
quote:Informatie supportersactie
Zoals bekend wordt zondag actie gevoerd tegen het wanbeleid op technisch en organisatorisch vlak van onze club. Er zullen 10.000 pamfletten worden uitgedeeld waarin opgeroepen wordt de eerste twintig minuten niet de vakken op te gaan. Dit geldt voor alle vakken en dus niet alleen voor vak X. Op de lege vakken zullen spandoeken tegen het beleid worden neergelegd. Iedereen is vanzelfsprekend vrij om zelf spandoeken te maken en deze zondag op de vakken te leggen of op te hangen. Hoe luider het protest, hoe duidelijker het signaal wat afgegeven wordt.
Na de eerste twintig minuten is het de bedoeling dat de vakken alsnog betreden worden. Vanaf dat moment zal onze club vocaal gesteund moeten worden, maar zal de actie ook vocaal voortgezet worden middels spreekkoren in de richting van het bestuur.
Van de actievoerders vernamen wij dat zij inmiddels contact hebben gehad met een aantal mensen binnen Feyenoord. Hierbij is aangegeven dat Feyenoord zal meewerken aan de actie en de spandoeken met rust zal laten. Het doel van de actie is om op een vreedzame manier een duidelijk signaal af te geven aan de club. Ordeverstoringen zullen waarschijnlijk een averechts effect hebben en daar is niemand bij gebaat.
Wij roepen bij deze dus iedereen op zondag alle medewerking aan de aangekondigde actie te verlenen. Eigen initiatief in de vorm van spandoeken wordt vanzelfsprekend zeer op prijs gesteld. Laten we zondag eensgezind een signaal afgeven. Zoals het nu bij onze club gaat, kan het niet langer.
Het is tijd voor een nieuw beleid!
Bijlmermeer, nog een keer.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:07 schreef Da_Sandman het volgende:
Stoere grap weer.
Het is in Amsterdam.
voor hoeveel zou die weggaan..pff..als t maar genoeg is voor 3 of 4 degelijke spelers terug.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:20 schreef fransie102 het volgende:
Kalou schijnt bijna rond te zijn met Valencia.![]()
Blijven hopenquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:37 schreef forumpie het volgende:
[..]
voor hoeveel zou die weggaan..pff..als t maar genoeg is voor 3 of 4 degelijke spelers terug.
De vraagprijs schijnt rond de 15 miljoen te liggen. Hopelijk doet Feyenoord eens niet zoveel water bij de wijn, en vangen ze ook een bedrag in die richtingquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:37 schreef forumpie het volgende:
[..]
voor hoeveel zou die weggaan..pff..als t maar genoeg is voor 3 of 4 degelijke spelers terug.
quote:[Bron: FR-Fans.nl]
De Luikse krant La Meuse meldt vandaag dat Standard Luik Bart Goor wil proberen over te nemen van Feyenoord. De 32-jarige middenvelder maakte onlangs bekend dat hij nog niet zeker weet of hij wel wil blijven in Rotterdam en daar wil 'Standard' van profiteren. Goor speelde dit seizoen 33 wedstrijden en scoorde 6 keer voor Feyenoord. Volgend jaar loopt zijn contract af.
Nee, de ratten blijven juist.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:35 schreef fransie102 het volgende:
[..]Zou Feyenoord dan echt een zinkend schip zijn waar de ratten nu weg willen?
Dat zinkend schip is een feit.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:35 schreef fransie102 het volgende:
[..]Zou Feyenoord dan echt een zinkend schip zijn waar de ratten nu weg willen?
En jij zou blij zijn als er nooit meer een Feyenoord - ajax zou zijn? Ik zou ajax nooit failliet willen zien gaan, want de mooiste wedstrijden van het jaar zijn Feyenoord - ajax en andersom.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:37 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat zinkend schip is een feit.
Het wil alleen maar niet vergaan...
We mogen er toch niet heenquote:Op donderdag 19 mei 2005 14:40 schreef fransie102 het volgende:
[..]
En jij zou blij zijn als er nooit meer een Feyenoord - Ajax zou zijn?
Hebben jullie behalve 'boeruh' en 'eindhovuuh' uberhaupt wel een lied?quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:44 schreef cultheld het volgende:
Halen jullie komend seizoen weer dat ironische nummer "Feyenoord is het toverwoord" van stal?
"Helemaal niets in Rotterdam"; Die is niet eens ironisch, i.t.t. "Feyenoord is het toverwoord"quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:48 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Hebben jullie behalve 'boeruh' en 'eindhovuuh' uberhaupt wel een lied?
We hebben ook nog kam-pi-oe-nen. Dat liedje kunnen jullie over 10 jaar misschien ook zingen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:59 schreef fransie102 het volgende:triest zeg, omdat ze zelf geen supporters en liederen hebben moeten ze maar over Rotterdam gaan zingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |