Ik had de eennalaatste. En deel 1 is ook op frs.nl niet meer te krijgen. Maar goed, er zijn nog genoeg winkels over...quote:Op zaterdag 21 mei 2005 16:12 schreef California het volgende:
[..].
Maar uitverkocht, dan bestel je toch gewoon online?
ik heb ook maar ff misbruik gemaakt van de actie en t volgende besteld:quote:
ja preciesquote:Op zondag 22 mei 2005 13:03 schreef Timo20 het volgende:
[..]
ik heb ook maar ff misbruik gemaakt van de actie en t volgende besteld:
Band of Brothers Tin
Trois Coleurs Trilogie
La Meglio Gioventu
OldBoy 3 disc
Leuk zo`n actie, alleen niet goed voor m`n bankrekening![]()
![]()
Mogen ze best vaker doen
Academy Award winner 2000!quote:Op maandag 23 mei 2005 13:24 schreef sampoo het volgende:
Andrzej Wajda Retrospective staat bij soon voor 13,81 EUR te koop (voor de eventuele korting). Het is een set met 6 van zijn films uitgegeven door "Vanguard'.
Inhoud: losse keepcases met minder irritante voorkant alhoewel ook met de uitroeptekens.quote:Op maandag 23 mei 2005 15:25 schreef California het volgende:
[..]
Academy Award winner 2000!
Lifetime Achievement!
Mooie cover.
In tegenstelling tot de R2 ook nog eens met DTS.quote:Op maandag 23 mei 2005 18:16 schreef sampoo het volgende:
Dinosaur 2-discs voor 6,25 EUR (ex korting) leek mij ook aardig.
die van mij ookquote:Op maandag 23 mei 2005 15:54 schreef Sai het volgende:
Wajda box ook besteld..
Mijn to-see stapel begint nu wel echt zorgwekkende vormen aan te nemen..
En nu weer met 40% in prijs omhoog gegaanquote:
"Get'em will there hot" is het devies. Lord of the Rings giftsets is ook naar 60 euro gegaan en de Criterions zijn ook een stuk duurder.quote:Op woensdag 25 mei 2005 08:51 schreef Hare het volgende:
[..]
En nu weer met 40% in prijs omhoog gegaan![]()
Echt niet normaal hoor. Die prijsverhogingen daar.quote:Op woensdag 25 mei 2005 12:41 schreef sampoo het volgende:
[..]
"Get'em will there hot" is het devies. Lord of the Rings giftsets is ook naar 60 euro gegaan en de Criterions zijn ook een stuk duurder.![]()
Die Wajda boxset is van $21.93 naar $78.94 gegaan!![]()
Ik dènk dat ze een soort quasi-automatisch systeem hebben dat de prijs van een product automatisch naar beneden/omhoog tieft als er weinig/veel van wordt verkocht. Denk ik. Of de mensen die de prijzen bepalen zijn gewoon een stelletje randdebielen/mensen met heel veel humor.quote:Op woensdag 25 mei 2005 15:14 schreef Hare het volgende:
[..]
Echt niet normaal hoor. Die prijsverhogingen daar.
Waarom zou dat in godsnaam zo zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |