Ja, maar dat is Live Aid in Philadelphia. Ik wil die in Londen zien. Het is ook nog eens op BBC Three en die kan ik geloof ik niet ontvangen, maar dat kan hij niet weten natuurlijk.quote:Op donderdag 30 juni 2005 19:59 schreef _dirkjan_ het volgende:
hij zegt ook, nog een keer
Dat moet toch wel lukken op 1 dag?quote:Op donderdag 30 juni 2005 22:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.live8live.com/theconcerts/index.shtml
was 't iemand al opgevallen dat Dido op de setlist voor zowel Londen als Parijs staat
quote:Some of you may have heard that Dido is performing at the Live 8 Scotland show on July 6th. We would just like to confirm that this is not true. There seems to have been some confusion due to the Live 8 show she's playing in London's Hyde Park on July 2nd.
Pink Floyd speelt dus maar 1 liedjequote:Op donderdag 30 juni 2005 20:51 schreef webfreak het volgende:
Zonde dat iedereen maar een kwartiertje kan spelen.
quote:Wacko Jacko op Live 8
De Amerikaanse muziekpromotor Russell Simmons, die het Live 8-concert in de Verenigde Staten organiseert, hoopt op Wacko Jacko als afsluitende act. Hij wil dat de kindervriend samen met Prince, Usher, Stevie Wonder, Alicia Keys en Beyoncé de legendarische hit We Are The World gaat zingen. Wonder, Keys en Beyoncé doen al mee aan Live 8. Jackson was een van de artiesten die tijdens Live Aid,, exact 10 jaar terug, meezong in We Are The World. Dat de zelfverklaarde King of Pop nog maar net is vrijgesproken van kindermisbruik, is voor Simmons geen bezwaar. "Hij verdient het voordeel van de twijfel. Hij is de meest nieuwswaardige artiest. Als hij op het podium springt, betekent dat een hoop."
Kan ook niks vinden op de BBC site, zal dus wel niet bekend zijn.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 13:05 schreef greatgonzo het volgende:
is er nu wel of niet een programma met tijden?
U2 speelt ook 's middags las ik volgens mij ergens.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 13:23 schreef greatgonzo het volgende:
hoor net op 3fm dat Coldplay om 15.30 komt, de rest ging een beetje langs me heen
Dit bericht is wel érg anti-MJ.quote:De Amerikaanse muziekpromotor Russell Simmons, die het Live 8-concert in de Verenigde Staten organiseert, hoopt op Wacko Jacko als afsluitende act. Hij wil dat de kindervriend samen met Prince, Usher, Stevie Wonder, Alicia Keys en Beyoncé de legendarische hit We Are The World gaat zingen. Wonder, Keys en Beyoncé doen al mee aan Live 8. Jackson was een van de artiesten die tijdens Live Aid,, exact 10 jaar terug, meezong in We Are The World. Dat de zelfverklaarde King of Pop nog maar net is vrijgesproken van kindermisbruik, is voor Simmons geen bezwaar. "Hij verdient het voordeel van de twijfel. Hij is de meest nieuwswaardige artiest. Als hij op het podium springt, betekent dat een hoop."
volgens mij is dit al een redelijk oud bericht, want op de nederlandse live8 site staat;quote:
quote:Michael Jackson waarschijnlijk toch niet op Live 8
De kans dat Michael Jackson op Live 8 staat is toch wel heel klein geworden. De zanger bevindt zich op dit moment op het eiland Bahrein in de Persische Golf.
Michael Jackson zal waarschijnlijk toch niet op Live 8 optreden. Jackson werd eerder deze week in Parijs gesignaleerd waardoor de geruchten over een Live 8 optreden van de zanger steeds sterker werden. Maar volgens een overheidswoordvoerder zit Jackson in Bahrein.
De voormalige Britse kolonie Bahrein is een klein eilandstaatje in de Perzische Golf. Jackson is een persoonlijke vriend van de koninklijke familie van het land. Jackson rust in Bahrein uit van de rechtszaak die tegen hem aan was gespannen vanwege het seksueel misbruiken van een minderjarig jongetje.
http://www.atu2.com/news/article.src?ID=3970quote:The lunch was a disaster. "Afterwards Wolfensohn called me," recounts Bobby, "and he was furious because Geldof had yelled at him the whole time." Bono confirms it. "Yeah, Bob was like, you f--king this and you f--king that, and how can you f--king sit here in your f--king seat, you prick. And Jim Wolfensohn is a real debonair sort of gentleman, and he looked over at me with that look of 'help' on his face. But we got on."
"He liked Bono," says Shriver. "He thought he was bright. And said that if he wanted to work on trying to get money for debt relief he would do what he could to help."
's avonds geven ze een concert in Wenen, moet dus wel.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 13:38 schreef grunge-metal het volgende:
[..]
U2 speelt ook 's middags las ik volgens mij ergens.
Het is wel tamelijk bizar dat de Britse boulevardkrant The Mirror precies meent te weten dat Dido de nummers White Flag, Life For Rent en Thank You gaat spelen, terwijl de officiële site van Dido ontkent dat ze van de partij is. Ook grappig, volgens die setlist: Scissor Sisters speelt toch "Comfortably Numb" maar niet, aangezien Pink Floyd dat nummer zelf speeltquote:Op donderdag 30 juni 2005 22:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Van de officiële site van Dido:
Ben ik het helemaal mee eens. Hoe meer artiesten hoe leuker.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 16:40 schreef MadGuy het volgende:
Was dat ook niet zo op de originele Live Aid? Ik vind dat wel passen. Voor ieder wat wils, en een brede keur aan artiesten.
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 17:23 schreef Murray het volgende:
Morgenavond om 10 uur treed er nog iemand op in Philadelphia waarvan ze niet bekend willen maken wie het is...
Toch Michael Jackson?
ik denk het dus nietquote:Michael Jackson waarschijnlijk toch niet op Live 8
De kans dat Michael Jackson op Live 8 staat is toch wel heel klein geworden. De zanger bevindt zich op dit moment op het eiland Bahrein in de Persische Golf.
Michael Jackson zal waarschijnlijk toch niet op Live 8 optreden. Jackson werd eerder deze week in Parijs gesignaleerd waardoor de geruchten over een Live 8 optreden van de zanger steeds sterker werden. Maar volgens een overheidswoordvoerder zit Jackson in Bahrein.
De voormalige Britse kolonie Bahrein is een klein eilandstaatje in de Perzische Golf. Jackson is een persoonlijke vriend van de koninklijke familie van het land. Jackson rust in Bahrein uit van de rechtszaak die tegen hem aan was gespannen vanwege het seksueel misbruiken van een minderjarig jongetje.
Hmja.. 'volgens een woordvoerder'. Die kunnen wel meer zeggen.quote:
Hoorde vanmiddag op 3FM dat Dido samen Youssou N'Dour het duet 7 Seconds (orgineel met Neneh Cherry) ten gehore zal brengen.quote:Op donderdag 30 juni 2005 22:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.live8live.com/theconcerts/index.shtml
was 't iemand al opgevallen dat Dido op de setlist voor zowel Londen als Parijs staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |