Vroeger werd NYC de big apple genoemd door musicians. Als je het in NYC had gemaakt zeiden ze ook wel: a bite from the big apple. zou wel een of ander spreekwoord zijn ofzo. Kweet ut verder ook niet precies hoor. Vraag het anders een new yorkerquote:Op donderdag 2 juni 2005 09:23 schreef Smeich het volgende:
Wat een stad zeg! Ik ben San Francisco gewend, maar dit is wel heel andere koek! Vooral al die skycrapers, er komt gewoon geen einde aan! Times Square is geweldig!! Iemand hier tips wat we moeten doen/bezoeken wat niet echt staat aangegeven als trekpleister? We willen morgen in ieder geval Statue of Liberty bezoeken, Empire State Building, Wallstreet, Greenwich Village, Brooklyn Bridge. Dag daarop kleinere dingen, zoals de coffeeshop van Seinfeld bezoeken, die van de Soup Nazi (al schijnt die gesloten te zijn?) en White Castle. Daaropvolgende dag chillen in Central Park.
Erg gave stad dat NYC, fast-paced itt tot San Francisco waar iedereen wat meer laid back is. Waarom heet t trouwens The Big Apple?
kmerk ut. Gaat opeens veel sneller, thnxquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:25 schreef Umm-Qasr het volgende:
Voor de geinteresseerden: ik zit nu de Travel Guide te seeden. Dit mede omdat ik een opdracht op de pc moet maken ...![]()
lees dit eens:quote:Op donderdag 2 juni 2005 09:23 schreef Smeich het volgende:
Erg gave stad dat NYC, fast-paced itt tot San Francisco waar iedereen wat meer laid back is. Waarom heet t trouwens The Big Apple?
Net bekeken, en het is allemaal erg leuk om te zienquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:25 schreef Umm-Qasr het volgende:
Voor de geinteresseerden: ik zit nu de Travel Guide te seeden. Dit mede omdat ik een opdracht op de pc moet maken ...![]()
ikke! 31 augustus tot en met 12 september en jij?quote:Op donderdag 2 juni 2005 19:33 schreef Umm-Qasr het volgende:
Gaat er hier iemand naar NYC begin september??![]()
Wow, ik ook precies dezelfde data. Vlieg je ook met Delta?quote:Op donderdag 2 juni 2005 19:55 schreef _wie het volgende:
[..]
ikke! 31 augustus tot en met 12 september en jij?
Ik zou ook graag willen danquote:Op donderdag 2 juni 2005 19:33 schreef Umm-Qasr het volgende:
Gaat er hier iemand naar NYC begin september??![]()
Wat is je budget ongeveer voor tickets en hotel?quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:11 schreef Timmai het volgende:
[..]
Ik zou ook graag willen dan
Maar ik ben nu nog een beetje aan het kijken waar ik het beste kan boeken etc.. (dus als iemand tips heeft voor goedkope sites/hotels/vluchten.. graag) Ik ben ook nog nooit eerder in NY geweest.
nee met continental van AMS-EWRquote:Op donderdag 2 juni 2005 20:09 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Wow, ik ook precies dezelfde data. Vlieg je ook met Delta?
zo'n 1200,-quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:14 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Wat is je budget ongeveer voor tickets en hotel?
Met 1200,- aan tickets en hotel p.p. kun je, net als ik, ongeveer 2 weken in een drie sterren hotel in Manhatten verblijven ... doen man!! Kijk bijv. naar www.oad.nl bij de NY reizen ...quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:51 schreef Timmai het volgende:
[..]
zo'n 1200,-
Ik zag op www.new-york.nl wel wat aanbiedingen, maar dat is maar voor 5 dagen max. Ik zou graag minimaal een week gaan. Is dat haalbaar met dat budget?
wow, bedankt.. ik ga gelijk even zoekenquote:Op donderdag 2 juni 2005 20:56 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Met 1200,- aan tickets en hotel p.p. kun je, net als ik, ongeveer 2 weken in een drie sterren hotel in Manhatten verblijven ... doen man!! Kijk bijv. naar www.oad.nl bij de NY reizen ...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |