Das wat duurder ofniet?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:01 schreef Jeroenus het volgende:
Mensen die ervaring hebben met direct bij de vliegmaatschappij boeken?
Ja ik zat ook bij Delta Airlines te kijken. Je kunt zelfs zien welke stoelen vrij zijn. Ik merk trouwens dat het juist goedkoper is om daar te boeken. Delta linkt ook door naar Continental. Op Continental.com heb ik echter een 200 euro goedkopere vlucht gevonden.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:04 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Das wat duurder ofniet?
Als ik bij my literatures op delta.com kijk zie ik idd dat er nog stoelen vrij zijn terwijl vliegwinkel aangeeft dat ie vol is.
Spaar jij ook bij sommige maatschappijen van die Miles?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:04 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Das wat duurder ofniet?
Als ik bij my literatures op delta.com kijk zie ik idd dat er nog stoelen vrij zijn terwijl vliegwinkel aangeeft dat ie vol is.
Ja dat van die stoelen is wel relaxed. Zo heb ik nu een stoel aan het raam.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:09 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Ja ik zat ook bij Delta Airlines te kijken. Je kunt zelfs zien welke stoelen vrij zijn. Ik merk trouwens dat het juist goedkoper is om daar te boeken. Delta linkt ook door naar Continental. Op Continental.com heb ik echter een 200 euro goedkopere vlucht gevonden.
Ik spaar ze nu via Delta. Kreeg bij aanmelding 1000 Miles. Had ik vorig jaar al moeten doen, maar toen heb ik die tickets via via laten regelen dus geen miles over ontvangen.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:10 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Spaar jij ook bij sommige maatschappijen van die Miles?
Ik was aan het zoeken op een vlucht naar SF. Bij Delta begon het bij 1050 euro en bij Continental 830. Je kan, ook bij Continental, selecteren dat je bij het raam wil zitten. Dat is handigquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:28 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Ja dat van die stoelen is wel relaxed. Zo heb ik nu een stoel aan het raam.![]()
Ik had rond april geboekt en toen was het via delta duurder. Hoeveel kost een ticket nu met Continental ?
[..]
Ik spaar ze nu via Delta. Kreeg bij aanmelding 1000 Miles. Had ik vorig jaar al moeten doen, maar toen heb ik die tickets via via laten regelen dus geen miles over ontvangen.
Trouwens, las ergens dat met delta als je 5 x vliegt naar amerika (heen en terug meerekenen) je dan een gratis ticket kreeg.![]()
Wie zit er naast United bij de Star Alliance?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:34 schreef Jaguarized het volgende:
Ik doe nu mee met het puntensysteem van United en dus de rest van de Star Alliance. Ik krijg iets van 8842 miles ofzo voor een vlucht naar New York. Die punten worden pas bijgeschreven na de vlucht als het goed is.
Ook bij delta worden ze bijgeschreven na de vlucht. (Zo'n 6 a 8 weken) Krijg alleen wel minder miles namelijk 7288.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:34 schreef Jaguarized het volgende:
Ik doe nu mee met het puntensysteem van United en dus de rest van de Star Alliance. Ik krijg iets van 8842 miles ofzo voor een vlucht naar New York. Die punten worden pas bijgeschreven na de vlucht als het goed is.
Air Canada, Luthhansa, Singapore, TAP, U.S Airways, Varig, Thai, Spainair, Scandinavian, BMI, Polisch, Australian, Asiana, en Anaquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:41 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Wie zit er naast United bij de Star Alliance?
Bij Sky Team zitten Delta, Continental, KLM-Air France (niet dat ik daarmee vlieg) en nog een hoop.
Hawaii lijkt me ook wel wat.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:40 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Als dat zo is van die 5 vluchten, dat vlieg ik wel met het gratis ticket naar SF en niet naar NY vanwege het prijsverschil.
Oeh, Singapore Airlines, dood en doodzonde dat ze niet meer op NY vliegen vanuit AMS.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:45 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Air Canada, Luthhansa, Singapore, TAP, U.S Airways, Varig, Thai, Spainair, Scandinavian, BMI, Polisch, Australian, Asiana, en Ana
slechte ervaringen met KLM-Air France ?
Die vlogen op Laguardia toch? Schijnt wel een mooie aanvliegroute te zijn.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:47 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Oeh, Singapore Airlines, dood en doodzonde dat ze niet meer op NY vliegen vanuit AMS.
Over Shea Stadiumquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:50 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Die vlogen op Laguardia toch? Schijnt wel een mooie aanvliegroute te zijn.
Ik vlieg via kopenhagen dus daar zal het verschil zittenquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:41 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Ook bij delta worden ze bijgeschreven na de vlucht. (Zo'n 6 a 8 weken) Krijg alleen wel minder miles namelijk 7288.![]()
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:05 schreef Dizzee het volgende:
Geen idee. Als je langs immigrations gaat wel volgens mij.
Ik ga nog wel ff proberen een stempel op schiphol te regelen.
Lijkt me wel grappigquote:
quote:'Als ze het een beetje druk beginnen te vinden, zetten de New Yorkers gewoon een straat rechtop en noemen dat een wolkenkrabber,' schreef William Archer in 1899.
Staan wel leuke tips in trouwens.quote:Op woensdag 1 juni 2005 09:58 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Lijkt me wel grappig![]()
Las net dit stukje over NY http://www.amerika.nl/rei(...)newyork/zondagny.htm
Leuk geschreven.
Newarkquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:50 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Die vlogen op Laguardia toch? Schijnt wel een mooie aanvliegroute te zijn.
Ik vlieg maandag met Continantal Airlines op Newark. Ben benieuwdquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:38 schreef schatje het volgende:
[..]
Newark.
Singapore Airlines is echt relaxed. Nog relaxter is Virgin Atlantic. Met die maatschappij heb ik een keer terug (heen Concorde, speciale actie) gevlogen.
Singapore Airlines vliegt nu vanuit Singapore rechtsreeks naar New York, over de Noordpool.
Het is nog wel mogelijk om vanuit Frankfurt te vliegen naar JFK.
Continental is ook wel oké. Een nette vliegtuigmaatschappij imo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |