Met een zangerquote:Op maandag 16 mei 2005 21:31 schreef bartrid het volgende:
welk nummer van welke band?
[..]
he gadver alweer faithless....
Het zit je vanavond niet mee hè?quote:Op maandag 16 mei 2005 21:27 schreef dolle_hond het volgende:
die argentijn van tears for fears
shit hoe heet ie nou
geen idee, maar dit is nou al de achthonderdste keer dat faithless op pinkpop speelt, kunnen ze nou geen originelere band verzinnen? Oh wacht, het is pinkpop.....quote:Op maandag 16 mei 2005 21:48 schreef GLO het volgende:
[..]
Met een zangeris Maxi Jazz met vakantie of zo?
Oh, het was maar voor 1 nummerquote:Op maandag 16 mei 2005 21:48 schreef GLO het volgende:
[..]
Met een zangeris Maxi Jazz met vakantie of zo?
Ik heb er geen problemen mee. De verrassing (Lowlands 1998, Drum Rhythm ook zoiets) is er wel af ja, maar ik vind ze niet vervelend. Bovendien zijn er zat mensen die ze nog nooit gezien hebben. Gun die ook 's een pretje zou ik zeggen.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:58 schreef bartrid het volgende:
[..]
geen idee, maar dit is nou al de achthonderdste keer dat faithless op pinkpop speelt, kunnen ze nou geen originelere band verzinnen? Oh wacht, het is pinkpop.....
Ik vind het op zich ook best wel te pruimen, ze zetten zoals gewoonlijk een goeie show neer en het is beter dan bijvoorbeeld de kaiser chiefs maar programmeer eens wat meer risico, het begint zo voorspelbaar te worden.quote:Op maandag 16 mei 2005 22:06 schreef GLO het volgende:
[..]
Ik heb er geen problemen mee. De verrassing (Lowlands 1998, Drum Rhythm ook zoiets) is er wel af ja, maar ik vind ze niet vervelend. Bovendien zijn er zat mensen die ze nog nooit gezien hebben. Gun die ook 's een pretje zou ik zeggen.
Publiekstrekker en risico sluiten elkaar volgens mij uitquote:Op maandag 16 mei 2005 22:09 schreef bartrid het volgende:
[..]
Ik vind het op zich ook best wel te pruimen, ze zetten zoals gewoonlijk een goeie show neer en het is beter dan bijvoorbeeld de kaiser chiefs maar programmeer eens wat meer risico, het begint zo voorspelbaar te worden.
mee eensquote:Op maandag 16 mei 2005 22:13 schreef GLO het volgende:
[..]
Publiekstrekker en risico sluiten elkaar volgens mij uit
quote:, come, come on rise - please, you become completely wet already late, come - we must away here, raus from the forest, understand you not? Where is your shoe, you him lost, when I had to show you the way who have lost? You you? I me? Or, or we us?
't Schijnt dat dit (Faithless, Prodigy en die andere, ff kwijt) alles was wat ze aan grote namen konden krijgen op dit moment. Rockin' Park schijnt als een soort Pinkpop-goedmaker bedoeld te zijn.quote:Op maandag 16 mei 2005 22:17 schreef bartrid het volgende:
[..]
mee eensmaar verzin dan eens een andere publiekstrekker dan alweer faithless...
Jawohl!quote:Op maandag 16 mei 2005 22:30 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Falco - jeanny
Curchulain +1quote:Op maandag 16 mei 2005 22:53 schreef Curchulain het volgende:
Ellen Allien?
Een schot in de roosquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |