Niet met de autoquote:Op zaterdag 21 mei 2005 00:49 schreef Saekerhett het volgende:
Bij mij is het ongeveer 50-50. Kreeg laatst 1000 pleuro, maar daar zit een vliegticket t.w.v. 265 euro in (ga naar Griekenland in de zomer), dus dan hou je zo'n 750 over, wat dus ongeveer op de helft zal neerkomen
Zeer chill. Ik ben de laatste dagen behoorlijk aan het rijden, kom net uit de auto van mn vriendin wegbrengen. Ik vind het ook veel lekkerder rijden, en ik heb ook het gevoel dat ik beter rij zo zonder instructeur ernaast!!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:09 schreef AMD64 het volgende:
Hoe waren je eerste ritten zonder instructeur(trice) ChRoNiC?
Rijden leer je dan pas als je eenmaal je papiertje hebt !quote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:40 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Zeer chill. Ik ben de laatste dagen behoorlijk aan het rijden, kom net uit de auto van mn vriendin wegbrengen. Ik vind het ook veel lekkerder rijden, en ik heb ook het gevoel dat ik beter rij zo zonder instructeur ernaast!!
Ik leer nog steeds een hoop.
Ik kreeg het ook van mn ouders. Hoort erbij vinden mijn ouders.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 00:08 schreef alwaysthebest het volgende:
Vraagje! Moeten jullie je rijbewijs eigenijk zelf betalen?
Ik krijg het van mij ouders.
Klopt helemaal. Maar wat betreft dat kijken: dat doe ik nu wel op mn eigen manierquote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:41 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Rijden leer je dan pas als je eenmaal je papiertje hebt !
Ik heb het zelf moeten kopen!quote:Op zaterdag 21 mei 2005 00:08 schreef alwaysthebest het volgende:
Vraagje! Moeten jullie je rijbewijs eigenijk zelf betalen?
Ik krijg het van mij ouders.
Inderdaad. Met het overdreven over je schouders kijken als je gaat invoegenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:42 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Maar wat betreft dat kijken: dat doe ik nu wel op mn eigen manier
Idd, je hebt het ook vaak al lang gezien. Als je goed anticipeert dan hoef je niet eens over je schouder te kijken opzich (ik check het in de stad wel altijd fftjes)quote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:46 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Inderdaad. Met het overdreven over je schouders kijken als je gaat invoegen
Ik bedoel: rijdt er een fiets op een hoofdweg?
![]()
Inderdaad.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:54 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Idd, je hebt het ook vaak al lang gezien. Als je goed anticipeert dan hoef je niet eens over je schouder te kijken opzich (ik check het in de stad wel altijd fftjes)
nee maar er zou dus wel een motor kunnen rijden...quote:Op zaterdag 21 mei 2005 01:46 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Inderdaad. Met het overdreven over je schouders kijken als je gaat invoegen
Ik bedoel: rijdt er een fiets op een hoofdweg?
![]()
Als je wilt afslaanquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:23 schreef 1986-Link het volgende:
[..]
nee maar er zou dus wel een motor kunnen rijden...![]()
zou ook kunnen, sommige motorrijders willen graag dood blijkbaar, maar het ging eigelijk om het invoegen. Beter lezen.quote:
Sorry hoorquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:33 schreef 1986-Link het volgende:
[..]
zou ook kunnen, sommige motorrijders willen graag dood blijkbaar, maar het ging eigelijk om het invoegen. Beter lezen.![]()
huh? ik moet wel altijd fileparkeren ussen 2 auto's en met rij-examens gebeurd dat ook gewoonquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:42 schreef alwaysthebest het volgende:
Vandaag fileparkeren gedaanGing best goed. Maar natuurlijk wel niet tussen twee auto's. Blijkbaar mag dat helemaal niet van je gevraagd worden bij je praktijkexamen.
Als je pech hebt, dan laat hij het gewoon doenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:42 schreef alwaysthebest het volgende:
Vandaag fileparkeren gedaanGing best goed. Maar natuurlijk wel niet tussen twee auto's. Blijkbaar mag dat helemaal niet van je gevraagd worden bij je praktijkexamen.
quote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:43 schreef Sylvana het volgende:
[..]
huh? ik moet wel altijd fileparkeren ussen 2 auto's en met rij-examens gebeurd dat ook gewoon
Hm, volgens mijn instructeur niet, maar mischien toch eens navragenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:44 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Als je pech hebt, dan laat hij het gewoon doen
Blijf je met je rechterhand op je pook héquote:Op zaterdag 21 mei 2005 11:54 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
[..]
Hm, volgens mijn instructeur niet, maar mischien toch eens navragen![]()
![]()
btw, volgende keer wilde hij me weer zo'n irritante man geven omdat mijn instructeur niet kon, maar dat heb ik toch even tegenhouden. Nu krijg ik een leuk vrouwtje![]()
Kijken is inderdaad punt 1quote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:00 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Heb maandag en dinsdag weer rijles!
Ben benieuwd!
Vorige keer bochtje achteruit gedaan, maar dat is makkelijk.. het enige wat je goed moet doen is kijken! Hoe je terecht komt maakt volgens mij weinig uit.
Jup, maandag ga ik eens proberen te rijden zoals ik dat op een examen ook zou doen.. weet niet of dat lukt maar kan het iig proberenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:03 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Kijken is inderdaad punt 1
Goed kijken, mocht je het niet perfect uitvoeren. Maakt het niets uit!
Het is mij iig ook geluktquote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:05 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Jup, maandag ga ik eens proberen te rijden zoals ik dat op een examen ook zou doen.. weet niet of dat lukt maar kan het iig proberen
nou als jij een half meter van de stoep verwijderd bent dan zak je er toch echt wel voor :pquote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:03 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Kijken is inderdaad punt 1
Goed kijken, mocht je het niet perfect uitvoeren. Maakt het niets uit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |