abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 14 juni 2005 @ 20:39:06 #51
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_27929682
de illuminati , kenners van de ware geschiedenis dus verlicht , dragers van de ark van kennis zoals het heet.
ze zijn de rechtmatige bezitters van de wereld.

allen met de kennis zou allen één maken ,,en communisme creeeren
éen met de kennis zou één allen maken , en facisme creeeren

maar enkel de illuminati vonden zichzelf de rechtmatige heersers van de wereld , want zij hadden de kennis.

om te verkomen dat iedereen één zou worden met de kennis , creeerde de illuminatie militarisering
dit vernietigde het communisme
om een militairisering te doen opkomen had men de dreiging nodig.
zo is het altijd , een oorlog begint niet met vuur en ijzer , maar met het idee dat de ander vuur en ijzer voorbereid.
noem het propaganda.

maar er ging ook iets mis toen hitler bepaalde informatie vond die hij niet had mogen vinden
dit was een voorbeeld van de kennis in handen van 1 los persoon
ook hitler probeerde de wereld één te maken , net als de illuminati , en dezen vonden het dan ook beter om hitler te gebruiken , om dan wel te falen.
kopstukken in amerika lieten de japanners pearl harbor aan te vallen om amerika op het wereldtoneel de reden te geven zich te bemoeien.
pearl harbor is nooit een *aanval* geweest
maar net als 9/11 een idee dat de ander vuur en ijzer voorbereid.
noem het propaganda.

iig , deze verlichten zijn zo verlicht niet meer.
het gaat niet meer om oude kennis , maar om oud bezit.

sommigen hier zullen die zin snappen.
het is simpel werkelijk , er was geschiedenis voor de geschiedenis , het gaat niet om goud en perkamenten , het gaat om het bezit van deze planeet.
het bestaan , zoals te zien is wanneer je uit het raam kijkt , is groter dan deze bal met grond en water.
en een werkerlijk verlicht persoon weet dat maar al te goed.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 14 juni 2005 @ 20:43:21 #52
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_27929840
teejveejpeej.... ja ik weet dat ut niet mag
Zou ook wel eens wat meer willen weten over de Vrijmetselaars e.d, in de Metro van vrijdag stond ook een stukje over vrijmetselaars in A'dam, die foto's echt geweldig alsof je een harry potter film inloopt
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
  woensdag 15 juni 2005 @ 02:22:25 #53
72088 wackmaniac
Luke, I am your father
pi_27939862
quote:
Op woensdag 8 juni 2005 09:50 schreef Vincent2601 het volgende:
De Da Vinci code vind ik maar een kopie van het boek Het Heilige Bloed en de Heilige graal, hij heeft er een mooi verhaaltje van gemaakt maar komt op hetzelfde neer. En wat blijkt zoals Het Heilige Bloed en de Heilige graal jaren geleden een bestseller was is nu ook dit boek een bestseller geweest, blijkbaar leeft het onderwerp wel bij de mensen. Ook gebruikt hij bekende namen zoals Sauniere bekend van het rennes-le-chateau mysterie.
Helemaal mee eens. Tempeliers zouden van alles te maken hebben met oa Rennes-Le-Chateau. Ben nu bezig in The Knights Templar van Picknett & Prince. Ook dit boek is gebruikt als bron voor Da Vinci Code.

Denk bij de Tempelridders ook even aan de Raiders Of The Lost Ark van Indiana Jones. The Heilige Graal wordt daar ook bewaakt door een Tempelridder. Hoewel de heilige graal volgens Holy Blood, Holy Grail weer geen echte graal is, maar de heilige bloedlijn van Jezus. Maar dat staat ook in de Da Vinci Code, welke ik een stuk beter te lezen vind dat Holy Blood, Holy GRail....maar ik heb hem natuurlijk wel liggen

Vrijmetselaars hebben er echter niet zoveel mee te maken dacht ik, die komen namelijk weer uit het Bernini Mysterie

Wat ook een leuk onderwerp is om te bekritiseren zijn de Nag Hamadi teksten, de mogelijke evangelie is van (ongelovoge) Thomas (zie Johannes) gevonden in Egypte en natuurlijk de Dode Zeerollen. Daarin worden ook aanwijzingen gegeven dat Jezus getrouwd was en kinders had. En dat Petrus geen kerk met gebouwen moest stichten, maar dat je "Jezus zou vinden onder elke steen". Zie ook de film Stigmata. In de Nag Hamadi teksten citeert Thomas het gehele evangelie door Jezus. Hij geeft dus geen impressie zoals de andere profeten dat doen in de bijbel. Wisten jullie trouwens dat naast de 4 evangelien in de Bijbel er in totaal zo'n 35 zijn, maar dat "de Kerk" deze niet geschikt achtte voor in de Bijbel? Je reinste censuur van de figuren in het Vaticaan.

[ Bericht 19% gewijzigd door wackmaniac op 15-06-2005 02:36:54 ]
  zondag 19 juni 2005 @ 13:33:59 #54
95765 Jihad-Joe
Anti-Flitspalen Jihad!
pi_28061990
De geïllumineerden (illuminati) waren wetenschappers uit de middeleeuwen die als eerste functie hebben: Het ondersteunen van de Bijbel met wetenschappelijke feiten... gesubsidiëerd door het Vaticaan.

De wetenschappers kregen de indruk dat God niet de entiteit hoort te zijn zoals beschreven in de Bijbel... of kregen de indruk dat God helemaal niet bestaat..
Zo kwamen ze met dingen die tegenstrijdig zijn met de Bijbel..
Het Vaticaan in die tijd had enorm veel macht en was niet blij met de wetenschappelijke ontdekkingen van de wetenschappers, zoals Copernicus.. (beweerde dat de Aarde om de zon draait en niet het middelpunt van de Aarde is)
Als dit bekend werd gemaakt, zou dat natuurlijk de macht verminderen van het Vaticaan..
De wetenschappers werden dan vervolgens onderdrukt en al hun werk werd vernietigd. Sommigen verzetten zich en werden opgehangen samen met familieleden.. sommigen vluchtten naar Frankrijk en Engeland en zetten daar een orde op.. de geïllumineerden (belichtten).
Met hun wraakgevoelens tegenover het Vaticaan werd het Vaticaanse macht zodanig vernietigd, dat ze tot heden alleen een religieuze kenmerk hebben. Immers ongeloofwaardig geacht door de gemiddelde Westerse persoon. Geen van ons neemt de Bijbel 100% serieus, we nemen alleen de humane dingen uit het boek, zoals normen en waarden.

De illuminatie hebben die oorlog gewonnen... het zou aanneemlijk dat ze een nieuwe wereld orde willen hebben of al hebben bereikt..
De macht hebben ze al..
4
regels
zijn
te kort
pi_28082105
Vreemd is dat. Voor de gein, heb ik laatst een lichtelijk verborge versie van zo een alziend oog verwerkt in een verslag. Daar waar de meesten een 6 hadden gekregen, kregen wij van de desbetreffende docent een 9!!!
Die oog had ik verwerkt als achtergrond op een visite kaartje die deel was van de presentatie over het project...
Ik had bewust die oog verwerkt in de visite kaartje om te chekken of en zo ja, wat de effect ervan zou zijn...

(dit is dus op hbo niveau, niet middelbare school of dergelijke)
Wat is de ware definitie van niets?
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:38:26 #56
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152323
Jezus Christus was de aller eerste vrijmetselaar.

Daarom zeggen de moslims dat de Christenen de slaven van de Joden zijn..

Jezus Christus heette Joshua Bin-Mirjam, en was ooit een Joodse rabbijn.

Alle kerken voor WO2 zijn door vrijmetselaars gebouwt, en zijn alle gebaseerd op de getallen 3,4 en 5.
Tevens zal je in al deze kerken (waarvan de meeste door de doorgeflipte paranoia (hierdoor) geworden Adolf Hitler verbrandt zijn) de woorden " I stand at the door and knock" terug vinden. Dit staat voor de algemene regel, waarbij een geinteresseerde in de vrijmetselaarsloge aanklopt aan de deur, voor de kennis.

Omdat dit in Amerika niet het geval is geweest, zal je deze authentieke vrijmetselaars"kerken" hier nog wel vinden.

Jezus Christus was de eerste vrijmetselaar, en daarom is onze jaartelling op hem gebaseerd. Daarom wordt hij gezien als een god, daarom zien de moslims de christenen als slaven van de Joden, en Ja daarom houden we al die feesten, die tegelijk met wicca feesten vallen.

ik heb gezegd.
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28152333
Welnee, vrijmetselaars hebben niets met christenen te maken.
Tempeliers->vrijmetselaars is ook flauwekul.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:40:21 #58
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152345
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:39 schreef Beach het volgende:
Welnee, vrijmetselaars hebben niets met christenen te maken.
Tempeliers->vrijmetselaars is ook flauwekul.
Hoe kom je daarbij?
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28152352
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:40 schreef ExtremeKnowledge het volgende:

[..]

Hoe kom je daarbij?
De vraag is hoe de rest bij hun versies/antwoorden komen.
Daarin schuilt het echte antwoord.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:44:17 #60
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152369
nee? je komt met 2 stellingen, waar ik graag een onderbouwing van zou zien.
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28152382
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:44 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
nee? je komt met 2 stellingen, waar ik graag een onderbouwing van zou zien.
Daar geef ik geen antwoord op.
Alles moet niet zomaar prijs worden gegeven.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:46:53 #62
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152387
quote:
Op dinsdag 14 juni 2005 20:39 schreef BaajGuardian het volgende:
de illuminati , kenners van de ware geschiedenis dus verlicht , dragers van de ark van kennis zoals het heet.
ze zijn de rechtmatige bezitters van de wereld.

allen met de kennis zou allen één maken ,,en communisme creeeren
éen met de kennis zou één allen maken , en facisme creeeren

maar enkel de illuminati vonden zichzelf de rechtmatige heersers van de wereld , want zij hadden de kennis.

om te verkomen dat iedereen één zou worden met de kennis , creeerde de illuminatie militarisering
dit vernietigde het communisme
om een militairisering te doen opkomen had men de dreiging nodig.
zo is het altijd , een oorlog begint niet met vuur en ijzer , maar met het idee dat de ander vuur en ijzer voorbereid.
noem het propaganda.

maar er ging ook iets mis toen hitler bepaalde informatie vond die hij niet had mogen vinden
dit was een voorbeeld van de kennis in handen van 1 los persoon
ook hitler probeerde de wereld één te maken , net als de illuminati , en dezen vonden het dan ook beter om hitler te gebruiken , om dan wel te falen.
kopstukken in amerika lieten de japanners pearl harbor aan te vallen om amerika op het wereldtoneel de reden te geven zich te bemoeien.
pearl harbor is nooit een *aanval* geweest
maar net als 9/11 een idee dat de ander vuur en ijzer voorbereid.
noem het propaganda.

iig , deze verlichten zijn zo verlicht niet meer.
het gaat niet meer om oude kennis , maar om oud bezit.

sommigen hier zullen die zin snappen.
het is simpel werkelijk , er was geschiedenis voor de geschiedenis , het gaat niet om goud en perkamenten , het gaat om het bezit van deze planeet.
het bestaan , zoals te zien is wanneer je uit het raam kijkt , is groter dan deze bal met grond en water.
en een werkerlijk verlicht persoon weet dat maar al te goed.
Brother, it could not be said any better.
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:47:42 #63
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152390
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:45 schreef Beach het volgende:

[..]

Daar geef ik geen antwoord op.
Alles moet niet zomaar prijs worden gegeven.
Een stelling zonder onderbouwing, is toch niks meer dan een behoefte om toch iets te zeggen, terwijl je niet weet waar het over gaat?

Knipsel uit de Spits:
Premier Sharon uit Israel, uitspraak gaat voorbij zonder veel media aandacht:
"I dont care what the people say, i own the congress!", wat over Amerika gaat.
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28152393
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:47 schreef ExtremeKnowledge het volgende:

[..]

Een stelling zonder onderbouwing, is toch niks meer dan een behoefte om toch iets te zeggen, terwijl je niet weet waar het over gaat?
Oké, er zit een kern van waarheid in, maar de geschiedenis heeft gezorg voor een verlopp dat alles dik opblaatst.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 23 juni 2005 @ 02:50:55 #65
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152409
Het gaat gewoon om dat zonnevolk, dat zich niet in het openbaar durft te laten zien, maar overal in de westerse wereld met elkaar blijft communiceren met beeld en mathematiek. Vooral omdat dit universeel is.

Oh en trouwens, ik vind dit nog niet echt opgeblazen dit gaat echt nog zoveeeeel verder!

Ja inderdaad, de Berlusconi groep heeft nog een hele hoop klachten ingediend over het overmatig lobbyen door vrijmetselaarsgroepen om hun leden in hoge Europese posities te krijgen!
Als we het aan die mensen over laten (Matt Herben van vrijmetselaarsgroep VVV ter zijde, die mag ik wel!) creeeren we toch echt een faschistisch systeem op den duur.
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28152427
quote:
Op donderdag 23 juni 2005 02:50 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Het gaat gewoon om dat zonnevolk, dat zich niet in het openbaar durft te laten zien, maar overal in de westerse wereld met elkaar blijft communiceren met beeld en mathematiek. Vooral omdat dit universeel is.
De maya's???? 2012???
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 23 juni 2005 @ 03:01:38 #67
94904 ExtremeKnowledge
Liberté, égalité, fraternité
pi_28152483
True, een interessante datum.

Wordt ook beschreven in dezelfde geschriften die claimen dat in de jaren 2005 en 2006 een wereldoorlog zal beginnen die puur om angst zal draaien. (terrorisme).

De Mayas hebben een hele hoop goud gedolven;)

goud goud goud nibiru annunaki goud goud goud

Mayas 5000 jaar cycle, mayas claimen 144000 soldaten van God, tekenen op arm en hoofd.
Lord Pacal ontving zijn teken op zijn hoofd.
Jezus Christus claimt 144000 soldaten van God (totaal andere plaats in de wereld) tekenen op arm en hoofd, Babylon bevat 144000 poorten.

Einde Maya cycle betekent in mijn ogen het einde van het huidige "DNA" tijdperk.
2 ---> 12 string, indigo kinderen. Chakra veranderingen.

2012 betekent ook de release van India's anti zwaartekracht project
2012 betekent voor veel "volgelingen" de terugkeer van Nibiru
2012 betekent voor veel Boeddhisten de komst van "Aliens" die ons komen helpen.
2012 betekent voor de Conspiracy freaks hoogstwaarschijnlijk de komst van de Grey's die een terugkeer van de messias faken, en daarmee 75% van de aarde claimen.. waarbij de VS een onafhankelijke positie behouden, omdat daar het huidige command zit. (afgezien van London, dat toch als provincie van de VS wordt gezien)
You have come, and found us sleeping..
But now we are awake!.
pi_28257034
geen zin om alle reacties door te lezen, dus misschien is het al eens gezegd.. maar als je geinteresseert bent in vrijmetselaars en tempeliers moet je misschien ook eens de da vinci code lezen... weet ook niet of dat waar is, maar geeft een andere kijk erop
  maandag 27 juni 2005 @ 00:58:11 #69
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_28261272
Soepje Dan brown heeft zn inspiratie door vele schrijvers gekregen maar vooral Michael Baigent, Richard Leigh, Henry Lincoln ... Holy Blood Holy Grail .
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')