Ik wel idd gevalquote:Op zaterdag 14 mei 2005 00:55 schreef PLAE@ het volgende:
Een beetje voetballiefhebber wil Sparta toch in de eredivisie ipv Heracles![]()
quote:Op zaterdag 14 mei 2005 00:55 schreef PLAE@ het volgende:
Een beetje voetballiefhebber wil Sparta toch in de eredivisie ipv Heracles![]()
Vooral van Thijs had ik meer verwacht. Maarja dat is ook weer dít seizoen, vorig jaar met Rose, Douglas en Sluijter en zonder Hoogma, was het waarschijnlijk meer richting 3-3 gegaan. Maar na jaren van goed spel zonder resultaat hoor je mij niet klagen.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:44 schreef Stpan het volgende:
Nico Jan Hoogma speelde werelds inderdaad! Ik vond het alleen slordig dat de aanval van Heracles geen enkele goede counter op de mat wist te liggen. Het kampioenschap had je zo binnen kunnen counteren.
Dank denk ik ook, maar 't was spannend genoeg. Pfff vd Bergh en Schenkel hebben me weer 3 jaar van m'n leven gekost.quote:Na ach, de neutrale toeschouwer zal wel in slaap zijn gevallen voor de TV.
Niets is zeker!quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:49 schreef Heerlijkheid het volgende:
Zeker is dat één van deze twee ploegen volgend jaar degradeert uit de HC Eredivisie.![]()
Het was wel spannend en dat was mooi. Maar van goed voetbal was geen sprakequote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:50 schreef -Vaduz- het volgende:
Het was een slechte wedstrijd, maar op de televisie nog wel het aanzien waard.
Geen seconde, maar dat is wel vaker bij zulk soort wedstrijden.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:52 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Het was wel spannend en dat was mooi. Maar van goed voetbal was geen sprake
Daar waren de belangen ook te groot voor natuulijk.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:52 schreef pfaf het volgende:
[..]
Geen seconde, maar dat is wel vaker bij zulk soort wedstrijden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |