Maar dan ben je toch juist omringd door mannen? Oh ja. ICT mannen. Nevermind.quote:
Datingsitequote:Op zondag 15 mei 2005 20:39 schreef DaMart het volgende:
Naar aanleiding van een constatering op een datingsite, wil ik de volgende stelling even deponeren:
Bij sommige beroepen bestaat een groter gevaar single te blijven dan bij andere beroepen
De reden waarom ik het idee krijg dat dat wel eens waar zou kunnen zijn is omdat de meeste vrouwen die zich op die site hebben ingeschreven ofwel juf zijn, ofwel in de verpleging/verzorging werkzaam zijn.
Maa dan ga je er dus van uit dat je iemand moet leren kennen op je werk.... Dat kan toch ook op andere plaatsen?quote:Op zondag 15 mei 2005 21:26 schreef DIA het volgende:
ehm tja wel logisch juf en zuster...... vrouwenberoep
ict en bijv bouw ........ mannenberoep
Ik vind het niet echt beroepen die reden geven om single te blijven.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:26 schreef DIA het volgende:
ehm tja wel logisch juf en zuster...... vrouwenberoep
ict en bijv bouw ........ mannenberoep
Daar ben ik het niet helemaal mee eens. Wat je in het dagelijks leven doet bepaalt ook een hoop natuurlijk. Als jij ergens werkt waar alleen maar mensen van hetzelfde geslacht komen, en je bent bijvoorbeeld geen uitgaanstype, dan ontmoet je weinig mensen die je mogelijk van je single-zijn af zouden kunnen helpen. Dus een beroep kan zeker een rol spelen denk ik.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:30 schreef WeirdMicky het volgende:
Er is sowieso geen andere reden dat je single bent dan jezelf.
Ja in zo geval heb je wel gelijk. Alleen vind ik juf en zuster een verkeerd voorbeeld hierbij.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:33 schreef DaMart het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet helemaal mee eens. Wat je in het dagelijks leven doet bepaalt ook een hoop natuurlijk. Als jij ergens werkt waar alleen maar mensen van hetzelfde geslacht komen, en je bent bijvoorbeeld geen uitgaanstype, dan ontmoet je weinig mensen die je mogelijk van je single-zijn af zouden kunnen helpen. Dus een beroep kan zeker een rol spelen denk ik.
Ligt dan echt weer aan jezelf. Je hebt wellicht een verschil in 'kans', maar uiteindelijk ligt de verantwoordelijkheid bij jezelf.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:33 schreef DaMart het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet helemaal mee eens. Wat je in het dagelijks leven doet bepaalt ook een hoop natuurlijk. Als jij ergens werkt waar alleen maar mensen van hetzelfde geslacht komen, en je bent bijvoorbeeld geen uitgaanstype, dan ontmoet je weinig mensen die je mogelijk van je single-zijn af zouden kunnen helpen. Dus een beroep kan zeker een rol spelen denk ik.
Juffen en zusters zijn ook polygame neuksletten met wie geen enkele man een serieuze relatie wil opbouwen natuurlijk.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:34 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ja in zo geval heb je wel gelijk. Alleen vind ik juf en zuster een verkeerd voorbeeld hierbij.
Mee eens, al was het alleen maar om het feit dat dit de meest constructieve manier is om tegen het probleem aan te kijken.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:30 schreef WeirdMicky het volgende:
Er is sowieso geen andere reden dat je single bent dan jezelf.
Jawel, want de pabo's en verpleegstersopleidingen )het woord zegt het al) kampen met een chronisch vrouwenoverschot.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:30 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt beroepen die reden geven om single te blijven.
Die hadden ze moeten mengen met de ICT studies.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:54 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Jawel, want de pabo's en verpleegstersopleidingen )het woord zegt het al) kampen met een chronisch vrouwenoverschot.
Misschien tijdens je studie maar zodra je eenmaal gaat werken zijn er genoeg mannelijke collega's te vinden, al die lekkere en goedverdienende chirurgen...quote:Op zondag 15 mei 2005 21:54 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Jawel, want de pabo's en verpleegstersopleidingen )het woord zegt het al) kampen met een chronisch vrouwenoverschot.
Had ik het met Sanne ook al over op de meeting. We wisten het ook niet. Ik gebruik em wel regelmatig omdat die er wel relaxed uitzietquote:Op zondag 15 mei 2005 21:51 schreef HenryHill het volgende:
<- Weet iemand wat ik in hemelsnaam met dit plaatje moet...?
quote:Op zondag 15 mei 2005 21:58 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Had ik het met Sanne ook al over op de meeting. We wisten het ook niet. Ik gebruik em wel regelmatig omdat die er wel relaxed uitziet![]()
Jullie hadden wel boeiende gespreksonderwerpen zeg.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:58 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Had ik het met Sanne ook al over op de meeting. We wisten het ook niet. Ik gebruik em wel regelmatig omdat die er wel relaxed uitziet![]()
Hmm, doe mij maar een zuster. Zo eentje die het bloed sneller laat stromen...quote:Op zondag 15 mei 2005 21:57 schreef _Boo_ het volgende:
[..]
Misschien tijdens je studie maar zodra je eenmaal gaat werken zijn er genoeg mannelijke collega's te vinden, al die lekkere en goedverdienende chirurgen...
quote:Op zondag 15 mei 2005 22:04 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Hmm, doe mij maar een zuster. Zo eentje die het bloed sneller laat stromen...![]()
btw: golddigger![]()
quote:al die lekkere en goedverdienende intelligente chirurgen...![]()
quote:Op zondag 15 mei 2005 16:24 schreef thabit het volgende:
[..]
Godgodgod, meneer de Casanova hoor. Alsof het allemaal niks voorstelt om de buit binnen te slepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |