Statistiekjesquote:Hier zit je in het DIG-café. Je zit hier tussen de vaste gasten van DIG. Natuurlijk is het hier erg gezellig en zorgen we er met zijn allen voor dat het ook gezellig blijft. We hebben het hier over allerhande zaken en een vraag op zijn tijd kan natuurlijk ook. Gelukkig hebben we ook uitsmijters (QuietGuy, Slarioux en Lucille) voor het geval dat er een keertje ruzie is of er wat uit de hand loopt.
Een paar punten waar je goed op moet letten:discussie over moderatie hoort in het FB-topic. schelden, flamen, mensen belachelijk maken hoort niet. Ook niet ergens anders. probeer plaatjes zoveel mogelijk te resizen Geen gespam, geen ge-etter.
Je begrijpt het goed, dit is een van de vele delen van de slowchatreeks in DIG en er zullen er zeker nog wel meer komen.
Je kan velen van de vaste gasten ook vinden op IRC in het kanaal #DIG!
Nog een extra toevoeging:quote:
Game on!quote:DIG is al jaren een van de meest serieuze fora op Fok!. Met een niet aflatende rij van mods van kaliberheeft dit forum het volgehouden tussen de soms flink verbaggerde fora (sorry, collega's
).
Hoe dan ook, dat houden we graag zo, en het geldt ook voor slowchat. Daarom het vriendelijke verzoek om van deze reeks geen eindeloze "hoi/doei" reeks te maken. Ga niet smilie-chatten, maar probeer een leuk gesprek te houden. Geen eindeloze gesprekken over de kat van de buren en weet ik wat. Slowchat moet een toevoeging zijn op ons chat-kanaal. En als dat niet lukt, dan gaat deze reeks gewoon weer dicht.
Het heet niet voor niets slowchatten. Het kanaal #DIG is een kanaal waar het serieuze en het lollige elkaar goed in stand houden. Laten we er voor zorgen dat dat hier ook kan.
quote:
Dagcijfers van Woensdag 11 Mei 2005 (00:00 - 23:59)quote:
* SHERMAN huppelt dat topic ook even in.quote:Op donderdag 12 mei 2005 22:06 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dagcijfers van Woensdag 11 Mei 2005 (00:00 - 23:59)
1. Megter 450
2. jitzzzze 258
3. Stuart 251
4. Dos37 247
voor je gemakquote:Op donderdag 12 mei 2005 22:07 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
* SHERMAN huppelt dat topic ook even in.
quote:59. SHERMAN 84
Truste.quote:
Lang geleden dat ik in die lijst voorkwamquote:160. devzero 40
Je post tegenwoordig toch nog maar 5 minuten per dag?quote:Op donderdag 12 mei 2005 22:19 schreef SHERMAN het volgende:
Ik mag ook wel weer wat meer gaan posten.
Ietsjes meer.quote:Op donderdag 12 mei 2005 22:37 schreef devzero het volgende:
[..]
Je post tegenwoordig toch nog maar 5 minuten per dag?
quote:135. SHERMAN 47
Eigenlijk kunnen we die cijfers beter niet hier zettenquote:
met mij gaat ie prima en van weekend ga ik joan of arcadia proberen af te kijkenquote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:15 schreef Godlike02 het volgende:
Maar hoest met julllie?
Leuke plannen? voor vandaag of het weekend?
Ik wete nu nog steeds niet wat het isquote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:20 schreef mschol het volgende:
[..]
met mij gaat ie prima en van weekend ga ik joan of arcadia proberen af te kijken
Spring zo op de fiets, ga zo kanoeen met school.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:15 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Eigenlijk kunnen we die cijfers beter niet hier zetten
ja ja mijn schuld ik weet het.
Kunnen we beter in dat topic houden denk ik.
Maar hoest met julllie?
Leuke plannen? voor vandaag of het weekend?
Gala van school?quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:25 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Spring zo op de fiets, ga zo kanoeen met school.En vanavond gala.
Waarom investeren in iets wat bijna overleden is??quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:35 schreef NiteSpeed het volgende:
Hoe duur is nou tegenwoordig een beetje leuke KISS DiVX/XViD speler?
hoeveel vragen in 1 postquote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:36 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Gala van school?
Ga je wel netjes dan? Mooi aangekleed enz
En heb je al een date? En zo ja met wie? en waarom is er gala?
En waar is dat filmpje?
waatrom niet gelijk kijken naar hdtv, loop je alvast vooruit op de zaken...quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:37 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Waarom investeren in iets wat bijna overleden is??
Ik zag ook al HDD recorders voor redelijk prijsje met DIVX ondersteuning
Is dat geen betere optie dan?
Ja van school.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:36 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Gala van school?
Ga je wel netjes dan? Mooi aangekleed enz
En heb je al een date? En zo ja met wie? en waarom is er gala?
En waar is dat filmpje?
Ja als ik het gister had gevraag moest ik waarschijnlijk niet zo zeikenquote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:48 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Ja van school.
En ja ik ga netjes, gister mijn pak enzo gepast.
Date? Moet iemand uit de 4de zijn en dat zijn alleen maar lelijke wijven.je mag geen introduces meenemen.
En het is een eind examen gala.
Komt ie nou mee over dat filmpje.Gister de hele middag en avond op FOK! geweest en nu moet ik zo weg en dan ga je het nu vragen?
Hij was al wakker, maar hij wil het filmpje gewoon niet delen, daarom doet hij net alsof hij niets snapt en altijd lui is, dan hoeft hij het niet te doenquote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:58 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ja als ik het gister had gevraag moest ik waarschijnlijk niet zo zeiken
En had je nog tijd nodig.
Dus ik denk dit is een mooi moment om het weer even in de groep te gooien.
Zodat je beetje wakker blijft
Ik zla hem ff vanavond welquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:05 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Hij was al wakker, maar hij wil het filmpje gewoon niet delen, daarom doet hij net alsof hij niets snapt en altijd lui is, dan hoeft hij het niet te doen
Ik zou em![]()
![]()
Hahahaha.
Ohja,btw - goedemorgen
Ik probeer me in te houden op de nieuwe smileysquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:09 schreef Jo0Lz het volgende:
Hahahaha, ja dat vermoeden had ik ook al.
Ik vond het wel een leuke smiley, dus ik dacht ik stop em in het bericht.
Hij is wel leuk
* Jo0Lz probeert zo min mogelijk smilies te gebruiken....
(Shit mislukt)
Inderdaadquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:15 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik probeer me in te houden op de nieuwe smileys
Maar dat lukt me ook nog niet heel erg
Eindelijk zijn ze klikbaar en dan gebruik ik ze ook graag
ik was hiervoor te lui om ze elke keer op te zoeken.
Maar ik vind ze wel cute, laat me maar even met die smileys
Gata denk ik vanzelf wel were over en dan is alles weer normaal
Hmm, neej niet elke dagquote:Op donderdag 12 mei 2005 22:17 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Nee je hebt officieel geen leven dus!![]()
Doe je dat elke dag ofzo?![]()
SCquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:20 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Hmm, neej niet elke dag
ben nog maar sinds kort zo explosief aan het postenvooral de slowchat vink wel leuk...
En die nieuwe smileys, die doen het em...
dequote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:18 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Inderdaadhet moet gewoon nog een beetje "gewoon" worden...
![]()
![]()
![]()
![]()
<-
![]()
postopkriktopics??? neuh joh!! wat een onzinquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:22 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
SC![]()
De topics die heel veel mensen haten
Kliekjes vorming en postopkrikken noemen ze het
En gelijk geef ik ze![]()
Postcount?quote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:45 schreef mschol het volgende:
[..]
postopkriktopics??? neuh joh!! wat een onzin![]()
![]()
quote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:45 schreef mschol het volgende:
[..]
postopkriktopics??? neuh joh!! wat een onzin![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |