Gelukkig voor jou staat Onur Air aan de grond morgen.quote:Op donderdag 12 mei 2005 18:52 schreef zoalshetis het volgende:
mijn ouders vliegen morgen. ook geen leuk idee.
quote:Op donderdag 12 mei 2005 18:53 schreef HuHu het volgende:
[..]
Gelukkig voor jou staat Onur Air aan de grond morgen.
quote:Op donderdag 12 mei 2005 18:38 schreef Stuart het volgende:
Het doet me helemaal niets, gewoon een normale vrijdag voor mij![]()
Bullshit dus.quote:Waarom is vrijdag de 13e een ongeluksdag? In de Middeleeuwen werd verteld dat slechte gebeurtenissen in de Bijbel, zoals de verdrijving uit het paradijs en de moord op Abel, op een vrijdag hadden plaatsgevonden. De vrijdag is vernoemd naar de Germaanse Godin Freya en vroege christenen zagen haar als een heks. Freya vergaderde elke vrijdag op een berg, samen met 11 andere heksen én de duivel: in totaal dus met zijn dertienen! Tegenwoordig hebben veel vliegtuigen dankzij het bijgeloof geen rij 13 en ontbreekt in sommige hotels kamer 13 en zelfs de dertiende verdieping!
in iedergeval succes, misschien dat je juist de 13e kan aanwenden bij je instructeur als je echt de mist ingaat.quote:
Whehe, tx voor de tipquote:Op donderdag 12 mei 2005 19:18 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
in iedergeval succes, misschien dat je juist de 13e kan aanwenden bij je instructeur als je echt de mist ingaat.
"godver, dit gebbeurt me alleen op vrijdag de 13e!"
hoe laat moet je? steek ik ff een kaarsje voor je aan.quote:Op donderdag 12 mei 2005 19:20 schreef Skv het volgende:
[..]
Whehe, tx voor de tip
Zal het proberen.
Open vast wel een topic als ik geslaagd/gezakt ben
Om 13.00 moet ik.. 12.15 rijlesquote:Op donderdag 12 mei 2005 19:22 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hoe laat moet je? steek ik ff een kaarsje voor je aan.
ik verwacht om 13.20 een topicquote:
en die mensen dan die buiten jouw zuid-limburgse regio wonen?quote:Op donderdag 12 mei 2005 19:54 schreef Farao het volgende:
Ik moet morgen gewoon werken dus ik wens iedereen veel pech toe![]()
Ik zweer je.quote:Op donderdag 12 mei 2005 19:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik verwacht om 13.20 een topicof
![]()
wel fucking toevallig dat je vrijdag de 13e om 13.00 uur moet afrijden... of zat je mij en mijn kaarsje in de maling te nemen?
deal. je kan theoretisch al niet meer zakken. maar gelukkig kan je je verdriet meteen wegzuipen als je toch gezakt bent.quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:08 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik zweer je.
Vrijdag 13 Mei @ 13:00 moet ik op CBR zijn voor mijn tweede examen.
Als ik slaag of zak maak ik wel ff een foto van het formulier.
Ik open ff een topic, en dan smeer ik 'm naar school hoor
Anders mis ik mn hele stuntfeest.
Zo is het maar netquote:Op donderdag 12 mei 2005 20:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
deal. je kan theoretisch al niet meer zakken. maar gelukkig kan je je verdriet meteen wegzuipen als je toch gezakt bent.
ik zet nu mijn wekkerradio voor het kaarsje.quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:13 schreef Skv het volgende:
[..]
Zo is het maar net
's Avonds ook schoolfeest, dus zuipen gebeurd zowiezo wel.
Ben al 1x gezakt, als ik morgen slaag ga ik huilen
nee dat gaat komen doordat je een vlaag van concentratie krijgt om 13.00 uur.quote:
ach misschien krijgt ie wel om 13.37 te horen dat ie geslaagd is....quote:Op donderdag 12 mei 2005 19:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik verwacht om 13.20 een topicof
![]()
wel fucking toevallig dat je vrijdag de 13e om 13.00 uur moet afrijden... of zat je mij en mijn kaarsje in de maling te nemen?
"waar ik 13.20 had gezegd moet, moet 14.05 worden, en waar lul stond moet pisgoot staan... stop de klok!"quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
ach misschien krijgt ie wel om 13.37 te horen dat ie geslaagd is....
dat zou wel leet zijn
quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:21 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
"waar ik 13.20 had gezegd moet, moet 14.05 worden, en waar lul stond moet pisgoot staan... stop de klok!"
ik vond het wel een scherpe manier om duidelijk te maken dat ik me in de tijd vergist had door het programma van kees driehuis te quoten, maar goed smaken verschillen.quote:
Ik krijg het vast wel voor elkaar om á la dukes of hazzard er een bovenleiding af te karrenquote:Op donderdag 12 mei 2005 20:34 schreef wlsandman het volgende:
Als de treinen morgen maar geen pech krijgen![]()
Ben jij treinmachinist dan?quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:36 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik krijg het vast wel voor elkaar om á la dukes of hazzard er een bovenleiding af te karren
Ik ben ook op vrijdag de 13de getrouwd, al weer 10 jaar in oktoberquote:Op donderdag 12 mei 2005 19:25 schreef Ayaxola het volgende:
Mijn ouders zijn op vrijdag de 13e getrouwd, maar nog steeds bij elkaar na 20 jaar.
kon ze niet een dagje wachten? dan kon je het makkelijker accepteren.quote:Op donderdag 12 mei 2005 23:06 schreef tiez het volgende:
voor mij was het gister al een pechdag (relatie ging uit) dus morgen kan ik alleen maar massel hebben !
dat meeen je niet. pechdag he?quote:Op vrijdag 13 mei 2005 03:29 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik had deze niet gezien, had een oude omhoog geschopt: Vrijdag De 13e...
* Tranceptor houdt deze geweldig gevatte opmerking maar voor zichquote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:30 schreef Sylvana het volgende:
tot nu toe gaat alles goed hier* afklopt*
quote:
quote:Op vrijdag 13 mei 2005 16:16 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Is het morgen alweer vrijdag de 13e?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |