Ach ik heb met de spellen van tegenwoordig liever een systeem wat patches kan binnenhalen dan een systeem die dat niet heeft. De spellen worden niet bugvrijer naarmate de technologie zich steeds beter ontwikkeldquote:Op donderdag 4 augustus 2005 20:32 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Streep patches maar door met de komende consoles met grote harde schijven en internetverbinding
Doordat de graphics technologie beter word moeten developers meer tijd besteden aan het "groter en mooier" maken van hun games. Als ze daarna hun games ook nog eens to the limit moeten polishen zijn ze een hoop tijd & geld kwijt. Games worden daarom eerder gereleased en later dankzij Internet & HDD gepatched.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 23:32 schreef Tain het volgende:
[..]
Ach ik heb met de spellen van tegenwoordig liever een systeem wat patches kan binnenhalen dan een systeem die dat niet heeft. De spellen worden niet bugvrijer naarmate de technologie zich steeds beter ontwikkeld
Dat bedoel ik ook inderdaad. Op de Xbox is het perfect geregeld.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 03:15 schreef Gamedemon het volgende:
dat patchen is zeker geen probleem, zoals het bij xbox gaat is het perfect.
zodra je live wil met een game die een patch nodig heeft staat er : This game needs updating press x now of iets in die trent en hij word automatisch gedownload , geinstaleerd en je kan zo weer spelen.
bij pc moet je meestal vrij veel moeite doen voor een patch, site zoeken, idioote wachtrijen uitzitten en dat soort onzin
Bij de FRS in de buurt hebben ze 5 pre-orderkits verkocht. Ze hebben welgeteld 1 X360 binnen gekregen. Ik voorspel morgen een fanboy-oorlog.quote:Op donderdag 1 december 2005 12:28 schreef P-Style het volgende:
En morgen begint het gesodemieter allemaal!
Serieus? Da's niet echt netjes van die FRS dan.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:03 schreef SocialDisorder het volgende:
Bij de FRS in de buurt hebben ze 5 pre-orderkits verkocht. Ze hebben welgeteld 1 X360 binnen gekregen. Ik voorspel morgen een fanboy-oorlog.
Niet echt netjes van Microsoft bedoel je. Europa heeft in totaal zo'n 1,5 miljoen pre-orderkits verkocht. Er worden wel 300.000 van die pre-orders uitgeleverd.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:05 schreef P-Style het volgende:
[..]
Serieus? Da's niet echt netjes van die FRS dan.
Microsoft heeft al die mensen met een pre-orderKit een Xbox 360 beloofdquote:Op donderdag 1 december 2005 13:03 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Bij de FRS in de buurt hebben ze 5 pre-orderkits verkocht. Ze hebben welgeteld 1 X360 binnen gekregen. Ik voorspel morgen een fanboy-oorlog.
bronquote:Op donderdag 1 december 2005 13:06 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Niet echt netjes van Microsoft bedoel je.Europa heeft in totaal zo'n 1,5 miljoen pre-orderkits verkocht. Er worden wel 300.000 van die pre-orders uitgeleverd.
Elke FRS, MM, en welke winkel dan ook krijgt hiermee te maken. En ze zullen allemaal hetzelfde zeggen: "Ga er mee naar Microsoft." Microsoft verzuimt voldoende te leveren.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:07 schreef kepler het volgende:
[..]
Microsoft heeft al die mensen met een pre-orderKit een Xbox 360 beloofdDat is dus een groot probleem voor die FRS
Prey komt ook op de PC uit. Dat lijkt me toch echt een shooter om naar uit te kijken.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:04 schreef HomerJ het volgende:
Wat zijn nou echte leuke PC games die binnen nu en een jaar uitkomen? Een jaartje geleden waren er echt enorm veel shooters(HL2, Unreal, Doom3, FEAR) waar ik naar uitkeek maar nu niet echt meer
nou de winkels waar ik ben geweest hebben ze genoeg Xbox 360 consoles, bij de Dixons in Delft hadden ze er 3 extra. Microsoft garandeert gewoon dat je met een pre-orderkit een 360 op de launchdag krijgt. Of de FRS bij jou in de buurt dan gewoon te weinig heeft besteld, of dat Microsoft een foutje heeft gemaakt kan ik natuurlijk niet zeggenquote:Op donderdag 1 december 2005 13:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Elke FRS, MM, en welke winkel dan ook krijgt hiermee te maken. En ze zullen allemaal hetzelfde zeggen: "Ga er mee naar Microsoft." Microsoft verzuimt voldoende te leveren.
komop zegquote:Op donderdag 1 december 2005 13:12 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Ik vind het aanbod op de XBox 360 eigenlijk zwaar tegen vallen en wat er in de toekomst aan zit te komen is ook niet bepaald indrukwekkend. Op de PS3 is dat wel wat anders....nu al. Van de Revolution valt nog niet zo veel te zeggen, behalve dat ik wel blij wordt van die controller![]()
FRS besteld niet, krijgen van het hoofdkantoor geleverd, op basis van verhouding verkochte pre-orders tov geleverde X360s in distibutiecentrum. Lijkt me sterk dat Microsoft de grootste entertainment-retailer onderbevoorraad.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:13 schreef kepler het volgende:
[..]
nou de winkels waar ik ben geweest hebben ze genoeg Xbox 360 consoles, bij de Dixons in Delft hadden ze er 3 extra. Microsoft garandeert gewoon dat je met een pre-orderkit een 360 op de launchdag krijgt. Of de FRS bij jou in de buurt dan gewoon te weinig heeft besteld, of dat Microsoft een foutje heeft gemaakt kan ik natuurlijk niet zeggen
Rubberducky demo en Metal Gear 4 waren ingame. Dat *kuch* sommige fanboys daar niet aan willen, snap ik wel......quote:Op donderdag 1 december 2005 13:14 schreef kepler het volgende:
[..]
komop zegBij de PS3 is er nog niks laten zien (ingame), is er nog geen Europese datum en zijn ook de launchgames nog niet bekend. Prima dat je de 360 line-up niks voor jou vind, maar zeggen dat die van de PS3 wel goed is slaat nergens op (er is nog te weinig bekend om daar ook maar iets over te zeggen)
quote:Op donderdag 1 december 2005 13:16 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Rubberducky demo en Metal Gear 4 waren ingame. Dat *kuch* sommige fanboys daar niet aan willen, snap ik wel......
mij ook, terwijl ik in Delft dus wel positieve verhalen hoor van de winkeliers. Misschien een foutje in de bestellingquote:Op donderdag 1 december 2005 13:15 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
FRS besteld niet, krijgen van het hoofdkantoor geleverd, op basis van verhouding verkochte pre-orders tov geleverde X360s in distibutiecentrum. Lijkt me sterk dat Microsoft de grootste entertainment-retailer onderbevoorraad.
Hoeveel GAMEPLAY filmpjes zijn er al gereleased?quote:Op donderdag 1 december 2005 13:16 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Rubberducky demo en Metal Gear 4 waren ingame. Dat *kuch* sommige fanboys daar niet aan willen, snap ik wel......
Beetje gek.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:05 schreef P-Style het volgende:
[..]
Serieus? Da's niet echt netjes van die FRS dan.
Ok ik ben het met je eens dat je niet met zekerheid kan zeggen (op basis van wat er tot nu toe getoond is) dat de aangekondigde spellen toppers gaan worden. Maar op basis van ervaring en wat er van de tech demo's e.d. getoond is vind ik dat er zeker een stuk of 5 spellen zijn waar ik zeker naar uit ga kijken. Bij de XBox 360 is de line up die er nu is alles behalve indrukwekkend. Ik hoop dat je dat dan wel met me eens bent anders zijn we snel uitgepraat. En erger, ik zie ook weinig er aan komen wat eventueel indrukwekkend kan worden. Prey en RE5. En die laatste is eigenlijk een PS3 spel.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:14 schreef kepler het volgende:
[..]
komop zegBij de PS3 is er nog niks laten zien (ingame), is er nog geen Europese datum en zijn ook de launchgames nog niet bekend. Prima dat je de 360 line-up niks voor jou vind, maar zeggen dat die van de PS3 wel goed is slaat nergens op (er is nog te weinig bekend om daar ook maar iets over te zeggen)
Waarom is RE5 eigenlijk een ps3 spel.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:23 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Ok ik ben het met je eens dat je niet met zekerheid kan zeggen (op basis van wat er tot nu toe getoond is) dat de aangekondigde spellen toppers gaan worden. Maar op basis van ervaring en wat er van de tech demo's e.d. getoond is vind ik dat er zeker een stuk of 5 spellen zijn waar ik zeker naar uit ga kijken. Bij de XBox 360 is de line up die er nu is alles behalve indrukwekkend. Ik hoop dat je dat dan wel met me eens bent anders zijn wel snel uitgepraat. En erger, ik zie ook weinig er aan komen wat eventueel indrukwekkend kan worden. Prey en RE5. En die laatste is eigenlijk een PS3 spel.
hetzelfde dus ook in Delftquote:Op donderdag 1 december 2005 13:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Beetje gek.
Ik heb bij e-Plaze gepre-ordered.
Die hebben meer kits gekregen dan dat ze pre-orders hebben gehad. En ik weet al van 7 mensen die daar gepre-ordered hebben.
Nou noem er eens wat dan.quote:Op donderdag 1 december 2005 13:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Overigens zijn er ZAT indrukwekkende titels die er op de X360 aankomen hoor.
zo uit mn blote hoofd:quote:
Blue Dragon, Lost Odessey, Kameoquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |