Reden voor mijn keuze niet meer te gaan voor PS3, is dat ze deze 10 jaar willen erin houden... Veel te lang... Daarnaast ben ik niet zo enthousiast over de games op de PS2 only.quote:Op maandag 16 mei 2005 10:56 schreef speknek het volgende:
Ik zou het ook weer niet zo vreemd vinden als de PS3 zo laag in interesse blijft. Iedereen weet wel wat ie ervan kan verwachten en uiteindelijk koopt elke casual gamer hem toch wel weer.
Nintendo loopt elke keer zo achter met keuzes, eerst waren ze te laat met cd's, toen waren ze te laat met online gamen en nu zijn ze te laat met HD tv ondersteuning. Ze zijn stom, dom en idd te arrogant omdat ze denken dat hun visie de beste is.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 09:49 schreef SocialDisorder het volgende:
Wisten jullie trouwens dat Sony PlayStation is ontstaan DANKZIJ Nintendo?
Sony en Nintendo hebben samen gekeken of een CD-drive geen betere oplossing was voor de N64. Nintendo vond van niet, Sony vond van wel. Het schijnt zelfs dat in de directiekamers woorden zijn gevallenmet de strekking van "Dan brengen jullie toch je eigen console? Die duurt niet langer dan 1 jaar."
En aangezien Square op dat moment bezig was met FFVII voor de N64, uitgaande van een CD-medium, zijn ze noodgedwongen naar Sony overgestapt, omdat de 4 CDs van FFVII op minstens 8 cardridges zouden komen, en de FMVs niet perfect zouden streamen.
De rest is geschiedenis, Nintendo hield vol in z'n strene licentiebeleid, en Sony verwelkomde iedereen die een PS-game wilde maken. Naughty Dog (Crash Bandicoot) werd bij Nintendo geweerd omdat het beestje te ruig was. Ze lachen zich nu nog kapot op Sony HQ.........
Het was trouwens niet de eerste keer dat Nintendo met z'n strenge beleid op z'n snufferd ging. Klassiek voorbeeld is Mortal Kombat. Midway kreeg geen licentie voor dat spel omdat het te gewelddadig was. Na de recordomzetten in de arcadehallen, ging Nintendo toch overstag, op voorwaarde dat het bloed verwijderd zou worden.
Sega accepteerde MK zoals het was, en de Sega Megadrives gingen samen met MK als warme broodjes over de toonbank.
Je zou toch denken dat een ezel zich over het algemeen niet voor de tweede keer stoot aan dezelfde steen.........
noja, sony en online was ook bagger, hdtv wordt in nederland toch niet ondersteund en cd's konden toch alleen maar kapot gaanquote:Op donderdag 4 augustus 2005 10:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Nintendo loopt elke keer zo achter met keuzes, eerst waren ze te laat met cd's, toen waren ze te laat met online gamen en nu zijn ze te laat met HD tv ondersteuning. Ze zijn stom, dom en idd te arrogant omdat ze denken dat hun visie de beste is.
Maar God, wat hou ik van Nintendo
Minimaal 128.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 11:08 schreef SocialDisorder het volgende:
ben wel benieuwd wat ze gaan brengen met hun revolution................en hoeveel verschillende Mario's er dit keer uit gaan komen...........................
Volgens mij ging het over de Super Nintendo CD. De PS bestond al een tijdje toen de N64 uitgebracht werd (32bit -> 64bit).quote:Op donderdag 4 augustus 2005 09:49 schreef SocialDisorder het volgende:
Wisten jullie trouwens dat Sony PlayStation is ontstaan DANKZIJ Nintendo?
Sony en Nintendo hebben samen gekeken of een CD-drive geen betere oplossing was voor de N64.
het was voor de snes als ik het goed hadquote:Op donderdag 4 augustus 2005 12:09 schreef speknek het volgende:
[..]
Volgens mij ging het over de Super Nintendo CD. De PS bestond al een tijdje toen de N64 uitgebracht werd (32bit -> 64bit).
Voor de rest heb je volkomen gelijk.
zegt ie ookquote:Op donderdag 4 augustus 2005 12:36 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
het was voor de snes als ik het goed had
Nou, dat kwam natuurlijk door de games en niet door de marketing. Als Nintendo zichzelf probeert te branden als een producht voor iedereen moet dat eerst met games gebeuren en dan pas met marketing imo.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 01:00 schreef YourMaster het volgende:En wie er de beste marketingpositie had weet ik niet. Had nintendo niet al veel meer het imago van kinderspeelgoed terwijl Sony zich in de markt heeft weten te zetten als ding voor iedereen. Ik heb het gevoel dat Nintendo nou een beetje hetzelfde gaat proberen te doen. De playstation is voor mensen die graag hoeren doodschieten, en Nintendo gaat zichzelf proberen te branden als een product voor iedereen.
Maar ik denk niet dat mensen zich zo snel laten overtuigen door Nintendo.
Ja, hallo. Inmiddels is Nintendo sterk veranderd.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 01:21 schreef Notorious het volgende:
Nintendo was gewoon te arrogant. Met hun dreamteam onzin. Ze hebben een N64 game geweigerd van een developer omdat het niet goed genoeg was volgens hun. En de game was al af... tegenwoordig heten ze Rockstar North.
Dus mocht je je afvragen waarom GTA op alles komt behalve een Nintendo console dan is dat je antwoord. Rockstar North haat Nintendo vanwege hun arrogantie.
Je smilie versterkt je punt heus niet hoorquote:Op woensdag 3 augustus 2005 22:11 schreef Rodie83 het volgende:
[..]
Dat vind ik ZO een bullshit. Voor een andere manier van spelen heb je geen next gen nodig, voor betere graphics wel. Bovendien vind ik dat de manier van spelen bepaald wordt door de software ontwikkelaar, niet door de nieuwe hardware. Nieuwe hardware STAAT voor betere graphics en meer mogelijkheden met betrekking tot multimedia integratie, verder voor niets. Next gen gaat helemaal niet tegenvallen, de developpers gaan hoogstens tegenvallen, en daar valt nog geen reet over te zeggen.
Sorry hoor, maar dit is echt een uniek domme opmerking.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:48 schreef Byte_Me het volgende:
op het moment vind ik het weinig toevoegen aan een PC, die ik toch al heb.
mag jij vinden hoorquote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dit is echt een uniek domme opmerking..
Nee, het heeft te maken met de idealen van Nintendo, die inderdaad toch een geweldvrij en familievriendelijk ding neer wilde zetten. Bloed weglaten uit spellen en grof taalgebruik weren is gewoon jezelf met een imago in de markt neerzetten. Mario schiet nou eenmaal geen hoeren neer.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 13:08 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Nou, dat kwam natuurlijk door de games en niet door de marketing. Als Nintendo zichzelf probeert te branden als een producht voor iedereen moet dat eerst met games gebeuren en dan pas met marketing .
Je kan ook uitleggen waarom.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 17:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dit is echt een uniek domme opmerking..
quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:08 schreef YourMaster het volgende:
[..]
Nee, het heeft te maken met de idealen van Nintendo, die inderdaad toch een geweldvrij en familievriendelijk ding neer wilde zetten. Bloed weglaten uit spellen en grof taalgebruik weren is gewoon jezelf met een imago in de markt neerzetten. Mario schiet nou eenmaal geen hoeren neer.
Moet dat nog?quote:
Hij bedoelt dat consoles niet beter zijn dan PCs kwa hardware en mogelijkheden, niet kwa hoeveelheid games erop komen, althans, zo heb ik het begrepen.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Moet dat nog?.
Het feit alleen al dat meer dan 80% van de console games niet op de PC komen, zegt eigenlijk al genoeg....
Het gaat toch over games.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:27 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Hij bedoelt dat consoles niet beter zijn dan PCs kwa hardware en mogelijkheden, niet kwa hoeveelheid games erop komen, althans, zo heb ik het begrepen.
ik vind van niet. ik koop een console niet voor een specifieke game, maar voor games in het algemeen. maar zolang spellen in het algemeen er beter uitzien op de PC, zie ik niet in waarom ik een console zou kopen. en ik snap niet waarom een console onder zou moeten doen voor een PC, qua graphics, en toch doen ze dat. Door de budget hardware die erin gaat.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 18:42 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Het gaat toch over games.
Je koopt een console voor de games. Dan is enige (hardware) vergelijking met een PC toch compleet nutteloos.
Ach, ik was eerst ook PC-only.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 19:11 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
ik vind van niet. ik koop een console niet voor een specifieke game, maar voor games in het algemeen. maar zolang spellen in het algemeen er beter uitzien op de PC, zie ik niet in waarom ik een console zou kopen. en ik snap niet waarom een console onder zou moeten doen voor een PC, qua graphics, en toch doen ze dat. Door de budget hardware die erin gaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |