Mijn jongste zoon, ik zei al dat hij verbaal gelijkenissen met de zoontjes van Lynette vertoont...quote:Op dinsdag 24 mei 2005 21:22 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Kinderen kunnen echt dodelijk uit de hoek komen...![]()
Lief hè, kinderen.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:23 schreef dutch-mamma het volgende:
[..]
Mijn jongste zoon, ik zei al dat hij verbaal gelijkenissen met de zoontjes van Lynette vertoont...
Na (helaas) een paar sterfgevallen achter elkaar in de familie zegt hij gortdroog tegen mijn moeder: "Nou ben jij de volgende."
![]()
Geweldig was dat! Het is dan wel humoristisch, maar aan de andere kant heeft die scene ook een zieke twist. Bree wordt weer met iets geconfronteerd wat ze moeilijk kan verteren, dus huppa, schoonmaak impuls! Ge-wel-dig gevonden!quote:
Opwinding, heet dat.quote:Op woensdag 25 mei 2005 10:12 schreef MadGuy het volgende:
Je zag hem bijna van de bank en het bed afdruipen van ingehouden opgewondenheid!![]()
![]()
Van die psychologische kant heb ik het nog niet bekeken...!quote:Op woensdag 25 mei 2005 10:12 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Geweldig was dat! Het is dan wel humoristisch, maar aan de andere kant heeft die scene ook een zieke twist. Bree wordt weer met iets geconfronteerd wat ze moeilijk kan verteren, dus huppa, schoonmaak impuls! Ge-wel-dig gevonden!
Ik heb nog nooit Melrose Place gezien, en als fanatiek Bree-fan vind ik dat nu eigenlijk best jammer...quote:Op woensdag 25 mei 2005 17:07 schreef Tokay het volgende:
Goede aflevering gisteren.
Begin ook steeds meer waardering te krijgen voor het acteerwerk van Marcia Cross (Bree) en Doug Savant (Tom Scavo). Het kostte even tijd hun Melrose Place-karakters uit mijn hoofd te zetten, blijkbaar.
In Melrose Place speelde ze Kimberly, een gestoorde manipulatieve vrouw, die als arts in een ziekenhuis werkte.quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:21 schreef dutch-mamma het volgende:
Ik heb nog nooit Melrose Place gezien, en als fanatiek Bree-fan vind ik dat nu eigenlijk best jammer...
EDIT: een Bree-fan, is dat een soort Bree-zer?![]()
Geen idee, wat moet ermee aan de hand zijn dan?quote:Op woensdag 25 mei 2005 17:20 schreef Marietje_34 het volgende:
Misschien is het al eens gevraagd, maar wat is er met de neus van Teri Hatcher aan de hand?
Bedankt! Hmmm, Marcia in zo'n rol... had ik nou maar wel gekeken, vroeger...quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:44 schreef Tokay het volgende:
[..]
In Melrose Place speelde ze Kimberly, een gestoorde manipulatieve vrouw, die als arts in een ziekenhuis werkte. (...)
Haar neus ziet er zo typisch uit, alsof ze een mislukte nose job heeft gehad ofzo. Aan de ene kant ziet ie er heel anders uit dan aan de andere kant, nooit opgevallen? Is altijd het eerste wat me opvalt bij haar.quote:Op woensdag 25 mei 2005 19:38 schreef Samson het volgende:
[..]
Geen idee, wat moet ermee aan de hand zijn dan?
Klopt, ik denk wel dat ze wat aan plastic surgery heeft gehad. Ze had ook altijd een ronder gezicht, tenminste wat ik me herinner in Lois & Clark.quote:Op donderdag 26 mei 2005 09:54 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Haar neus ziet er zo typisch uit, alsof ze een mislukte nose job heeft gehad ofzo. Aan de ene kant ziet ie er heel anders uit dan aan de andere kant, nooit opgevallen? Is altijd het eerste wat me opvalt bij haar.
Op de TWoP forums wordt Bree dan ook standaard Kimberbree genoemd, en heeft niemand het over Tom Scavo, maar gewoon over Gay Matt. Melrose Place gaat diep. Je blijft toch ook verwachten dat Bree opeens haar pruik van haar hoofd trekt en heel Wisteria Lane opblaast of zoiets gezelligs. Overigens vond ik Marcia Cross vreselijk in MP, maar in DH is ze echt mijn favoriete karakter. De scenes tussen haar en Rex zijn echt spetterend.quote:Begin ook steeds meer waardering te krijgen voor het acteerwerk van Marcia Cross (Bree) en Doug Savant (Tom Scavo). Het kostte even tijd hun Melrose Place-karakters uit mijn hoofd te zetten, blijkbaar.
Dan kan je lang wachten..er komt nog een tweede serie afleveringen na de eerste 24(?)..ze kunnen de mysteries dus nog lekker lang rekkenquote:Op donderdag 26 mei 2005 14:32 schreef phileine het volgende:
[..]
Ik word altijd een beetje moe van die lang uitgeplozen geheimen die wij als kijker dan wel kennen, maar de personages zelf niet. Zoals die verstopte armband in Mike z'n schuur en dat Susan niets weet van zijn duistere kant etc. etc. Hoop dat dat allemaal snel uit de wereld is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |