ik had het idee dat je al lang genoeg op fok zit om te weten dat deze zoekfunctie gewoon bagger is.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:09 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Probeer hem maar eens optezoeken in de zoek functie![]()
Omdat hij overal opduikt en zich recentelijk als een mannelijke hoer gedraagt :')quote:Op zaterdag 4 februari 2006 19:16 schreef wc-eend het volgende:
Waarom vind je hem niks als ik vragen mag?
Ik ben een even grote Wolverine-fan als de next fanboy. Maar je kan niet ontkennen dat Wolverine als één van Marvel's bekendste karakters soms in teveel comics tegelijkertijd voorkomt. Wolverine is bijvoorbeeld één van de weinige X-men die bijna altijd in alle X-men teams opduikt.quote:Op maandag 6 februari 2006 13:59 schreef wc-eend het volgende:
Mannelijke hoer? Leg eens uit waarom, lees denk niet dezelfde comics als jou
Fables, Ex Machina en Y the last man trokken me niks in de shop.. heb ze wel gezien en wat door gebladerd...
Mannelijke hoer oke dat zou ik effe uitleggenquote:Op maandag 6 februari 2006 13:59 schreef wc-eend het volgende:
Mannelijke hoer? Leg eens uit waarom, lees denk niet dezelfde comics als jou
Fables, Ex Machina en Y the last man trokken me niks in de shop.. heb ze wel gezien en wat door gebladerd...
Yup en nu is hij eindelijk uit Xmen en Uncanny X-men.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 10:41 schreef Tokus het volgende:
dus in het afgelopen jaar heeft hij al meer actie gezien dan menig fanboy in z'n hele leven.
En dat voor iemand van 200+...
Ik vind die sketches er ook erg mooi uitzien. Maar ik ben altijd een groot fan van Mad geweest.quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:44 schreef Tokus het volgende:
[afbeelding]
www.joemadfan.com voor nog een paar meer
niet zo'n hele prestatie, hequote:Op dinsdag 21 februari 2006 17:57 schreef wc-eend het volgende:
van de new avengers zijn er maar 16 delen ofzoik heb ze allemaal..
Grant Morrison? Of toch Ellis?quote:Op woensdag 22 februari 2006 18:59 schreef NgInE het volgende:
ik lees tegenwoordig alleen nog maar graphic-novels. dan weet je tenminste dat de serie die je aanschaft een duidelijk eind heeft en geen elle lange reeks is. plus dat de kwaliteit van de verhalen vaak veel hoger zijn dan bij reguliere comics.
ik ben nu met deze serie bezig:
[afbeelding]
The Invisibles.
gebaseerd op zo'n beetje elke complottheorie die ooit bestaan heeft en met een gezonde dosis magie, maakt van deze serie een must voor iedereen die eens goed gemind-fucked wil worden. aanrader!
en met graphic novels bedoel je dan in dit geval geen trade paperbacks? Want erg veel interessant spul wat alleen als graphic novel uitkomt heb ik laatste jaren niet gezien.quote:Op woensdag 22 februari 2006 18:59 schreef NgInE het volgende:
ik lees tegenwoordig alleen nog maar graphic-novels. dan weet je tenminste dat de serie die je aanschaft een duidelijk eind heeft en geen elle lange reeks is. plus dat de kwaliteit van de verhalen vaak veel hoger zijn dan bij reguliere comics.
Morission inderdaad. Preacher, van Ellis heb ik net helemaal compleet en uitgelezen, ook zeer briljantquote:Op woensdag 22 februari 2006 19:01 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Grant Morrison? Of toch Ellis?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |