Hier zit wel wat in, maar toch, het ligt niet zo erg aan FOK! denk ik. Eigenlijk is het allemaal best logisch en menselijk. Als niemand elkaar irl kent, dan is het leuk om al die gezichten eens te zien op zo'n grote meeting. Maar juist omdat er daardoor vriendschappen en groepjes zijn ontstaan, is de behoefte minder geworden om nog naar zo'n meeting met (veel) onbekenden te gaan (Stranger heeft dat in deel 1 goed verwoord). En inderdaad, doordat het allemaal een beetje versnipperd is geraakt doordat het forum zo gegroeid is, zeggen heel veel namen je ook niks.quote:Op woensdag 11 mei 2005 11:46 schreef CloudBox het volgende:
FOK! is gewoon veranderd. Van een relatief klein en gezellig forum tot een groot en log medium waarbij je geen overzicht meer hebt op users en subfora. Er zijn er nu zoveel dat je niet eens weet welke allemaal laat staan de topics daarin en de vaste users aldaar.
En ik mocht van jou niet eens foto's maken van het station bij nacht.quote:
Ik was blij een fiets bij me te hebben.quote:Op woensdag 11 mei 2005 20:45 schreef HeatWave het volgende:
De 5jaar was misschien niet ZO goed, maar ik heb me er iig prima vermaakt.
ben ik zo strengquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:07 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
[..]
En ik mocht van jou niet eens foto's maken van het station bij nacht.![]()
U wilde niet bij ons zijn?quote:Op woensdag 11 mei 2005 22:08 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
Ik was blij een fiets bij me te hebben.
Nog veel lol gehad elders.![]()
Mijn FOK!Radio interview daar was tof. En legendarisch.quote:Op woensdag 11 mei 2005 20:45 schreef HeatWave het volgende:
De 5jaar was misschien niet ZO goed, maar ik heb me er iig prima vermaakt.
WIj weten dat, jij nietquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:04 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Mijn FOK!Radio interview daar was tof. En legendarisch.
En het is goedkoper dan een taxi naar groningen.quote:Op woensdag 11 mei 2005 22:08 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
[..]
Ik was blij een fiets bij me te hebben.
Nog veel lol gehad elders.![]()
dat geldt vrijwel overal voorquote:Op donderdag 12 mei 2005 08:57 schreef Stranger het volgende:
[..]
En het is goedkoper dan een taxi naar groningen.
Dan wel aan alle 120662 users he!quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:36 schreef sararaats het volgende:
by the way, ik moet eigenlijk nog trakteren voor mijn verjaardag
Ik ben zelfs eens gebanned vanwege mijn mening eroverquote:Op donderdag 12 mei 2005 14:38 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik heb de foto's gezien van vorige meetings, en daar kan ik echt niet vrolijk van worden.
amai, zoveel?quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:39 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dan wel aan alle 120662 users he!
Hoeveel denk je dat er daar actief van zijn dan?quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:39 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dan wel aan alle 120662 users he!
Tja, dan hebben we natuurlijk 0 invloed verder. En het zal lastig zijn om daar echt met heel veel mensen naar toe te kunnen. Zo groot is de arena ook weer niet.quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:34 schreef Brighteyes het volgende:
Is dit iets? http://www.eighties-verantwoord.nl/
Elke 3e vrijdag van de maand in Hotel Arena (Amsterdam), 23.00-04.00.
Kaarten vooraf € 10.00 aan de deur € 12.00
(Andere optie is: Tivoli, Utrecht (om de andere maand, 1e vrijdag) )
Is dus wel redelijk van te voren te plannen...
Beetje jammer dat het een vrijdag is, maar daar verzin ik wel wat op.
Ja, dat is waar. Maar mss een keertje een idee voor met een iets kleinere groep...quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:47 schreef HeatWave het volgende:
Tja, dan hebben we natuurlijk 0 invloed verder. En het zal lastig zijn om daar echt met heel veel mensen naar toe te kunnen. Zo groot is de arena ook weer niet.
Maar het is een idee.
Tja, dan kom je bij de feesten&partijen meuk uit vrees ik. En dat is niet goedkoop vaak.quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat is waar. Maar mss een keertje een idee voor met een iets kleinere groep...
Ik ben nog steeds voor een meet zoals op de Berekuil vorig jaar, maar dan met een indoor locatie of zo.
*verder zoekt...
Ja, nu ik achteraf de foto's bekijk was het ook best een kneuzenkermis.quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:40 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik ben zelfs eens gebanned vanwege mijn mening erover.
HA!quote:Op donderdag 12 mei 2005 15:40 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, nu ik achteraf de foto's bekijk was het ook best een kneuzenkermis.
Dat idee heb ik bij elke meeting waar ik niet zelf bij was.quote:Op donderdag 12 mei 2005 15:40 schreef Stranger het volgende:
Ja, nu ik achteraf de foto's bekijk was het ook best een kneuzenkermis.
We hebben je postuum alsnog mod gemaakt, niet genoeg?quote:Op donderdag 12 mei 2005 15:41 schreef kastanova het volgende:
HA!
Ik eis bij deze een excuus van danny!
Het is als de loterij winnen en geld moeten betálenquote:Op donderdag 12 mei 2005 15:52 schreef Cynix ® het volgende:
We hebben je postuum alsnog mod gemaakt, niet genoeg?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |