neejquote:Op dinsdag 10 mei 2005 16:26 schreef Houniet het volgende:
lekker belangrijk
woehoequote:Op dinsdag 10 mei 2005 16:32 schreef goddess-in-heaven het volgende:
jawel: nog 59 minuten
een stuk of 63 voor mijquote:Op dinsdag 10 mei 2005 16:32 schreef goddess-in-heaven het volgende:
jawel: nog 59 minuten
geen idee, ik heb 't behoorlijk gehad hier....quote:
quote:Op dinsdag 10 mei 2005 16:35 schreef jitzzzze het volgende:
man en vrouw liggen in bed te slapen tot er ineens aan de voordeur wordt gebeld. De man doet het raam open en kijkt naar beneden ,daar ziet hij een man staan en vraagt wat er is. Deze man is compleet lazerus en vraagt doodleuk of er even iemand kan helpen duwen!
De uit zijn diepe slaap gewekte man reageert boos en zegt; "Weet je dat het drie uur in de nacht is" En of ie wel goed wijs om hem hiervoor wakker te maken!
Boos trekt de man zijn raam dicht en kruipt weer in bed. Vervolgens zegt zijn vrouw; "dat is eigenlijk niet leuk van je want je weet zelf wel hoe het is als je s'nachts pech hebt en er is niemand die je helpt".
Helaas moet de man zijn vrouw gelijk geven en geirriteerd stapt hij uit bed en roept uit het raam dat hij eraan komt.
Eenmaal buiten gekomen ziet hij niemand en begint vervolgens te roepen waar deze onbekende man is! "Hé, ik moest je toch helpen duwen? Maar waar ben je dan?"
Vervolgens hoort hij de dronken man roepen: "ik zit hier , op de schommel!!!!!!!"
newbiequote:Op dinsdag 10 mei 2005 16:36 schreef Fisher het volgende:
[..]
ps, fisher gaat trouwns morgen voor de 1000
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |