Hoor jij het verschil dan nog?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:59 schreef Geqxon het volgende:
Mja met dat ACC heb je zeker een bitrate van 128kbit?
Doe mij maar OGG of 192-320kbps MP3
Welke bedoel je precies? plaatjes?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 20:16 schreef steve2003 het volgende:
weet iemand hoe die remote control dingen werken? kan je dan je ipod gewoon in je tas steken en dan met die remote bedienen? of werkt het dan niet meer, oftewel, moet je op 1 lijn met je ipod staan, en kan een andere kant op mikken met je remote dan waar de ipod is??
ik ben het ff kwijt,quote:
quote:Op zaterdag 14 mei 2005 20:29 schreef steve2003 het volgende:
[..]
ik ben het ff kwijt,
Deze Remote
hoe werkt deze nou precies, je steekt dan tog iets in de uitgang van je ipod, wat draadloos met een afstandsbediening communiceert waar je dan je headphones op aan sluit.... zo werkt het toch? of ben ik nou dom? en dan kan je toch je Ipod in je rugzak doen en er naar luisteren door middel van die remote die je aan je jas klipt?
ik denk zo rond de 250-280 ofzo... de nieuwprijs is nu 340...quote:Op zondag 15 mei 2005 00:47 schreef jmac het volgende:
Ik wil mijn 4gen ipod 40gb verkopen MET ipod dock en sok. Weet iemand wat je daar voor zou kunnen vragen? Hij is pas maandje oud, maar weet niet wat mensen daar nu voor willen betalen. Ik hoor het graag
wowquote:Op zondag 15 mei 2005 02:57 schreef lj_lightning het volgende:
Ik verveelde me vanavond en heb iets van een OP gemaaktstaan wat recentere modellen ook in
misschien leuk om te gebruiken als OP
![]()
[afbeelding]
kan/gaat evt nog wel uitgebreider worden![]()
Dan moeten we er een mod bij jslepenquote:Op zondag 15 mei 2005 13:08 schreef Skv het volgende:
Je kunt dit bericht niet meer wijzigen omdat de maximale editduur is verstreken.
Sorry. OP.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |