abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:37:28 #1
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26878037
Welkom bij de gelegenheid tot onbelemmerd gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder financiële justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws, bestuurlijke ongehoorzaamheid en alleen maar grappig bedoelde complottheorieen. Iedereen is welkom, zelfs Ype.

Voor het echte slappe persoonlijke ballen en eikelen, is er het IRC-kanaal, genaamd #pol. en natuurlijk MSN.
quote:
Zweedse onderzoekers hebben een vermoeden dat de hersenen van homo's en hetero's van elkaar verschillen. Dit is gebaseerd op de constatering dat bepaalde bestanddelen van het mannelijk zweet de hersenen van homoseksuele mannen en heteroseksuele vrouwen stimuleren terwijl heteroseksuele mannen er niet op reageren. De onderzoekers stellen dat hun studie de rol van feromonen bij menselijk contact bevestigt.

Het onderzoek werd uitgevoerd door twaalf vrouwen, twaalf heteroseksuele mannen en twaalf homoseksuele mannen aan zogenaamde feromonen te laten ruiken. Dat zijn lokstoffen die door onder andere dieren worden geproduceerd met als doel het gedrag van andere individuen van dezelfde soort te beïnvloeden. Bij het onderzoek gaven de heteroseksuele mannen geen reacties op de stof.

In Nederland zorgen studies naar mogelijk lichamelijke oorzaken van hetero- en homoseksualiteit regelmatig voor beroering in de homowereld. Zo concludeerde hersendeskundige Swaab eind jaren tachtig dat hersenen van homoseksuelen dezelfde verschillen vertoonden en dat hun seksuele voorkeur een biologische oorzaak zou kunnen hebben. Swaabs uitspraken werden hem niet in dank afgenomen. Zowel in de homowereld werd er felle kritiek op geuit en ook werden er Kamervragen gesteld.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_26878106
t?
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:40:41 #3
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:41:45 #4
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_26878149
mr T
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
pi_26878171
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:40 schreef Drugshond het volgende:
Dus homo zijn is een ziekte.... heeft het vaticaan toch gelijk gehad.
Ach, ik denk dat ieder mens gek is, en zijn intelligentie gebruikt om dat te onderdrukken.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:43:04 #6
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26878191
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:40 schreef sizzler het volgende:
t?
tickets

Maar dat paste niet
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:43:53 #7
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26878217
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:42 schreef sizzler het volgende:

[..]

Ach, ik denk dat ieder mens gek is, en zijn intelligentie gebruikt om dat te onderdrukken.
Of juist er iets van durft te tonen.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:45:05 #8
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26878252
ttttttits!
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_26878262
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:45 schreef George-Butters het volgende:
ttttttits!
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_26878289
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:45 schreef sizzler het volgende:

[..]
En ik maar achter de schermen opscheppen dat wij zo'n hoog niveau hebben in de slowchat.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_26878311
quote:
Immigranten frauderen massaal met uitkeringen

Jaarlijks komen zeker tienduizend buitenlandse fraudeurs in Nederland aan een uitkering omdat de officiële documenten waar ze zich mee identificeren nauwelijks worden gecontroleerd op authenticiteit. Het gaat vooral om buitenlandse huwelijks- en geboorteakten.

Dat meldde het tv-programma Nova maandagavond. Volgens het programma wordt er door het ministerie van Buitenlandse Zaken en de Nederlandse gemeenten al maanden geruzied over wie er verantwoordelijk is voor de controle op certificaten van buitenlanders.

Vooral over de geschatte kosten daarvan - volgens de Nederlandse Vereniging voor Burgerzaken ruim 48 miljoen euro - is onenigheid. Nova baseert zich op een brief van het ministerie van Buitenlandse Zaken waarin gewag wordt gemaakt van de problemen.

Echtheid
Intussen worden de aktes van aanvragers nauwelijks gecontroleerd op echtheid, en schrijven fraudeurs zich met valse certificaten in bij het gemeentelijk basisregister. Op basis daarvan maken ze massaal aanspraak op allerlei sociale voorzieningen als uitkeringen, huursubsidie, kinderbijslag en studiefinanciering. Ook het aanvragen van een Nederlands paspoort wordt op vaak basis van valse documenten gedaan.

Volgens Nova gaat het jaarlijks om duizenden buitenlandse fraudeurs en criminelen, een aantal dat bevestigd wordt door het Openbaar Ministerie. Officier van Justitie Fred Speijers zei maandagavond in Nova dat een aantal van 10.000 'geen verkeerde schatting' is.

Ambassade
In sommige gevallen controleren Nederlandse ambassades de documenten, op verzoek van de gemeenten waar de aanvrager zich meldt. Tot dusver werden alleen documenten uit de Dominicaanse Republiek, Pakistan, India en Nigeria streng gecheckt, omdat die heel vaak worden vervalst.

Maar uit de brief van Buitenlandse Zaken blijkt volgens Nova dat er met documenten uit veel meer landen problemen zijn - landen als Iran, Irak en Afghanistan. Volgens Speijers gaat het niet alleen om fraudeurs, maar ook criminelen die schuldig zijn aan misdrijven, variërend van diefstal tot moord of oorlogsmisdaden.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:48:50 #12
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26878348
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:46 schreef sizzler het volgende:

[..]

En ik maar achter de schermen opscheppen dat wij zo'n hoog niveau hebben in de slowchat.
Op sommige momenten. Ik heb 3 uur geslapen vanacht, meer kan je niet van me verwachten...
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  dinsdag 10 mei 2005 @ 11:51:07 #13
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_26878410
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:46 schreef sizzler het volgende:

[..]

En ik maar achter de schermen opscheppen dat wij zo'n hoog niveau hebben in de slowchat.
tegen wie?
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
  dinsdag 10 mei 2005 @ 12:07:39 #14
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_26878893
Met dank aan PB.
quote:
De EU grondwet
Bron : Elsevier
Immigratie en verzorgingsstaat hebben alles met elkaar te maken. Landen als Nederland met royale verzorgingsregimes oefenen grote aantrekkingskracht uit op migranten die met een uitkering stukken beter af zijn dan in hun eigen land, en door de zogeheten armoedeval zelfs beter dan met een baan. De hoge werkloosheid en het hoge uitkeringsgebruik onder niet-westerse immigranten en hun kinderen in Nederland zijn daarvan een pijnlijke illustratie. Feit is ook dat Nederland relatief de hoogste uitkeringen van Europa heeft.

De Europese Grondwet beperkt de door internationale verdragen toch al schaarse mogelijkheden van de Nederlandse overheid om migranten de toegang tot haar uitkeringen te weigeren. Dat gebeurt op drie manieren. Ten eerste wordt het Europees Verdrag van de Rechten van de Mens integraal onderdeel van de Grondwet. Dat maakt het Nederland praktisch onmogelijk op dat verdrag uitzonderingen te bedingen. Bijvoorbeeld op het onderdeel dat het recht op huwelijksmigratie regelt. En migratiehuwelijken met partners uit arme landen zijn nu juist het belangrijkste kanaal voor problematische immigratie.

Ten tweede wordt de migratie naar de EU volgens de Europese Grondwet een Europese zaak, omdat er met gekwalificeerde meerderheid over zal worden gestemd. Landen die bijvoorbeeld denken dat ze hun vergrijzing kunnen oplossen door de Europese grenzen open te zetten voor arbeidsmigranten, kunnen Nederland makkelijk overstemmen. In Nederland is allang vastgesteld dat de vergrijzing niet kan worden opgelost door op grote schaal niet-Europeanen binnen te laten. Hooguit zeer goed opgeleide migranten kunnen een bijdrage aan de samenleving leveren.

Het Europese migratiebeleid waar de Europese Commissie aan werkt – en dat vooruitloopt op de nieuwe Grondwet – houdt geen rekening met de Nederlandse omstandigheden. Maar als bijvoorbeeld Spanje op grond van de Europese wetgeving arbeidsmigranten binnenlaat, kunnen deze wél naar Nederland doorreizen om hier te werken, dan wel na enige jaren een uitkering bemachtigen.

Dat laatste is des te problematischer omdat – ten derde – de Europese Grondwet alle burgers van de EU plus alle legale migranten in andere EU-landen dezelfde rechten op uitkeringen, gezondheidszorg en sociale huisvesting toekent als die Nederlanders hebben. Nu zal een welvarende Duitser of een ondernemende Zweed niet zo gauw naar Nederland trekken omdat hij hier met nietsdoen ook aardig kan rondkomen. Maar de EU is vorig jaar uitgebreid met acht arme, Oost-Europese landen, en eind volgend jaar worden het nog armere Bulgarije en Roemenië lid. Verder komt het even grote als arme Turkije volgens plan bij de EU, staat heel voormalig-Joegoslavië op de rol om op enig moment lid te worden en kan het lidmaatschap ook een straatarm land als Oekraïne nauwelijks nog ontgaan.

Een klein land met relatief goede, maar toch al te dure sociale voorzieningen en een relatief hoog minimumloon verliest dus het recht om zelf te bepalen of het bijna een kwart miljard inwoners van nieuwe en toekomstige arme lidstaten uit zijn verzorgingsstaat mag weren. Dat is een somber vooruitzicht.

De grootste problemen van Nederland van de laatste halve eeuw waren en zijn het onmatig gebruik van de gulle verzorgingsstaat en de overwegend problematisch uitgevallen migratie uit arme landen. Het lukt de Nederlandse overheid nu al niet om die twee samenhangende problemen op te lossen. De nieuwe Europese Grondwet vergroot de problemen en slaat Nederland de instrumenten uit handen om ze aan te pakken.
NEIN
pi_26879017
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 11:51 schreef Harry_Sack het volgende:

[..]

tegen wie?
Collega's.
quote:
Peijs: Langere files om files te voorkomen

(Novum) - De ringwegen rond grote steden en de knooppunten in Nederland kunnen filevrij blijven als het verkeer gedoseerd wordt toegelaten. Daarom worden in de spits rijstroken afgesloten. Dit leidt wel tot langere files op de wegen er naartoe, maar ontziet het verkeer op de ringwegen en rond de knooppunten. Dat schrijft minister van Verkeer Karla Peijs aan de Tweede Kamer.

Volgens de minister is Rijkswaterstaat bij Amsterdam en bij Utrecht bezig met een proef op dit gebied. Peijs schrijft dat de in de spits afgesloten rijstrook weer wordt opengesteld als de files op de toeleidende wegen te lang dreigen te worden.

De bewindsvrouw beseft dat het voor automobilisten langer kan duren voordat automobilisten op de snelweg zijn, maar: 'Eenmaal op de snelweg is de doorstroming beter', schrijft zij in de Kamerbrief.
Tsja. Ik weet niet of dit wel zo'n goed idee is.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  dinsdag 10 mei 2005 @ 12:27:02 #16
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_26879384
altijd behulpzaam, die Sizzler
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
pi_26879500
Tijd. Walging.
pi_26879566
Knurft
Allah Al Watan Al Malik
pi_26879759
Grappig dat als mensen door hun argumenten heen zijn, ze een ander gaan quoten met ongeveer hetzelfde standpunt (dat allang weerlegd was), en dan vervolgens "So True" eronder gaan plaatsen
Allah Al Watan Al Malik
pi_26879794
Oh, je had dat PestPatrol gestuurd? Ik dacht dat troep was, dus heb het meteen weer weggegooid, maar daar zal het in eider gevla wel niet aan liggen, denk ik. Ik gelóóf het wel, spel werkt goed genoeg.
pi_26880204
Fokke en Fok!ke #2

Hij's echt leuk.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_26880442
Ja, ik ga wat eten, wat drinken en daarna weer nutteloos mijn dag verpesten door achter de computer te gaan zitten.
  dinsdag 10 mei 2005 @ 13:12:20 #23
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_26880689
ik ga m'n hele middag in diepe slaap doorbrengen verder. Ben nu wel weer nuttig genoeg geweest.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  dinsdag 10 mei 2005 @ 13:13:17 #24
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_26880721
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 12:41 schreef Monidique het volgende:
Oh, je had dat PestPatrol gestuurd? Ik dacht dat troep was, dus heb het meteen weer weggegooid, maar daar zal het in eider gevla wel niet aan liggen, denk ik. Ik gelóóf het wel, spel werkt goed genoeg.
(weltrusten).
pi_26881092
quote:
Op dinsdag 10 mei 2005 13:13 schreef Drugshond het volgende:

[..]

(weltrusten).
Ja, wist ik veel! Ik dacht dat PestPatrol iets met wormen en bugs en trojans enzovoorts te maken had.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')