abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_27157028
Ik had er 4 goed hoor...
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27157069
Maar jij was al geen concurrent meer.
That's all folks!
pi_27157406
Ik was zijn directe tegenstander. Overigens leid ik wel het totaalklassement, met nog anderen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27157514
Maar hij doelde natuurlijk op DIGGER. Het is wel spannend aan de top! Ben benieuwd wie er met de eer gaat strijken.

Jammer dat ik dit topic pas later ben gaan volgen. Volgend jaar wil ik ook bovenin meedraaien.
That's all folks!
  vrijdag 20 mei 2005 @ 22:55:14 #80
4593 Marty
Digi-babe
pi_27201490
Jaaa!!!

Campioni d'Italia!!!



[ Bericht 11% gewijzigd door Marty op 20-05-2005 23:17:59 ]
Forza Juve!
pi_27204346
Inderdaad fantastisch en dik verdiend! Milan laat gewoon teveel punten onnodig liggen.
That's all folks!
  zaterdag 21 mei 2005 @ 00:40:05 #82
48241 Mindlight
O+ Jaimie O+
pi_27204379
Klopt Vaduz, vind het niks erg. Gefeliciteerd ermee!
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
  zaterdag 21 mei 2005 @ 10:52:57 #83
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_27209784
Milan-Palermo -
Atalanta-Roma X
Brescia-Messina 2
Cagliari-Udinese 2
Chievo-Bologna X
Lazio-Fiorentina X
Livorno-Juventus 2
Parma-Siena 1
Reggina-Lecce 1
Sampdoria-Inter 2
pi_27211023
Palermo nu ook bijna definitief Europa in. Verrassend!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27224413
Milan-Palermo x
Atalanta-Roma 1
Brescia-Messina 1
Cagliari-Udinese 2
Chievo-Bologna 1
Lazio-Fiorentina 1
Livorno-Juventus 1
Parma-Siena 1
Reggina-Lecce x
Sampdoria-Inter 1
  zaterdag 21 mei 2005 @ 23:26:53 #86
8540 Peter83
All the way
pi_27232011
Atalanta-Roma 2
Brescia-Messina X
Cagliari-Udinese X
Chievo-Bologna 1
Lazio-Fiorentina 1
Livorno-Juventus X
Parma-Siena X
Reggina-Lecce X
Sampdoria-Inter 1
Leef je eigen leven want je zult je eigen dood sterven.
pi_27233582
Volgend jaar worden gewoon wij kampioen , maar laten we eerst beginnen met de beker te pakken
pi_27234367
quote:
Op zondag 22 mei 2005 00:08 schreef the_legend_killer het volgende:
Volgend jaar worden gewoon wij kampioen , maar laten we eerst beginnen met de beker te pakken
Lolbroek. Inter en kapioen, dat gaat niet samen.
That's all folks!
pi_27234606
We hebben er wel 13 stuks nog altijd nummer 3 uit Italiaanse geschiedenis
pi_27234877
1988/1989 was de laatste, toch wel erg lang geleden.
That's all folks!
pi_27235274
Dat wel..
Maar eens zal het wel goed komen.

Lazio en AS Roma kwamen ook opeens uit het niets
pi_27240244
quote:
Op maandag 9 mei 2005 20:25 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Ja precies zou het jammer vinden als Fiorentina weer de Serie A zou moeten verlaten
Fiorentina en Roma zijn in de terugronde met afstand de 2 clubs die het slechts presteren, hun vorm sinds de winterstop is dramatisch
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_27240343
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 11:48 schreef methodmich het volgende:
Palermo nu ook bijna definitief Europa in. Verrassend!
Mompelt iets over eilandploeg, plek in de eindklassering, en kut portugezen
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_27241277
quote:
Op woensdag 18 mei 2005 09:58 schreef pfaf het volgende:

Oh ja en DIGGER:
Sja, dat risico loop je als je op vakantie gaat, alles van te voren invult, maar niet weet wie er dan spelen en wat de de stand van zaken is (helpt een draw beide clubs, is 1 van de 2 inmiddels veilig en feitelijk uitgevoetbald) etc.

Maar even wat verhalen over Italie en dan met name het voetbal:

Zondag 1 mei, nationale feestdag.
Lazio speelde uit bij Lecce, Napoli uit bij Martina, ergo, de fans kwamen elkaar tegen rond de snelweg en de Autogrill bij Avellino.
Gevolg: Giga rellen, 1 grote wild west achtervolging op de snelweg, fans die op de snelweg scheurend al hangende uit hun auto's die van de ander probeerden te vernielen (ruiten ingooien, spiegels en uitenwissers eraftrekken etc). 'botswedstrijdjes' je kon het zo gek niet bedenken.
Gevolg daar weer van: Meer dan 100 km file op 1 snelweg

Bezocht: Napoli - Rimini (1-1), Roma - Udinese (1-1) en Genoa - Cesena (de laatste was met 3-3 de leukste wedstrijd). Napoli speelde overigens wel bijzonder goed tegen Rimini, had eigenlijk ook dik moeten winnen, maar goed, voor Napoli deed de wedstrijd er feitelijk niet meer toe.

Napoli - Rimini was wel de wedstrijd met de meeste toeschouwers en de laatste reguliere thuiswedstrijd voor Napoli, en beter bezocht dan bijvoorbeeld Samp - Udinese waar het gewoon keihard om een CL voorronde ticket gaat, om maar weer eens een vergelijk te trekken.

Play-offs serie C1 B: 29 mei & 5 Juni om 16.30 uur is het Samb - Napoli en Reggiana - Avellino.
Mocht Napoli doorgaan, wat ik uiteraard hoop, dan volgt er sowieso een beladen wedstrijd, want Reggiana wordt getraind door een ex-Napoli speler (uit het Diego tijdperk), en Avellino is altijd al een grote rivaal.

Napoli is in elk geval wel de ploeg die in de terugronde het beste gepresteerd heeft, beter ook dan kampioen Rimini, dus op papier.....

Verder natuurlijk onwijs gelachen door nog geen 6 euro kwijt te zijn voor 2 espresso, 2 capu's, en 4 sfogiatelle's op het terras, in de kroeg (die gezien vanaf het appartement van m'n schoonouders gewoon de buurman is) naar de CL halve finales en zo te kijken met een biertje voor 80 cent (en dan ook gewoon 0.3 liter) dus voor 10 Euro had je hem aardig hangen, met een geschatte snelheid van 300km/u aan de kant gedrukt te worden terwijl je zelf al 210 deed op de A1, verder je ogen weer uit te kijken aan het negeren van elk stoplicht, doorgetrokken streep, dubbele doorgetrokken streep, max. snelheid bij wegwerkzaamheden (rijd je daar met 180 langs iemand die een heg in de middenberm aan het snoeien is), parkeerverbod, rijrichting op de rotonde, busbaan, etc. met als hoogtepunt dat ik in Caserta, waar ik zelf al inhaalde over dubbele doorgetrokken streep en busbaan zelf nog eens werd ingehaald via de meest rechtse baan voor het tegemoetkomende verkeer.

Ook leuk in Italie: Lonsdale kleding. Waar de media dat hier afschilderd als kleding voor extreem-rechts ( de NL media) loopt iedereen daar in Lonsdale rond.
Echter, door velen is het niet te betalen.
Derhalve veel valse merkkleding op de markt te koop, een kleine samenvatting van gespotte nep Lonsdale kleding: London, Lonstyle, Lowsdale, Wonsdaly, Lonsdela, Losdale. Echt hilarisch.

Ook in algemene zin shirts met spelfounten: ik heb o.a. gezien 'Netherladns' 'Doicheland' (Duitland), 'Wilyams' (Williams), Arsenal shirts met het 3 Lions logo, 'Aston Vila', huppeldepup 'baech' ipv Beach etc.
zwaar komisch.

Ook wellicht leuk voor mensen die in Italie geinteresseerd zijn in zaken naast het voetbal: in Lauro (provincie Caserta) waren de Maria feesten (Maria schijnt er ooit verschenen te zijn), dus ook vreselijk veel etentjes daar met allerlei schoonfamilie. Zitten we met een man of 16 al urenlang te eten en drinken (uiteraard eigengemaakte wijn), besluiten me ooms te gaan zingen, dus iedereen keihard zingen. Kopt er een buurman hard op de muur, hij wou slapen (was gewoon overdag). enfin, 100 mtr verderop in het oude dorp woonde ook familie, zaten ook te eten, of we daar kwamen zingen. Sta je daar met de eters daar erbij dus met 30 man in de keuken (maar in Italie past dat want de keuken is uiteraard heel belangrijk dus groot), zakt 1 van m'n 2 ooms, die inmiddels begonnen was met wijn uit de fles of glazen in 1 teug leeg te drinken en de leiding over het zingen had, gewoon dwars door een stoel heen, maar zingt vrolijk door etc.
Na 1 uur zingen en zuipen teruggegaan, heeft dus het hele dorp kunnen horen dat je daar hebt staan zingen en krijg je er melige opmerkingen over.
Zo hoort dat met een feestje/etentje.
En dan ga je na 7 uur lang gegeten, gezopen en gezongen te hebben om 19.00 uur naar bed, slaap je even 2, 3 uurtjes en dan ga je weer naar de kroeg voor Pizza en bier

Betaal je voor de allerduurste grote pizza (genoeg pizza voor 3 man) dus gewoon 8 hele Euro's, de goedkoopste is al vanaf 2.20 te krijgen.
Ook m'n auto laten wassen door iemand met de hand die dik een uur bezig was kostte slechts 6 Euro (en dat was incl. 1 Euro fooi), je vraagt je af waarvan ze het doen.

Voor de gelovigen onder ons moet je eens in San Giovanni Rotondo kijken (Achter Foggia in de 'sporen' van Italie). Naast een schitterend gelegen dorp/stadje is het natuurlijk de plek van Padre Pio.

Mocht ooit iemand naar Baia Domizia op vakantie gaan (dat is de enige plek in de reisgidsen vlakbij waar ik dus regelmatig kom) dan moet je absoluut naar Mondragone voor Limoncello, over de Via Appia (SS7) of ok richting Mondragone voor de echte Mozarella en bij Gigi in Cellole eten.
En in Napoli zorgen dat je NIET in Scampia uitkomt, maar liever in de Spaanse wijk of San Gregorio Armeno.
En NOOIT met je eigen auto Napoli ingaan en met een huurauto ook NOOIT het centrum ingaan. Prefereer metro & benenwagen (want de taxi staat vast in dezelfde verkeerschaos want iedereen rijdt nl. over de taxi & busbaan, zelfs het busstation staat vol met 'filerijdede' auto's.
Als je ooit chaos wil zien, 's middags even het plein rond het centraal station bekijken.

Op de heenweg 3 dagen rond het Iseomeer gezeten (schitterend, ruiger dan de andere meren, ook wat kleiner (maar nog steeds groot zat) en duidelijk minder toeristisch, en dus ook goedkoper.
Bergamo en Brescia vlakbij maar je zit ook zo richting Dolomieten (en het dal aan de Noordkant valt onder UNESCO, erg mooi, en erg veel oude rotstekeningen.

Op de terugweg, dwz we gingen naar Frankrijk, 3 dagen in Santa Margaritha Ligure gezeten (kom je aanrijden bij het hotel, stonden er louter dikke Jags, Benzen, Lexussen, Porsches - ben ik hier goed?).
Wat je dan zeker moet doen in die omgeving is een bezoek brengen aan de Cinque Terre (kun je per boot heen) en Portofino (idem).

Nu werk ik in de maritieme sector dus ik moest en zou varen en Glenn vond dat ook geweldig. Kom je in Portofino aan (autovrij), ligt daar een vreselijk mooi jacht van een meter of 30.
Nadeel: hij lag in de schaduw. Van een jacht van 90 meter.
Abramovich, D&G, ze hebben er hun huizen en boten en Gucci, Armani, D&G, alle winkels zijn er hoe klein het pittoreske dorpje ook is.
Wel veel Amerikaanse toeristen.
En Genoa is ook de moeite waard, stad ziet er pico bello uit (was vorig jaar natuurlijk culturele hoofdstad van Europa), heeft een mooie haven, is bekend van o.a. Columbus en de ligging is erg mooi.

Anyway voor zover nog wat 'toeristische info' over Italie voor de liefhebber.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_27244774
Fiorentina al op 0-1 bij Lazio, goal van Maresca, Reggina op 1-0 tegen Lecce, Bonazzoli en Juve op 0-1 bij Livorno, mooie goal van Nedved.

Goeie (broodnodige) zaken zo voor Fiorentina voorlopig
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_27246739
quote:
Op zondag 22 mei 2005 12:07 schreef DIGGER het volgende:

[..]

Mompelt iets over eilandploeg, plek in de eindklassering, en kut portugezen
Je had niet hoeven luisteren hoor!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27247963
Atalanta-Roma 0-1 (Cassano)
Brescia-Messina 2-0 (Di Biagio, Milanetto)
Cagliari-Udinese 1-1 (Esposito; Iaquinta)
Chievo-Bologna 1-0 (Mandelli)
Lazio-Fiorentina 1-1 (Siviglia; Maresca)
Livorno-Juventus 2-2 (Protti, C. Lucarelli; Nedved, Trezeguet)
Parma-Siena 0-0
Reggina-Lecce 2-2 (Bonazzoli, Paredes; Vucinic 2x)
Sampdoria-Inter 0-1 (Adriano)

NIEUWE STAND

1. Juventus 37-83

2. AC Milan 37-78

3. Internazionale 37-71
4. Udinese 37-61

5. Sampdoria 37-60
6. Palermo 37-52

7. Messina 37-48
8. AS Roma 37-44
9. Cagliari 37-44
10. Livorno 37-44
11. Lazio 37-43
12. Lecce 37-43
13. Reggina 37-43
14. Chievo 37-42
15. Bologna 37-41
16. Parma 37-41
17. Brescia 37-41

18. Siena 37-40
19. Fiorentina 37-39
20. Atalanta 37-35

Atalanta dus gedegradeerd, Palermo definitief Europees.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27249991
Chievo en Roma en Brecia hebben goede zaken gedaan, Al zijn Chievo en met name Brescia nog niet zeker van klassenbehoud.
That's all folks!
pi_27250482
Even 2 nogal opmerkelijke zaken vanmiddag:

Bij Lazio - Fiorentina (zonder Di Canio, ruzie met de trainer, zal de trainer z'n nek ongetwijfeld gaan kosten als het de fans betreft) vandaag schoot op het haf uur Miccoli de bal, via de keeper op de lat, de rebound van Jorgensen werd door Zauri overduidelijk met de arm opzettelijk van de lijn gehaald, maar de scheids en grensrechters bleken blind te zijn.
Fiorentina had gewoon een pingel moeten krijgen en Lazio met 10 verder gemoeten, iets wat Fiorentina nu de kop kan gaan kosten.

Ook Sampdoria werd op overduidelijke wijze genaaid in de strijd om de laatste CL-voorronde plek: bij Inter werd destijds met 3-2 verloren terwijl Samp tot de 86e minuut 0-2 had voorgestaan, ditmaal stond in 1e instantie pech Samp in de weg, want 3 maal werd paal & lat geraakt.
Echter vlak voor tijd werd Gasbarroni ook heel duidelijk binnen de 16 gevloerd door Javier Zanetti, maar de scheids presteerde het om de bal erbuiten te leggen. Kortom, een CL ticket is niet meer in eigen hand voor Samp, ze zijn nu afhankelijk van Udinese.

Op de laatste speeldag moet Siena zich zien te redden thuis tegen het al gedegradeerde Atalanta, is het Fiorentina - Brescia waar alleen een zege voor Fiorentina nog kans biedt op lijfsbehoud, Lecce - Parma, Roma - Chievo en Udinese moet CL voetbal zien vast te houden thuis tegen Milan, Samp moet winnen van het nog zeker niet veilige Bologna, kortom het wordt nog bloedstollend spannend op de laatste speeldag, bijna elke wedstrijd gaat nog ergens over, ook wie er bv topscoorder wordt, dat is ook nog onbeslist en het is niet ondenkbaar dat in de degradatiestrijd ploegen onder en boven de streep gelijk in punten eindigen, wat inhoud dat er nog eens barragewedstrijden aan te pas zouden komen.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  maandag 23 mei 2005 @ 09:10:56 #100
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_27265228
Niemand speelt volgend seizoen toch met Livorno, want Atalanta Bergamo is . gedegradeerd. .
The Most Incredible, Baby
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')