Nee, dat de relatie erg leuk was, maar op de verkeerde basis is begonnen .. .wat is daar mis mee ? Iedereen maakt fouten en zeker met gevoel/lust/wensen/relaties .. niks mis mee, maar kom er dan ook eerlijk voor uit en kom niet met van die halfzachte excuses ..quote:Op maandag 9 mei 2005 23:02 schreef Aventura het volgende:
Ja, het kan voor jezelf achteraf wel een vergissing zijn geweest (kan er over meepraten). Maar ik zou een relatie nooit totaal als vergissing afdoen, je was er zelf bij. En ik zou het ook nooit zo tegen iemand zeggen. Wat moet diegene dan wel denken? Dat de hele relatie een grote aanfluiting was?
Anders ik wel. De grootste vergissing van mijn leven tot nu toe was een nare, slepende relatie met een akelig staartje. Het ging dan ook uit vol haat en nijd, en ik heb hem veelvuldig te kennen gegeven dat ik wou dat ik hem nooit ontmoet had en dat alles een vergissing was. Maar dat was een extreme situatie. Na een paar maanden daten en je ontdekt dat het toch niet echt/echt niet werkt, zou ik precies dat zeggen maar zéker niet het woord 'vergissing' in de mond nemen..quote:Op maandag 9 mei 2005 23:04 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Dus omdat je er zelf bij was kan een relatie als totaal geen vergissing zijn? Tjah, ik heb toch echt twee hele lange vergissingen gemaakt. Of goed, een hele lange reeks van vergissingen als je het zo wilt zien, maar sommige mensen hebben nu eenmaal een bovennatuurlijk talent voor het maken van vergissingen. Relaties kunnen natuurlijk best een aanfluiting blijken.
Ja dat DAT kut is snap ik ook welquote:Op maandag 9 mei 2005 23:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wat daar erg aan is: de persoon waar je stinkend verliefd op bent is dat dus niet op jou, dat is daar erg aan...
Dat vind ik ook, maar dat zeg je niet als je vriend en je vriending huilend aan de telefoon hangenquote:Op maandag 9 mei 2005 23:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat veel mensen boven de 25 al een vaste partner hebben is geen excuus.
Als je gaat liggen klooien met mensen die getrouwd zijn, of mensen waarvan de relatie niet goed draait kan je gewoon verwachten dat dat een heleboel gezeik met zich meebrengt en moet je niet janken als jij uiteindelijk degene bent die het deksel op de neus krijgt.
Inderdaad. Boekjes waar je niks mee moet zijn altijd kut om te krijgen.quote:Op maandag 9 mei 2005 22:58 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ik zou het niet kunnen waarderen. Het is te geforceerd en bovendien, wat moet ik dan met dat boekje?
Tuurlijk, snap ik ook wel, ik heb het zelf onlangs ook nog aangegrepen als een aanleiding om hoop te houden. Maar dat beschouw ik als mijn eigen stommiteit en ik ga die ander daar de schuld niet van geven omdat hij eea niet lomp genoeg verwoorddequote:Op maandag 9 mei 2005 23:06 schreef Chemist het volgende:
Klopt, maar als jij in dat geval de 'lijdende' partij bent is het wel erg makkelijk om daar nog hoop uit te halen, iets wat zeker de eerste tijd nog door je hoofd speelt.
Omdat die eerste zin zo dubbel is. "Ik vind je leuk maar toch ook niet".quote:Op maandag 9 mei 2005 23:09 schreef thaleia het volgende:
[..]
Ja dat DAT kut is snap ik ook wel
Maar waarom is het erger om te horen "ik mag je zo graag en ik wil je niet kwijt maar we gaan niet neuken" dan "ik vind je een lelijke graftrol en moet kokhalzen als je je in een straal van minder dan 10 meter om me heen bevindt, dus je begrijpt dat we niet gaan neuken"?
Zeggen dat je iemand wel heel leuk vindt en graag bevriend bent met hem/haar tegen iemand die helemaal verliefd op je is, is net zoiets als een hond een stuk vlees voorhouden en dan als hij wil happen roepen: "Hihi, nee, ik vind je heel lief, maar dit stuk vlees is voor iemand anders." .quote:Op maandag 9 mei 2005 23:09 schreef thaleia het volgende:
[..]
Ja dat DAT kut is snap ik ook wel
Maar waarom is het erger om te horen "ik mag je zo graag en ik wil je niet kwijt maar we gaan niet neuken" dan "ik vind je een lelijke graftrol en moet kokhalzen als je je in een straal van minder dan 10 meter om me heen bevindt, dus je begrijpt dat we niet gaan neuken"?
Maar had je achteraf niet liever gehad dat hij -veel- duidelijk had gemaakt waar het op stond? Zodat jij je geen illusies had hoeven maken ? (ook al doe je dat toch wel, I know ...)quote:Op maandag 9 mei 2005 23:12 schreef thaleia het volgende:
Tuurlijk, snap ik ook wel, ik heb het zelf onlangs ook nog aangegrepen als een aanleiding om hoop te houden. Maar dat beschouw ik als mijn eigen stommiteit en ik ga die ander daar de schuld niet van geven omdat hij eea niet lomp genoeg verwoordde
Ik zeg dat soort dingen al voordat ze huilend aan de telefoon hangen.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:11 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, maar dat zeg je niet als je vriend en je vriending huilend aan de telefoon hangen. Ik zeg nu ook dat ik nooit aan zoiets zou beginnen, maar we kiezen niet altijd uit waar we verliefd op worden.
Inderdaad, als je niet om iemand geeft, dan kan hij/zij je ook geen pijn doen.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:12 schreef Thisbe het volgende:
Zie je wel, het is nooit goed wat je zegt! Relaties: Nooit aan beginnen!
Jup, en daar pas ik voor ... liever af en toe pijn dan niks meer voelenquote:Op maandag 9 mei 2005 23:18 schreef Aaargh! het volgende:
Inderdaad, als je niet om iemand geeft, dan kan hij/zij je ook geen pijn doen.
't leven wordt er wel wat saai van.
Throwing the dog a bone, noem je dat. Soort meelij, dat komt pas echt hard aan.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zeggen dat je iemand wel heel leuk vindt en graag bevriend bent met hem/haar tegen iemand die helemaal verliefd op je is, is net zoiets als een hond een stuk vlees voorhouden en dan als hij wil happen roepen: "Hihi, nee, ik vind je heel lief, maar dit stuk vlees is voor iemand anders." .
Ach, voor beide is wat te zeggen. Maar omdat je niet alle emoties kunt sturen, is de 'niks meer voelen' optie niet heel realistisch.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:20 schreef Chemist het volgende:
[..]
Jup, en daar pas ik voor ... liever af en toe pijn dan niks meer voelen
Dat is niemand, zou ook niet goed zijn. Dat zou betekenen dat je er erg veel ervaring mee zou hebben.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:21 schreef Aventura het volgende:
Ik ga niet zeggen dat ik goed ben ik uitmaken, ik kan het niet.
Bel d'r nou gewoon.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:33 schreef Beach het volgende:
Vanaf nu ga ik aan mezelf werken![]()
Stoppen met roken
Afvallen
Hardlopen
Minder drinken
En nu maar hopen dat dat resultaat geeft![]()
Nou als je lijkt op de man van je foto, dan lust ik je zo ook welquote:Op maandag 9 mei 2005 23:33 schreef Beach het volgende:
Vanaf nu ga ik aan mezelf werken![]()
Stoppen met roken
Afvallen
Hardlopen
Minder drinken
En nu maar hopen dat dat resultaat geeft![]()
Ik niet.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:33 schreef Beach het volgende:
Vanaf nu ga ik aan mezelf werken![]()
Stoppen met roken
Afvallen
Hardlopen
Minder drinken
Een vrouw die zulke eisen gaat stellen kan direct in de stront zakken wat mij betreft. Als je eraan toegeeft geeft het aan dat je al behoorlijk onder de plak zit, en dat kan toch niet de bedoeling zijn.quote:Op maandag 9 mei 2005 23:33 schreef Beach het volgende:
Vanaf nu ga ik aan mezelf werken![]()
Stoppen met roken
Afvallen
Hardlopen
Minder drinken
En nu maar hopen dat dat resultaat geeft![]()
quote:Op maandag 9 mei 2005 23:39 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Nou als je lijkt op de man van je foto, dan lust ik je zo ook wel![]()
Stoppen met roken, afvallen, hardlopen en minder drinken zijn ook dingen die je voor jezelf kan doen natuurlijk...quote:Op maandag 9 mei 2005 23:41 schreef thabit het volgende:
[..]
Een vrouw die zulke eisen gaat stellen kan direct in de stront zakken wat mij betreft. Als je eraan toegeeft geeft het aan dat je al behoorlijk onder de plak zit, en dat kan toch niet de bedoeling zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |