Hee dit lijkt me een hele leuke cd. Waar heb je die gekocht?quote:Op maandag 20 juni 2005 22:46 schreef Berkery het volgende:
* Berkery luistert nu naar
[afbeelding]
Een leuke verzamelaar met oude ska en heel oude ska, Madness, The Specials, The Beat, Tony Tribe, Prince Buster, The Skatalites enzo
Uhm, deze heb ik enige tijd geleden uit een nieuwsgroep gedownd, ter evaluatie uiteraard.quote:Op maandag 20 juni 2005 23:04 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hee dit lijkt me een hele leuke cd. Waar heb je die gekocht?
Dit soort vraagjes mag je hier niet stellen en al helemaal geen antwoord op geven.quote:Op maandag 20 juni 2005 23:49 schreef Diaan73 het volgende:
----
Skanken op de fiets wordt het helemaal deze zomer!quote:Op zondag 19 juni 2005 19:10 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik werd een aantal keren vreemd aangekeken toen ik zat mee te skanken op mijn fietsje...![]()
![]()
Okay, wist ik niet.... en het was niet met kwade opzet. Ik wilde luisteren en dan kopen. En via Allmusic is hij niet meer te bestellen. Dus als iemand mij kan vertellen waar ik hem kan kopen.... (dat mag toch wel?) Bij de Plato hebben ze hem in ieder geval niet....quote:Op dinsdag 21 juni 2005 09:31 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dit soort vraagjes mag je hier niet stellen en al helemaal geen antwoord op geven.
Niet meer doen dus.
Gisteren nog even lekker hard gedraaid in de auto!quote:Op zondag 26 juni 2005 12:50 schreef Brilaap het volgende:
Bad Manners - Bonanza ska !!!!!!!!!!!!!!!!!Hele Bad Manner is puik
Die luister ik nu!!!!!quote:Op zondag 26 juni 2005 12:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Gisteren nog even lekker hard gedraaid in de auto!
Return of the Ugly!
"onbekendere", beter lezen.quote:Op maandag 20 juni 2005 09:06 schreef SKa_BoSS het volgende:
![]()
![]()
Mark Foggo, Jammah Tammah, Laurel Aitken, Hepcat en The Toasters onbekend
![]()
![]()
![]()
Grapjas
Ik weet overigens niet of hier zomaar MP3's gepost mogen wordenMaar dat terzijde...
damm, kom al 15 jaar ieder jaar op waterpop, ga een keer op vakantie komt er een leuke bandquote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:48 schreef Mutsaers_78 het volgende:
Voor de liefhebbers (en wie van muziek houdt, houdt van ska): The Slackers staat zaterdag 13 augustus op Waterpop! Gratis!
Heerlijke relaxte dansbare ska
www.theslackers.com
Eik heet hij gewoon Webcam Girl. Maar lekker idd. Alhoewel vrienden van me zeggen dat ze het drie keer niks vindenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:17 schreef Brighteyes het volgende:
Het is een beetje heel erg jammer van de tekst, maar ik ben dolblij met 'Webcamgirl.com'. Gewoon zo af en toe ineens een ska-nummertje dat voorbij komt op de radio. Maakt m'n hele dag weer goed!
Alleen dan wel weer jammer dat ze niet verder gaan in die richting. Maar heej, meer ruimte voor Ska-piche!quote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:08 schreef Brighteyes het volgende:Enige juiste antwoord daarop.
De tekst is supersuf enzo, maar het maakt mij iig erg blij als ik de eerste noten hoor. Hij is ook gewoon zo lekker opgebouwd als echt ska-nummer.
Neuh, hij heet Shame And Scandal trouwens. Ja die hebbben ze vaak gemaakt maar hij dus weer opnieuw uitquote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:36 schreef Brighteyes het volgende:
Het is zeker heel erg als ik zeg dat ik die niet ken?
Ik kom kijkenquote:Btw, we staan als het goed is volgend jaar op het DutchSka Festival in de Melkweg. Februari 2006, het duurt nog wel even, maar wel erg gaaf. Ik kon dit jaar helaas niet gaan, maar de line-up was erg goed. En als het dus door gaat staan wij daar volgend jaar zelf!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |